'Prettig hotel, zeer beleefd en vriendelijk personeel, goede prijs kwaliteit verhouding. Parkeren voor het hotel is een probleem, maar aan de overkant bij het ziekenhuis, kan je gratis parkeren. We hebben hier een prettig verblijf gehad, helaas niet in de nabijheid van de oude binnenstad. De oude binnenstad is goed te bereiken met het openbaar vervoer, of met de auto, redelijk veel parkeergarages in de binnenstad van Sevilla.'
'Het is n heerlijk hotel met goede douche lekker bed en koelkast. Tip om zelf ff n waterkoker mee te nemen voor thee of koffie want die is er niet. Ontbijt is echt geweldig. Op verzoek omelet en cava erbij. Er is heeeel veel lekkers. Zit wel ver vt centrum maar goed bereikbaar met de bus.'
'Ruim hotel. Ziet er van buiten minder luxe uit dan van binnen. Met het hotel en de kamers helemaal niets mis. Goed ontbijt. Ruim voldoende parkeerplekken, buiten gratis. Wandelend er vertrekken is zonder stoep nog wel een dingetje, maar daar kom je wel overheen. '
'Good hotel for visiting Sevilla. Only 3 tram stops away of the old city center. Opposite of the hotel is the tram stop, bus stop and train. Also shuttle bus to the airport for 5 euro.
Hotel itself has great breakfast with a good variety from bread, croissants to yoghurts and fruit. Coffiee is fine and they have fresh orange juice. Friendly and helpfull staff who speaks english. Keep your window closed as it can be noisy and matrass was for my back reasonable. Clean and good bathroom. Hardly no...
'Mooie lokatie je gehuurde auto zet je op -3 in de parkeergarage en pakt dan lift naar hotel en kost 25 euro per 24 hr
Mooi zwembad met uitzicht op achterkant van place de espana mooie kamers en mooie service van snacks etc'
'Heerlijk verblijf gehad. Loopafstand van het centrum, super aardig en behulpzaam personeel en je merkt niks van de drukke straat waar het hotel aan grenst.'
'Aangenaam efficiënt super geweldig vriendelijk personeel overal met extra speciaal Juan (receptie) en Oscar (restaurant). Het ontbijt zo goed krijg je het nergens. Dineren kun je beter ergens anders want ongezellig en niet met passie dus gewoon niet doen helaas. Verder zeer aanbevelenswaardig '
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld
In de grootste gotische kathedraal van Europa kan je het graf van Columbus, kunstwerken van Goya en Murillo en een adembenemende architectuur bewonderen.
De Metropol Parasol is een van de grootste houten constructies ter wereld en hier kun je concerten bijwonen, verse producten kopen, Romeinse ruïnes bezichtigen en genieten van een geweldig uitzicht over de stad.
Deze voormalige minaret, die ooit een van de hoogste religieuze monumenten ter wereld was, is nu de opvallende klokkentoren van de kathedraal van Sevilla.
Kom meer te weten over de lokale geschiedenis van Sevilla als je een uitstapje maakt naar Alameda de Hércules. Bezoek de prachtige kathedraal en de winkels in dit wandelvriendelijke gebied.
Wandel door een van de grootste openbare parken van Sevilla, dat fraai is aangelegd met een kanaal, lommerrijke lanen, musea, waterpartijen en historische gebouwen.
De beste hotelbeoordelingen voor Paseo de Las Delicias
Hotel Silken Al Andalus Palace
10/10 Voortreffelijk
"Het is n heerlijk hotel met goede douche lekker bed en koelkast. Tip om zelf ff n waterkoker mee te nemen voor thee of koffie want die is er niet. Ontbijt is echt geweldig. Op verzoek omelet en cava erbij. Er is heeeel veel lekkers. Zit wel ver vt centrum maar goed bereikbaar met de bus."
"Zeer mooi hotel, zwembad veel mooier dan op de foto’s. Personeel vriendelijk, maar bij een probleem met de kamer zeer zakelijk en niet empatisch. Werd wel snel opgepakt
Ligging vlakbij centrum. Openbaar vervoer en taxi’s voor deur, binnen 12 minuten hartje centrum. Aanrader"
"Omgeving van hotel was niks te zien. We moesten iedere keer een taxi nemen om ergens heen te gaan. Voor de rest was een goed hotel, een goede service, hulpzaam en heel vriendelijke personeels. Schoonmakers waren dag en nacht aanwezige"
"Wat een mooi en goed gesitueerd hotel in het oude centrum van Sevilla. Alle belangrijke bezienswaardigheden zijn op loopafstand, de kamer die we hadden aan de straatkant had helemaal geen last van het geluid van de stad.
Maar het belangrijkste in een hotel is het personeel. Vriendelijk en gastvrij. Na je eerste nacht ontvang je een berichtje van de guests experience medewerker Ana - of alles naar wens is - en wat ze voor je kunnen betekenen!
Ze was ook iedere ochtend in de ontbijtzaal voor een praatje - Top! Aan de straatzijde aan de voorkant is een kleine bar waar je wat kan drinken. De gezellige van oorsprong Braziliaanse medewerker wil ik bedanken voor zijn gastvrijheid."
"Mooie lokatie je gehuurde auto zet je op -3 in de parkeergarage en pakt dan lift naar hotel en kost 25 euro per 24 hr
Mooi zwembad met uitzicht op achterkant van place de espana mooie kamers en mooie service van snacks etc"
Wat zijn een aantal van de beste vakantiewoningen die Paseo de Las Delicias te bieden heeft?
SPECTACULAIR HUIS MET 3 SLAAPKAMERS, 2 PRIVÉ-TERRASSEN. : deze vakantiewoning in de buurt van Paseo de Las Delicias bevindt zich in het stadscentrum en heeft een balkon, een dakterras en airconditioning voor een zorgeloze ervaring in je nieuwe omgeving. Het heeft 3 slaapkamers en een keuken met een koelkast, een kookplaat en een magnetron. Handig voor een gezellig hapje eten met vrienden of familie! Bekijk alle vakantiewoningen in Paseo de Las Delicias.
Ontvang ik een terugbetaling als ik mijn hotelreservering in Paseo de Las Delicias wil annuleren?
Zeker! De meeste kamerreserveringen zijn restitueerbaar, zolang je voor de annuleringsdeadline van de accommodatie annuleert. Dit is over het algemeen binnen 24 of 48 uur voor je incheckdatum. Als je een reservering hebt gemaakt zonder restitutie, heb je misschien nog de optie om binnen 24 uur na je boeking te annuleren en een terugbetaling te krijgen. Filter je zoekopdracht op volledig restitueerbaar om flexibele hoteldeals te vinden in Paseo de Las Delicias.
Wat biedt een verblijf in Paseo de Las Delicias?
Gasten kunnen onder andere genieten van de universiteit, de leuke winkels en de monumenten in Paseo de Las Delicias. Toeristen kunnen hier van meer dan genoeg genieten, zoals van de musea. Een van de topattracties in de omgeving is Kathedraal van Sevilla. Er zijn 2960 hotels en andere accommodaties in de omgeving. Lees meer over Paseo de Las Delicias.
Wat zijn de leukste plekken om te bezoeken tijdens mijn vakantie in Paseo de Las Delicias?
De warmste maanden zijn gewoonlijk augustus en juli, met een gemiddelde temperatuur van 27 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van 12 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in Paseo de Las Delicias is 497 mm.