Gehele woning

theView MiurashiHarumicho

3.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor theView MiurashiHarumicho

Interieur
Villa, balkon, uitzicht op zee | Gratis wifi, beddengoed
Villa, balkon, uitzicht op zee | Gratis wifi, beddengoed
Exterieur
Villa, balkon, uitzicht op zee | Uitzicht vanuit de kamer

Beoordelingen

7,0 op 10 –
Goed

Gehele woning

1 badkamerMax. aantal: 10150.0 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Spa
  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 448
3 mrt - 4 mrt

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

theView MiurashiHarumicho

Deze rookvrije villa beschikt naast een volledig uitgeruste spa over een dakterras en barbecues. Deze villa heeft gratis wifi. Verder is de keuken voorzien van een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Een balkon, een waterkoker en een haardroger zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer met airconditioning in deze villa is voorzien van een haardroger. Elke kamer heeft een balkon. Alle kamers in deze villa met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.

Elke badkamer is voorzien van een bad of douche en een bidet. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 25+ Mbps).

Gasten kunnen zich heerlijk laten verwennen door een bezoek te brengen aan de volledig uitgeruste spa van deze villa. De spa is uitgerust met een sauna. De spa is dagelijks geopend.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Sauna
  • Volledig uitgeruste spa

Internet

  • Beschikbaar in de villa: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Je hoeft niet op straat te parkeren

Keuken

  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast/diepvriezer
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Bad of douche
  • Bidet
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier

Buiten

  • Balkon
  • Barbecue
  • Dakterras

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Toeslag: JPY 4.400 per huisdier per verblijf
  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Kattenbakken
  • Voer- en drinkbakken

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Sleutelkastje, privé-ingang

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je JPY 4400 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Er zijn voer- en drinkbakken en kattenbakken beschikbaar

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: JPY 4400 per huisdier, per verblijf
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie M140053976
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Over deze buurt

deze villa ligt in Miura. Geniet van de prachtige natuur bij Baai van Tokio en Park van Jogashima. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Shiokaze Arena en Sukanagosso. Tsukuihama Toeristenboerderij en Sekiguchi Boerderij zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Miura
Meer villa's in Yokohama
Kaart
14-9, Harumicho, Miura, Kanagawa, 238-0232

In de buurt

  • Down at the tip of Miura Peninsula is a little island. It's accessible by bridge and has a marvelous park with flowers, trees, and space for your dog to run. Paths take you down the cliff side to the rocky shore, where people fish and relax. The fishing village on the other side of the island has tremendous fresh fish for sale.
#beach
    Jogashima Eiland
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Park van Jogashima
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Misaki Vissershaven
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Kainan-heiligdom
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • URARI Vismarkt
    12 min. wandelen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Kurihama - 19 min. rijden
  • Metrostation Miurakaigan - 25 min. rijden
  • Tokio (HND-Haneda) - 84 min. rijden

Restaurants

  • くろば亭 本店
    14 min. wandelen
  • ベイサイドかき氷カフェ ミックス ミサキのシロクマ
    16 min. wandelen
  • MIURA Brewery
    14 min. wandelen
  • さくらや
    18 min. wandelen
  • 庄和丸
    19 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij theView MiurashiHarumicho?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van JPY 4400 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost een verblijf bij theView MiurashiHarumicho?

Vandaag, 2 mrt. 2026, kost een verblijf bij theView MiurashiHarumicho van één nacht voor twee volwassenen op 3 mrt. 2026 min. 447.56, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij theView MiurashiHarumicho inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij theView MiurashiHarumicho uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat theView MiurashiHarumicho?

Deze wellness villa in Miura ligt op 2 km afstand van Kainan-heiligdom, Misaki Vissershaven en URARI Vismarkt. Ook Kentoji Tempel en Park van Jogashima liggen op 2 km afstand.

Beoordelingen over theView MiurashiHarumicho

Beoordelingen

Goed

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

6,0

Netheid

6,0

Voorzieningen

7,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

6/10 – Redelijk

EMIKO

壁紙のシミと下水の匂いが気になりました。
1 nacht verbleven in februari 2026

8/10 – Goed

EMIKO

Reisde met familie en kleine kinderen
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
眺めの良いリビングがとても広い事と、3階のサウナが良かった。
1 nacht verbleven in februari 2026