Breath Hotel bevindt zich in Kugenumakaigan, een wijk in Fujisawa, en ligt vlak bij het strand. Enoshima Aquarium en Grote Boeddha zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Kustpark Tsujido en Strand van Yuigahama. Ook Heiligdom van Tsurugaoka Hachiman-gu en Strand van Zushi zijn zeker een bezoekje waard.Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals surflessen. Bekijk onze reisgids voor Fujisawa
Breath Hotel bevindt zich dicht bij Kustpark Tsujido en biedt een volledig uitgeruste spa en een snackbar/deli. Verwen jezelf met wellness, zoals een lichaamsbehandeling, aromatherapie of een gezichtsbehandeling. Ga het net op via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Gratis parkeerplaatsen en valetparkeerservice
Een Ć la carte ontbijt (toeslag), gratis vervoer vanaf het treinstation en fietsverhuur
Een bagageopslagruimte, een lift en conciƫrgeservice
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Breath Hotel bieden voordelen zoals 24-uurs roomservice en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals middernachtsnacks en gratis internet.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met bubbelbaden en toiletten met elektronische bidets
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 16
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf het treinstation. Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De eigenaar zal je bij aankomst verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen tot 15 worden niet toegelaten bij deze accommodatie. Alle gasten ouder dan 15 zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor Ć la carte ontbijt: ongeveer JPY 1540 per persoon
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.Ā
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bijĀ check-inĀ worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Je dient vooraf te reserveren voor spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Kinderen t/m 15 jaar worden in deze accommodatie niet toegelaten.
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden.Ā Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiĆ«ren en deze kopie in hun administratie te bewaren.Ā
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Breath Hotel?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen en valetparkeerservice.
Hoe laat kan ik bij Breath Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Breath Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Breath Hotel?
Dit wellness hotel ligt in Kugenumakaigan, op 1 km van Enoshima Aquarium en op 2,6 km van Kustpark Tsujido. Ook Strand van Yuigahama en Grote Boeddha liggen op 10 km afstand. Metrostation Shonan-Enoshima ligt op 21 minuten wandelen en naar Station Mejiroyamashita is het 26 minuten wandelen.