Hotel 74

3.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

5,8 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Ontbijt beschikbaar
  • Wasvoorzieningen
  • Schoonmaakservice
  • 24/7 receptie

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

Hotel 74

  • Hotel vlak bij Van Gogh Museum
  • Leidseplein en Rijksmuseum zijn niet ver van Hotel 74. De accommodatie biedt een terras, een tuin en een droogkuis/wasserijservice. Gratis wifi in de kamer en een snackbar/deli zijn beschikbaar voor alle gasten.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
    • Een continentaal ontbijt (toeslag), bagageopslagruimte en een lift
    • Rookvrije accommodatie, een kluis bij de receptie en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
    • Een 24-uurs receptie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Hotel 74 bieden leuke voordelen zoals aparte zitruimtes, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn extra voorzieningen zoals:
    • Verwarming en ventilators
    • Badkamers met douches en haardrogers
    • Flatscreentelevisies met kabelzenders
    • Aparte zitruimtes, microgolfovens (op verzoek) en dagelijkse schoonmaak

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.30 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stedelijke/lokale toeristenbelasting van 12.50 procent aangerekend

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 10 per persoon
  • Toeslag voor kamerkluis: EUR 7 per verblijf
  • De accommodatie berekent een toeslag op betalingen met een kredietkaart

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Er geldt mogelijk een speciaal annuleringsbeleid of aparte toeslag voor groepsboekingen (meer dan 8 kamers voor dezelfde accommodatie/verblijfsdatums).
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een rookmelder
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.

Nationale beoordeling

Deze accommodatie heeft geen classificatie gekregen van het toeristenbureau in Nederland. Voor het gemak van onze klanten hebben wij op basis van ons classificatiesysteem deze accommodatie een sterrenclassificatie toegewezen.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Hotel 74?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Je kunt in de omgeving gratis parkeren.

Hoe laat kan ik bij Hotel 74 inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Hotel 74 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Hotel 74?

Dit hotel ligt in Museumkwartier, op 5 minuten wandelen van Vondelparkbuurt en Leidseplein. Ook Van Gogh Museum en Rijksmuseum liggen op een kwartiertje wandelen. Tramhalte 1e Con. Huygensstraat ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Overstaphalte Overtoom is het 2 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over

5,8

5,8

Netheid

7,8

Locatie

6,4

Personeel en service

5,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 26 van 456 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 112 van 456 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 144 van 456 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 110 van 456 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 64 van 456 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Netheid
kamer was niet schoon en rook niet fris. Personeel was wel vriendelijk, hotel zag er verder prima uit.
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Personeel en service

Leuk hotel op een rustige plek

Prima verblijf voor een nacht. Met de tram om de hoek ben je zo bij het Rembrandtplein
Geverifieerd

8/10 – Goed

Henriette

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Hotel Blyss

Nette kamer, leuk hotel op een mooie plek in Amsterdam.
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Geverifieerde reiziger

Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Goed bed in totaal versleten kamer

Ik verbleef in een klein, erg versleten zolderkamertje en het lawaai van de gang was storend. Het was wel proper, de douche werkte en het bed was goed. Voor dit budget had ik toch meer verwacht.
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Geverifieerde reiziger

Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten

hotel bij vondelpark

Hotel met circa 20 kamers gelegen bij t vondelpark en vlak bij het Leidse plein. kamer en badkamer waren niet echt schoon. Op t ruime tweepersoonsbed lag een te klein dekbed met een te grote dekbedovertrek. Het ontbijt (in een koude zaal) wat we zondag hadden genuttigd was zeer karig, het brood was oud, de koffie niet vers, en de gekookte eitjes koud.
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Not known

Negatief: Netheid, personeel en service en comfort kamer

Not good/Too expensive

Too noisy hotel, too dirty, and unprofessional staff! Plus too expensive!
Geverifieerd

6/10 – Matig

Janita

Negatief: Personeel en service

Zeer sober hotel

Beslist niet meer dan 2 sterren waard. Geen welkomstwoordje. Personeel was klunzig, aast meteen op je toeristenbelasting, administratie was niet op orde. 's Morgens moesten we bijna nog een keer betalen. Bed was prima, schoon, verwarming kon 's nachts niet uit. Badkamer zeer sober, het rook er vochtig, niet fris. Ontbijt waardeloos! Geen vers brood, croissant was een koud (niet afgebakken?) bijzonder weinig keus uit brood, mierzoete sinaasappelsap en dan durven ze daar ook nog geld voor te vragen...
Geverifieerd

4/10 – Slecht

dida

Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

pfffffffffffff

Het is een hotel gelijk aan het vondelpark. voor te slapen oke maar bespaar je vooral die 10 euro van het ontbijt ik ga er nooit meer naar toe
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Hendriks

Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten

weinig comfort

* vooraf niet op de hoogte van betaling borggeld; * ontbreken van handdoeken en drinkbeker; geen informatie over ontbijtservice; geen communicatie in het Nederlands; bij douchen water in de gehele wasruimte (inclusief toiletgedeelte); wel goede hotellocatie en omliggende buurt; wel gunstige kamerprijs!
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Danielle

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Ideale ligging, verschrikkelijk hotel!

Kamer was op 3 hoog, half afgetrapte deur met een slot erop. Klein, goor kamertje waar het stonk naar urine. Wc spoelde nauwelijks door en we hebben besloten om er maar niet te gaan douchen. Personeel sprak geen Nederlands en vroeg zich zelfs nog hardop af waarom onze kamer toch zo duur was! €300 voor 1 nacht met 4 personen was het zeker niet waard!!
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Roland

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
mooi hotel/zeer vriendelijk personeel
Geverifieerd

8/10 – Goed

ineke

Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer

Bed

We hebben genoten van de kamer, maar ik vind het bed nogal verouderd met voelbare pocketvering en mijn hoofdkussen was een bultig monster!Ook jammer dat er op de rekening stond dat de prijs incl tax e.d. was maar dat er toch nog gemeentebelasting gevraagd werd
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Martin

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

To much noise at night in room 12

Room 12 is in the basement right under the reception, which has a wooden floor. If you like a lot of noise in the middle of the night, this would be your best option.
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Geverifieerde reiziger

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

De kamers zeer vies en achterstallig onderhoud

Dit hotel is geen aanrader, personeel zeer onvriendelijk en spreken zeer slecht Nederlands.
Geverifieerd

4/10 – Slecht

anoniem

Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

geen goed hotel

wij vonden de kwaliteit slecht, minibar was leeg, tv deed 't niet ('s avonds geen receptionist aanwezig dus we konden niets vragen/oplossen) en er hing een erg muffe lucht in de kamer. 's nachts werd het kouder op de kamer waardoor je wat verkleumd wakker werd. de voertaal in het hotel is engels men doet daarbij ook geen enkele moeite om NL te praten. bij het uitchecken aangegeven dat de tv het niet deed waarop de receptionist antwoordde dat andere gasten niet hadden geklaagd.... direct in de verdediging. verder duurde het erg lang voordat we konden uitchecken. wij zullen dit hotel niet aanraden bij familie/vrienden.
Geverifieerd

6/10 – Matig

Geverifieerde reiziger

Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten

Decent price for the location

If you want a cheap hotel close by the museums, this is affordable. The hotel is a little run-down, or the maintenance has been done in an amateur way. On the other hand, it is clean. Only consider this a place to sleep, and if you are looking for more, look somewhere else.
Geverifieerd

6/10 – Matig

Angela

Gehorig standaard hotel

Het hotel werd toevallig net gerenoveerd toen wij aankwamen. Dat gaf wel wat overlast. De kwamers zijn vrij standaard en super gehorig. Ook kan niemand vloeiend Nederlands praten dat is erg storend! Want een miscommunicatie is er zo.
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Erika

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very low quality, would hardly call this a hotel
3 nachten verbleven in oktober 2022
Geverifieerd

8/10 – Goed

Mohamed

Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
En lisant les avis j’avais trop peur ! Mais franchement le personnel est très accueillant et souriant ! Nous avons passé un très bon week-end. Seul bémol c’est que la couverture était tachée un peu avec du fond de teint!
1 nacht verbleven in januari 2022
Geverifieerd

6/10 – Matig

Ana

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
They never cleaned the room , the trash can,
2 nachten verbleven in november 2021
Geverifieerd

8/10 – Goed

Massimiliano

Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Comodo come posizione. Sia vicino ai musei che a leidesplein (inizio del centro).
2 nachten verbleven in februari 2020
Geverifieerd

6/10 – Matig

Toby

Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Cool walls inside but wallpaper held together with sello-tape. Shower was good but low hanging ceilings behind a curtain. I hurt myself 3 times quite badly. TV Did not work in my room and lights by bed were also broken. Window top right hinge was bust so Had to figure out how to block out the sound of the street using a towel. Bed comfy but two singles pushed together so fell between on several occasions. Location was good next to Vondel Park.
2 nachten verbleven in november 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Stille og rolig lite hotell. Det ligger sentralt for attraksjoner og butikker,og mye kollektiv trafikk tilgjengelig Selv om hotellet ikke har luksus standard så er personalet veldig trivelige😊De gjorde oppholdet veldig koselig 😊
5 nachten verbleven in november 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Harry

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
24hr front desk with helpful staff. Room was simple and had a shortage of plug sockets but generally comfortable and effective
2 nachten verbleven in oktober 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Elizabeth

Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer

Not bad, relatively cheap for Amsterdam.

Good clean hotel, one room had a completely new shower and bathroom. And the other room was needing renovation, shelf missing on wall, worn floor. Both rooms had awkward steps inside the room. For any disabled customers there is an elevator but also several steps at the entrance and seemingly no ramp. Other hotels have same problem in Amsterdam. So ask before you book. There is an extra charge of 5% for paying bill with Visa or Visa Debit.