Deze stijlvol gedecoreerde, 2 slaapkamer villa met een privé zwembad is voor u om te genieten van een heerlijk verblijf! De villa is gelegen aan het eind van een doodlopende straat, tussen de Marina Rubicon en het centrum van Playa Blanca. (Costa Papagayo)
Ontdek de villa & het zwembad: Naast het terras is een prachtig zwembad (5.5 x 4 /dep. 1.70 meter)en een apart ondiep/kinderbad( 4x4 /dept. 0.50 meter) Er is genoeg ruimte om te relaxen. Er zijn zonnebedden, tafel met stoelen en andere gezellige zitjes zowel in de zon, als in de schaduw. En natuurlijk de stenen (kool) BBQ mag niet ontbreken. Alles omringt door een tropische palmen en planten.
Casa del sol Naciente is modern en stijlvol ingericht. De woonkamer heeft 2 comfortabele banken, TV met internationale zenders, airco en gratis Wifi. De eetkamer heeft een grote tafel met comfortabele stoelen. Ook in de keuken ontbreekt het aan niets. Compleet met grote koelkast & vriezer, oven, vaatwasser, wasmachine, elektrische kookplaat, magnetron, toaster, waterkoker en Nespresso koffiemachine, genoeg glazen, borden en bestek. Op de begane grond is een slaap en badkamer te vinden. De slaapkamer heeft 2 eenpersoonsbedden en de aangrenzende badkamer met wastafel, bad met douche (in bad) en wc.
Boven is 1 slaapkamer. De slaapkamer met een tweepersoonsbed, airco, en aangrenzende badkamer met inloop douche, een bad, wc en wastafel.
We wensen u een fantastisch verblijf toe in casa del sol naciente.
Extra: Gratis privé Wifi/internet Internationale TV zenders, NetFlix en series & film. Gratis parkeerplaats voor de villa & op de straat Er is een sleutelkastje met de sleutels. BBQ kolen Zwembad schoonmaak en schoonmaak services zijn inclusief. Playa Dorada strand en stad op 2 km van de villa en de Marina Rubicon op ongeveer 3 km afstand.
deze villa ligt vlak bij een waterpark en bij de zee in Yaiza. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Jachthaven Rubicon. Ga naar Strand van Puerto del Carmen en Playa de Corralejo als je liever de natuur intrekt. AquaLava Waterpark en Centro de Artesania La Antigua Escuela de Yaiza zijn ook een bezoek waard. Kies voor waterpret zoals duiken of snorkelen of beleef avonturen zoals wandelen en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Yaiza
Beschikt Welcome to Casa del sol naciente over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Welcome to Casa del sol naciente?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Welcome to Casa del sol naciente inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Welcome to Casa del sol naciente uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Welcome to Casa del sol naciente?
Deze villa ligt bij de zee, op 1,7 km van Cala Blanca Sub en op 3,3 km van Jachthaven Rubicon. Ook Playa Dorada en Plaza Nuestra Señora del Carmen liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Welcome to Casa del sol naciente
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,0
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 2 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
David D.
9 jan 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Suzanne and Carlos very friendly and helpful
23 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Lynne L.
3 aug 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Property was lovely and very clean. The only concern we had was the bedroom on ground level, the toilet really did smell. If we had guests we would have had to raise a complaint. It must be from the drainage system but was off putting. Other than that we had a great stay and will be back.