Dioskouros Hostel bevindt zich in Stadscentrum, een wijk in Athene, en ligt vlak bij een metrostation. Acropolis en Parthenon zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Glyfada en Astir-strand. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Panathenaic-stadion of Karaiskaki-stadion. Bekijk onze reisgids voor Athene
Athene (ATH-Eleftherios Venizelos) - 43 min. rijden
Restaurants
McDonald's (Αεροπαγίτου)
3 min. wandelen
Brettos
3 min. wandelen
Οιωνός (Oionos)
3 min. wandelen
Κοσμικόν (Kosmikon)
3 min. wandelen
New Art Lounge
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Dioskouros Hostel
Hostel vlak bij Syntagma-plein
Dioskouros Hostel bevindt zich op loopafstand van Akropolismuseum en Parthenon en biedt een gratis continentaal ontbijt, een terras en een tuin. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een wasserij.
Andere voordelen van dit hostel zijn:
Snelle incheckservice, een automaat en hulp bij uitstappen/tickets
Bagageopslagruimte en een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Dioskouros Hostel zorgen voor volop comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 09.30 uur
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Wasserij
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (eenmaal per verblijf)
Buiten
Terras
Tuin
Meer
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Gratis babybed
Badkamer
Handdoeken inbegrepen
Meer
Airconditioning
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 09.30 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Dioskouros Hostel?
Vandaag, 18 apr. 2026, kost een verblijf bij Dioskouros Hostel van één nacht voor twee volwassenen op 26 apr. 2026 min. € 78, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Dioskouros Hostel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 09.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Dioskouros Hostel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Dioskouros Hostel?
Dit hostel ligt in Stadscentrum, op 10 minuten wandelen van Nationale Tuin van Athene, Syntagma-plein en Ermou Street. Ook Akropolismuseum en Tempel van de Olympische Zeus liggen op 10 minuten wandelen. Station Akropoli ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Station Leoforos Vouliagmenis is het 8 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Dioskouros Hostel
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
10
Locatie
8,6
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 31 van 74 beoordelingen
10 - Uitstekend
31
Gastenscore: 8 - Goed. 28 van 74 beoordelingen
8 - Goed
28
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 74 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 8 van 74 beoordelingen
4 - Matig
8
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 74 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Kevin
15 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très bon séjour
Kevin
4 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Peter
15 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was friendly. Check in instruction was clear. Nadia was friendly and provided everything I needed to check in. Christine called me to remind me of the check out time even I made a mistake that I was supposed to check out one day later. She was very accommodating.
Peter
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Sania
27 sep 2025
Sania
2 nachten verbleven in september 2025
2/10 – Ontzettend slecht
LinChin
30 aug 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
非常極大後悔選這家!一個女櫃台很無理兇我讓人感覺她很歧視亞洲顧客!
我花兩夜的錢只是跟她要求第二條毛巾,因為我不喜歡重複使用很不衛生。她就跟我吵到不行,我毛巾髒了只好拿隔壁床沒人用的毛巾、她就把我當小偷看待!
The female receptionist was very rude to me. She was a very unfriendly and discriminating woman I have ever met in Europe! I spent two nights fees and just asked her for 2 towels, the tiny items which the hostel should offer the guests. But she not only refused me ruthlessly but also treated me like a THIEF! And took away the towel!
LinChin
2 nachten verbleven in augustus 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Victoria
15 aug 2025
Victoria
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Nikkole
Reisde met partner
27 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was very friendly and the location was very walkable to all of the tourist attractions and dining options.
Nikkole
3 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Michael
18 jul 2025
Positief: Personeel en service
Michael
1 nacht verbleven in juni 2025
6/10 – Redelijk
Justin
22 jun 2025
Solid staff underwhelmed by the breakfast
Justin
3 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Niels
15 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Accueil très chaleureux.
Service impeccable.
Petit déjeuner très convenable.
Niels
3 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Nina
6 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfekt gelegenes Hostel. Frühstück völlig ausreichend. Personal freundlich und hilfsbereit. Etwas in die Jahre gekommen. Nur leider wirklich sehr hellhörig.
Nina
3 nachten verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Suresh
1 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten