Gehele woning

Villa Siesta

3.5-sterrenaccommodatie
Vakantiehuis met gratis parkeerplaatsen in Vinodol

Fotogalerie voor Villa Siesta

Villa | Gang
Kamer
Villa
Villa | Spelletjeskamer
Villa | Terras

Gehele woning

Max. aantal: 8180 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Barbecue
  • Uitzicht op het strand

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Villa Siesta

Vakantiehuis met gratis parkeerplaatsen in Vinodol
Dit vakantiehuis beschikt naast een buitenzwembad over barbecues en gratis parking. De kamers hebben handdoeken.
Recreatieve voorzieningen van dit vakantiehuis bestaan onder andere uit een buitenzwembad.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad
  • Gemeenschappelijk zwembad

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Badkamer

  • Handdoeken inbegrepen

Buiten

  • Barbecue

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je extra
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Contante schadeborg: EUR 200.0 per verblijf
  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.75 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.25 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Voor huisdieren wordt een toeslag aangerekend
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie HR64887759853
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatie ook bekend onder de naam

House Villa Siesta
Villa Siesta Vinodolska opcina
Villa Siesta Private vacation home
Villa Siesta Private vacation home Vinodolska opcina

Over deze buurt

Villa Siesta ligt in Vinodol. Bezoek Pavlomir Wijnmakerij en Dunat-strand als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan International Beach en Strand van Crikvenica. Bekijk onze reisgids voor Vinodol
Meer vakantiehuizen in Vinodol
Kaart
Franovici 13b, Vinodol, Primorje-Gorski Kotar, 51244

In de buurt

  • Aquarium van Crikvenica
    6 min. rijden - 5.0 km
  • Kerk van Sint Antonius van Padua
    6 min. rijden - 5.0 km
  • Stadsmuseum van Crikvenica
    6 min. rijden - 5.0 km
  • Strand van Crikvenica
    6 min. rijden - 5.4 km
  • Bronzen vissersstandbeeld
    6 min. rijden - 5.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Škrljevo - 30 min. rijden
  • Rijeka (RJK) - 40 min. rijden

Restaurants

  • Shumizza
    11 min. rijden
  • Restaurant Dida
    10 min. rijden
  • Konoba Karoca
    8 min. rijden
  • Tivoli
    7 min. rijden
  • Caffe Nevera
    7 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Villa Siesta over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Villa Siesta?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Villa Siesta inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Villa Siesta uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa Siesta?

Dit vakantiehuis in Vinodol ligt en op 5 km afstand van Kerk van Sint Antonius van Padua, Aquarium van Crikvenica en Kerk van de Tenhemelopneming van de Heilige Maagd Maria. Ook Stadsmuseum van Crikvenica en Podvorska liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen over Villa Siesta