Geheel appartement

Venetia Domus 2 Quartos

Appartement in Venetië

Fotogalerie voor Venetia Domus 2 Quartos

Appartement
Appartement
Appartement
Appartement
Appartement

Geheel appartement

Max. aantal: 570 m²

Populaire voorzieningen

  • Buitenruimte

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Venetia Domus 2 Quartos

Appartement in Venetië
Dit appartement beschikt over een tuin. Elk appartement biedt een eigen badkamer.
Venetia Domus 2 Quartos heeft 4 kamers.

Talen

Engels, Grieks, Italiaans

Voeg datums toe voor prijzen

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplaatsen op straat beschikbaar

Badkamer

  • Privébadkamer

Buiten

  • Tuin

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 4 units
  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je BRL 6.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en BRL 3.25 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je BRL 9.75 per persoon, per nacht voor volwassenen en BRL 4.55 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van BRL 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Een verplichte toeslag voor het schoonmaken is bij het huurtarief van deze accommodatie inbegrepen

Accommodatie ook bekend onder de naam

Venetia Domus 2 Quartos Venice
Venetia Domus 2 Quartos Apartment
Venetia Domus 2 Quartos Apartment Venice

Over deze buurt

Kaart
Venice, VE

In de buurt

  • Circolo Golf Venezia Alberoni - 31 min. rijden - 10.8 km
  • Spiaggia di Caroman - 34 min. rijden - 3.8 km
  • Klokkentoren van Chioggia - 64 min. rijden - 6.6 km
  • Museo di Zoologia Adriatica Giuseppe Olivi - 64 min. rijden - 6.6 km

Restaurants

  • ‪Al Porto - ‬170 min. rijden
  • ‪In Diga Sottomarina - ‬173 min. rijden
  • ‪Osteria Penzo - ‬171 min. rijden
  • ‪Ristorante Alberto Capo - ‬171 min. rijden
  • ‪Bacaro La Baia dei Porci - ‬171 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Venetia Domus 2 Quartos?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Venetia Domus 2 Quartos inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Venetia Domus 2 Quartos uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Venetia Domus 2 Quartos?

Dit appartement in Venetië ligt op 3,2 km van Spiaggia di Caroman en op 10 km afstand van Circolo Golf Venezia Alberoni en Parrocchia Santa Maria Della Salute. Ook Palazzo del Cinema en Santa Maria Elisabetta-waterbus liggen op 20 km afstand.

Beoordelingen over Venetia Domus 2 Quartos

Beoordelingen

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 0 beoordelingen

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.