Geheel appartement

Apartment mit Aircondition in Schwechat für 2-3 Personen

3.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Sportschool
  • Keuken

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Apartment mit Aircondition in Schwechat für 2-3 Personen ligt in Albern, een wijk in Schwechat. Staatsopera Wenen en Belvedere zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Ernst Happel Stadion en Keizerlijk paleis Hofburg. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Wiener Stadthalle of Rapid Vienna Gerhard-Hanappi-Stadion. Bekijk onze reisgids voor Schwechat
Meer appartementen in Wenen
Kaart
Johann-Resch-Straße 17, Schwechat, Zuid-Oostenrijk, 2320

In de buurt

  • Een historische stenen toren met een smalle ingang, omringd door oude gebouwen en een boom.
    Danube-Auen Nationaal Park
    2 min. rijden - 2.5 km
  • Een sierlijke trap met groen tapijt, gouden kroonluchters en beelden.
    Staatsopera Wenen
    16 min. rijden - 16.7 km
  • Een levendige kerstmarkt met kraampjes en mensen, een opvallende kerk met een hoge torenspits, en feestelijke verlichting.
    Vienna Christmas market
    18 min. rijden - 18.1 km
  • Een panoramisch uitzicht op een stad in de schemering, met verlichte gebouwen en een opvallende koepelstructuur.
    Stephansdom
    21 min. rijden - 17.4 km
  • Een statig paleis met symmetrische tuinen en verzorgde gazons.
    Schloss Schönbrunn
    25 min. rijden - 23.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Schwechat - 4 min. rijden
  • Station Wenen Airport - 6 min. rijden
  • Vienna International Airport (VIE) - 5 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    6 min. rijden
  • Castelletto
    4 min. rijden
  • McDonald's
    5 min. rijden
  • Lucky food
    5 min. rijden
  • China Restaurant Schwechat
    5 min. rijden

Over deze accommodatie

Apartment mit Aircondition in Schwechat für 2-3 Personen

  • Appartement in Albern
  • Apartment mit Aircondition in Schwechat für 2-3 Personen biedt onder andere een fitnesscentrum. Geniet van een sauna om tot rust te komen. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Rookvrije accommodatie en een lift
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Apartment mit Aircondition in Schwechat für 2-3 Personen hebben veel comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
  • Keukens met koelkasten, microgolfovens en kookplaten

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Op verzoek zijn er babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 2.60 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 15 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment mit Aircondition in Schwechat für 2-3 Personen?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Apartment mit Aircondition in Schwechat für 2-3 Personen inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment mit Aircondition in Schwechat für 2-3 Personen uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment mit Aircondition in Schwechat für 2-3 Personen?

Dit appartement ligt in Albern, op 1,8 km van Danube-Auen Nationaal Park en op 15 km afstand van Prater en Stephansplatz. Ook Landstraßer Hauptstraße en Gasometers liggen op 15 km afstand.