10/10 – Uitstekend
Stephen



















Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 50+ Mbps). Alle kamers zijn voorzien van bureaus en telefoons. Ook heeft elke kamer een plafondventilator en verduisterende gordijnen. Wekelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een strijkplank/strijkijzer beschikbaar. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.










De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Ja, deze accommodatie biedt 2 buitenzwembaden en een kinderzwembad.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Dit aparthotel ligt in het centrum van Arona, op 10 minuten wandelen van Veronicas Strip en Playa de las Américas. Ook Siam Park en Las Vistas-strand liggen op 2 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster


