Howard Plaza The Fern, Agra ligt in Taj Ganj, een wijk in Agra. Geniet van de prachtige natuur bij Motilal Nehru Park en Taj Nature Walk. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Moti Masjid en Kalakriti Culture and Convention Centre. Bekijk onze reisgids voor Agra
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Toeslag voor galadiner op kerstavond (24 december) per volwassene: INR 2200
Kindertarief voor galadiner op kerstavond (24 december): INR 1100 (voor kinderen van 2 tot 11 jaar oud)
Toeslag voor Oudejaarsavond-galadiner (31 december) per volwassene: INR 3200
Kindertarief voor Oudejaarsavond-galadiner (31 december): INR 1600 (voor kinderen van 2 tot 11 jaar oud)
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Hoe laat kan ik bij Howard Plaza The Fern, Agra inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Howard Plaza The Fern, Agra uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Howard Plaza The Fern, Agra?
Dit hotel ligt in Taj Ganj, op 2 km afstand van Moskee en de Gebouwen en Taj Mahal. Ook Taj Nature Walk en Motilal Nehru Park liggen op 3 km afstand. Taj Mahal Station ligt op 8 minuten wandelen en naar Fatehabad Road Station is het 8 minuten wandelen.