Cabaña en Olmue ligt in Olmué. Geniet van de prachtige natuur bij La Campana Nationaal Park en Plaza de Armas de Olmué. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Centro Cultural Daniel de la Vega en Aquapark Aviva. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estadio Sausalito of Valparaíso Sporting Club. Bekijk onze reisgids voor Olmué
Mariana de Osorio 6362, Olmue, Valparaiso, 2330000
In de buurt
Plaza de Armas de Olmué
5 min. rijden - 4.0 km
Plaza de los Caballos
6 min. rijden - 4.4 km
Palmira Romano - Museo de Limache
11 min. rijden - 9.8 km
Xtreme Kart
12 min. rijden - 11.3 km
La Campana Nationaal Park
13 min. rijden - 11.2 km
Lokaal vervoer
Station Limache - 17 min. rijden
Restaurants
Pavarotti
19 min. rijden
Centro Turístico La Campana
5 min. rijden
Rosa Agustina Conference Resort
7 min. rijden
Ristorante ItaloChileno
5 min. rijden
En La Cantina De Ña Fran
6 min. rijden
Over deze accommodatie
Een plek voor jezelf
Je hebt het gehele huisje helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Cabaña en Olmue
Dit rookvrije huisje beschikt over een buitenzwembad, een tuin en gratis parking. De huisjes beschikken naast een open haard over een keuken en een wasmachine. Een gemeubileerd terras en een koelkast zijn standaard beschikbaar, net als een flatscreentelevisie met kabelzenders. Er wordt 1x per verblijf schoongemaakt.
Elke kamer in Cabaña en Olmue is voorzien van een open haard en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een gemeubileerd terras. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van een douche. Elke flatscreentelevisie van 20 inch heeft kabelzenders. Een schoonmaakservice is één keer per verblijf beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit huisje bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Open haard
Woonkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 20 inch met kabelzenders
Buiten
Gemeubileerd terras
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Huishoudservice (eenmaal per verblijf)
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 17.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse valuta (bv. USD) en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Cabaña en Olmue Cabin
Cabaña en Olmue Cabin
Cabaña en Olmue Olmue
Cabaña en Olmue Cabin Olmue
Veelgestelde vragen
Beschikt Cabaña en Olmue over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Cabaña en Olmue?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Cabaña en Olmue inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Cabaña en Olmue uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Cabaña en Olmue?
Dit huisje in Olmué ligt op 3,9 km van Plaza de Armas de Olmué en op 4,3 km van Plaza de los Caballos. Ook La Campana Nationaal Park en Karting AK270 liggen op 20 km afstand.