Geheel appartement

R&L House

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Wasvoorzieningen
De huidige prijs is € 281
14 sep - 15 sep

Kameropties

Kamer

  • Max. aantal: 8
  • 2 eenpersoonsbedden en 1 tweepersoonsbed

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

dit appartement ligt in Katase, een wijk in Fujisawa. Bezoek culturele hoogtepunten Herdenkingsgebouw voor Takeshi Kaiko en Kunstmuseum ter Ere van Kiyokata Kaburagi. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Enoshima Aquarium en Heiligdom van Enoshima. Kustpark Tsujido en Centrum voor Uitvoerende Kunsten van Kamakura zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Fujisawa
Meer appartementen in Yokohama
Kaart
2 Chome-16-14 Katase, Fujisawa, Kanagawa Prefecture, 0

In de buurt

  • Een aquarium met verschillende vissoorten die in een groot bassin zwemmen.
    Enoshima Aquarium
    17 min. wandelen - 1.4 km
  • Suwa-schrijn
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Katase Higashi-strand
    17 min. wandelen - 1.5 km
  • Heiligdom van Enoshima
    9 min. rijden - 2.7 km
  • Uitkijktoren 'Zeekandelaar' van Enoshima
    9 min. rijden - 2.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Shonankaigankoen - 8 min. wandelen
  • Metrostation Shonan-Enoshima - 10 min. wandelen
  • Tokio (HND-Haneda) - 75 min. rijden

Restaurants

  • Tully's Coffee
    12 min. wandelen
  • Goodman Coffee
    7 min. wandelen
  • 星乃珈琲店
    7 min. wandelen
  • Clarita da Marittima
    13 min. wandelen
  • 焼肉金金
    11 min. wandelen

Over deze accommodatie

R&L House

  • Appartement in Katase
  • R&L House biedt onder andere een wasserij.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
  • Tuinmeubelen, een bagageopslagruimte en rookvrije accommodatie

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Hoe laat kan ik bij R&L House inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Hoeveel kost een verblijf bij R&L House?

Vandaag, 15 aug. 2026, kost een verblijf bij R&L House van één nacht voor twee volwassenen op 14 sep. 2026 min. € 281, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Tot hoe laat kan ik bij R&L House uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat R&L House?

Dit appartement ligt in Katase, op 2 km afstand van Enoshima Aquarium en Katase Higashi-strand. Ook Heiligdom van Enoshima en Kustpark Kugenuma liggen op 3 km afstand. Metrostation Shonan-Enoshima ligt op 10 minuten wandelen en naar Station Mejiroyamashita is het 11 minuten wandelen.