Als je niet goed voorbereid bent, kan reizen met het vliegtuig een behoorlijke aanslag doen op je humeur. Maar geen paniek: met deze tips heb je een stressvrije start van je vakantie in Kagoshima.Wat mee te nemen in je handbagage:
- Denk er vooral aan om je paspoort of ID-kaart, bankpassen en medicijnen in je handbagage te stoppen. Je wilt daarnaast ook iets binnen handbereik hebben om te doen. Een interessant boek en een laptop vol met entertainment zijn fijne opties. Als je van plan bent om onderweg je ogen dicht te doen, zijn een degelijk nekkussen en een paar oordopjes ook geen overbodige luxe. Vergeet daarnaast ook je toiletartikelen niet mee te nemen, zodat je fris aankomt op je bestemming.
Neem de volgende spullen niet mee in je handbagage:
- Hoewel de lijst van verboden items per vliegtuigmaatschappij verschilt, geldt over het algemeen dat er niks in je handbagage mee mag dat scherp, (licht) ontvlambaar of explosief is. Dit betekent dus geen schroevendraaiers, boren, bleek en benzine. Ook sportuitrusting, zoals pijl en boog, en andere spullen die letsel kunnen toebrengen aan passagiers, zoals pepperspray en wapens, worden niet toegestaan in de cabine.
Welke kleren aan te doen als je gaat vliegen:
- Het doel is om zo comfortabel mogelijk te zijn in je vliegtuigstoel. Draag prettige ademende kleding en breng vooral een trui of vest mee voor wanneer het fris wordt. Ga altijd voor platte en wat ruimere schoenen, omdat je voeten soms op kunnen zwellen tijdens een vlucht. Stop de stevige wandelschoenen dus in je grote koffer.
- Diepe veneuze trombose kan een risico vormen tijdens lange vluchten. Dit kan veroorzaakt worden door slechte doorbloeding. Door regelmatig je voeten en benen te bewegen, kun je dit voorkomen. Een goed paar steunkousen is ook aan te raden.