Ca' Concordia Venice ligt in Marghera, een wijk in Mestre. Rialtobrug en Basiliek van San Marco zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Haven van Marghera en Terminal Fusina. San Giuliano Park en Zattere zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Mestre
Piazzale della Concordia 19, Venezia, Mestre, VE, 30175
In de buurt
Grand Canal
17 min. rijden - 11.6 km
Piazzalle Roma
18 min. rijden - 11.9 km
Haven van Marghera
14 min. wandelen - 1.3 km
M9 Mestre Museum
10 min. rijden - 3.9 km
Teatro Corso
11 min. rijden - 3.9 km
Lokaal vervoer
Mestre Centro B1 - 5 min. rijden
Station Venezia Mestre - 16 min. wandelen
Luchthaven Marco Polo (VCE) - 21 min. rijden
Restaurants
Al Calesse
4 min. wandelen
Ciao Bella
14 min. wandelen
Istanbul City Kebap & Pizza
6 min. wandelen
Bottega Del Caffe'
4 min. wandelen
Autoespresso - La Gaia Scienza
15 min. wandelen
Over deze accommodatie
Ca' Concordia Venice
Pension vlak bij Haven van Marghera
Bij Ca' Concordia Venice zijn er de volgende voorzieningen: een terras, een tuin en een snackbar/deli. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Bagageopslagruimte en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Ca' Concordia Venice bieden leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en minibars.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Snackbar/delicatessenwinkel
Gezinsvriendelijk
Koelkast op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
Bagageopslag
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Schoonmaakservice (eenmaal per verblijf) (tegen een toeslag)
Buiten
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Tegelvloer in de kamer
Meer
Klamboes
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koelkast
Minibar
Meer
Bureau
Draagbare ventilator
Laptopvriendelijke werkplek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 21.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, sleutelkastje
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 5 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.50 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Venice Best Vacation Guesthouse Mestre
Venice Best Vacation Guesthouse
Venice Best Vacation Mestre
Venice Best Vacation Mestre
Venice Best Vacation Guesthouse
Venice Best Vacation Guesthouse Mestre
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Ca' Concordia Venice?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Ca' Concordia Venice?
Vandaag, 1 apr. 2026, kost een verblijf bij Ca' Concordia Venice van één nacht voor twee volwassenen op 6 apr. 2026 min. € 43, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Ca' Concordia Venice inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Ca' Concordia Venice uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat Ca' Concordia Venice?
Dit pension ligt in Marghera, op 3 km afstand van Haven van Marghera, M9 Mestre Museum en Piazza Ferretto. Ook Stadstoren van Mestre en Forte Marghera liggen op 5 km afstand. Station Venezia Mestre ligt op 16 minuten wandelen en naar Station Venezia Mestre is het 17 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Ca' Concordia Venice
6,4
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,0
Netheid
8,0
Locatie
7,0
Personeel en service
6,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 16 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 7 van 16 beoordelingen
8 - Goed
7
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 16 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 16 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 16 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
2/10 – Ontzettend slecht
Victoria
Reisde met partner
18 feb 2026
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
il peggiore soggiorno di sempre. Outlet che NON funzionavano, scarafaggi schiacciati sulle scale, bagno comune che sembrava non venisse pulito da anni, pareti di cartone che non lasciavano privacy a nessuno dei guest e una tassa immaginaria all'arrivo di 4 euro a persona nonostante sul sito fosse indicato 1,70, difficoltoso comunicare con il proprietario che non è stato affatto gentile e che ci ha lasciato aspettare più di 20 minuti per presentarsi sotto la pioggia per aprirci il cancello. Esiste una funzione check in sul sito che é completamente inutile, poiché anche se il check in viene detto 24/24h in realtà é solo dalle 14 in poi.
Victoria
1 nacht verbleven in februari 2026
4/10 – Matig
stephanie
Reisde met familie
20 okt 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Upon arrival, we waited outside after calling the number, then the person brought in the other couple that was there and told us we were staying at a different property(??). It was a bit strange but the guy said it was better then the actual property we were suppsed to stay at. Ended up being closer to the train station, which was good for us. The bed sheets and towels was clean but the pillow in the closer had a dirty pillowcase. The kitchen was nice but had cockroaches in it. Anyway this is not even the same property but I can imagine if this was the goood one what the actual listed property was like.
stephanie
4 nachten verbleven in oktober 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Renan
13 jan 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Renan
2 nachten verbleven in december 2024
4/10 – Matig
Davide Rafael
30 aug 2024
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Davide Rafael
16 nachten verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
29 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très sympa à 50 mètres du métro .
Chambre d hôte avec toilettes communes
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in oktober 2019
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
21 okt 2019
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in oktober 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
12 okt 2019
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
debora
22 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
debora
2 nachten verbleven in juli 2019
8/10 – Goed
Pavel
7 jan 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
15 минут на автобусе до Венеции
Хороший теплый (отдыхали с семьёй в январе), чистый приятный отель. 15 минут на автобусе до Венеции
Pavel
2 nachten verbleven in januari 2019
8/10 – Goed
DANIELE
5 nov 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
DANIELE
1 nacht verbleven in november 2018
4/10 – Matig
Carole
4 nov 2018
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Lit confortable mais ensemble très vetuste
Carole
1 nacht verbleven in oktober 2018
10/10 – Uitstekend
dat
16 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Cảm ơn rất nhiều
Trải nhiệm rất ổn
Chủ khách sạn rất nhiệt tình và đáng yêu. Chúng tôi nhận được sự hỗ trợ rất nhiệt tình
dat
1 nacht verbleven in oktober 2018
8/10 – Goed
Mardia
2 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Conveniente .
Bien, muy amable el dueño y todo cerca .
Mardia
3 nachten verbleven in september 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
23 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in augustus 2018
6/10 – Redelijk
Dnibi
24 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Dnibi
1 nacht verbleven in juli 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
20 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wenige Minuten mit Bus nach Venedig!
Venedig ist eine sehr schöne Stadt mit vielen Sehenswürdigkeiten.