8/10 – Goed
Vesna




In de spa ter plaatse kan je weer opladen. De spa van dit hotel biedt massages. Verder kan je je laten verwennen met behandelingen als gezichtsbehandelingen. Er zijn nog andere voorzieningen ter plaatse, zoals een stoombad en een sauna.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, deze accommodatie biedt een binnenzwembad en een buitenzwembad.
Vandaag, 2 sep. 2025, kost een verblijf bij Hotel Premier Aqua - Adults Only van één nacht voor twee volwassenen op 7 sep. 2025 min. € 145,0, exclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen en valetparkeerservice.
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 70.00 per voertuig.
Dit luxe hotel in Vrdnik ligt op 7,5 km van Novo Hopovo Monastery en op 20 km afstand van Donau Rivier en Fort van Petrovaradin. Ook Krusedol Monastery en Svetozar Miletic Monument liggen op 20 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster