Geheel appartement
Newly Renovated Loft by Cloudkeys
Dit appartement biedt onder andere een keuken. Je vindt het nabij Syntagma-plein.
Fotogalerie voor Newly Renovated Loft by Cloudkeys





Geheel appartement
1 slaapkamerMax. aantal: 436 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 107
inclusief belastingen en toeslagen
19 feb - 20 feb
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Delice Hotel Apartments
Delice Hotel Apartments
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Wasvoorzieningen
8.2 van 10, Zeer goed, 339 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 8.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 50 per voertuig (enkele reis, voor maximum 4 personen)
- Kindertarief voor de luchthavenshuttle: EUR 50 (enkele reis), (van 2 tot 18 jaar oud)
- Toeslag voor late check-in tussen 21.00 uur en 03.00 uur
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 00002667120
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Newly Renovated Loft by Cloudkeys Athens
Newly Renovated Loft by Cloudkeys Apartment
Newly Renovated Loft by Cloudkeys Apartment Athens
Over deze buurt

18 Aldus Manutius, Athens, 115 21
In de buurt
Lycabettus-berg7 min. wandelen - 0.6 km
Concertgebouw van Athene8 min. wandelen - 0.8 km
Syntagma-plein3 min. rijden - 2.7 km- Mavili plein5 min. wandelen - 0.5 km
- Amerikaanse Ambassade7 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
- Station Ambelokipi - 2 min. wandelen
- Station Moschato Tavros Rouf - 7 min. rijden
- Athene (ATH-Eleftherios Venizelos) - 34 min. rijden
Restaurants
- Πεϊνιρλί Ιωνίας2 min. wandelen
- Γεώργιος Καλαφάτης Cafe3 min. wandelen
- Balthazar2 min. wandelen
- Etoile3 min. wandelen
- Mikel Coffee Company2 min. wandelen








