Staycity Aparthotels, Venice, Mestre ligt in Mestre vlak bij een treinstation. Piazzalle Roma en Rialtobrug zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je liever iets actiefs doet, kan dat bij Haven van Venetië. Ook San Marcoplein en Basiliek van San Marco zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Mestre
Via Ca' Marcello 8L, Mestre, VE, 30172
In de buurt
Piazza Ferretto
19 min. wandelen - 1.6 km
Haven van Marghera
14 min. wandelen - 1.2 km
M9 Mestre Museum
17 min. wandelen - 1.5 km
Toniolo theater
19 min. wandelen - 1.6 km
Stadstoren van Mestre
10 min. rijden - 2.2 km
Lokaal vervoer
Mestre Centro B1 - 3 min. rijden
Tramhalte Venezia Mestre - 5 min. wandelen
Luchthaven Marco Polo (VCE) - 22 min. rijden
Restaurants
McDonald's
5 min. wandelen
Da Michele
4 min. wandelen
McDonald's
8 min. wandelen
Soul Kitchen
7 min. wandelen
Chef Express
7 min. wandelen
Over deze accommodatie
Staycity Aparthotels, Venice, Mestre
Hotel vlak bij Haven van Venetië
Staycity Aparthotels, Venice, Mestre bevindt zich dicht bij Piazzalle Roma en Rialtobrug en biedt een wasserij, een bar en een 24-uurs fitnesscentrum. Gratis wifi in de kamer en een restaurant zijn beschikbaar voor alle gasten.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een continentaal ontbijt (toeslag), hulp bij uitstappen/tickets en een receptieruimte
Rookvrije accommodatie, een kluis bij de receptie en een 24-uurs receptie
Meertalig personeel, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een lift
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief het behulpzame personeel, de nabijheid van het openbaar vervoer en de algehele staat van de accommodatie
Kamervoorzieningen
De 175 kamers zijn inclusief leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 22 per dag); kortingen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.30 uur: EUR 13,50 voor volwassenen en EUR 6,50 voor kinderen
Een bar/lounge
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
24-uurs sportschool
Fietsenopslag
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Keuken in de kamer
Koelkast op de kamer
Microgolfoven op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Kluisjes
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (wekelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift (86 centimeter brede deur)
Noodtrekkoord in badkamer
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
Receptieruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Shampoo
Entertainment
Lcd-tv met kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Keuken
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Meer
Airconditioning
Bureau
Elektrische adapters
Geluiddichte kamers
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank
Verwarming
Vliegenramen
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.50 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 13.5 voor volwassenen en EUR 6.5 voor kinderen
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 22 per dag (op 200 meter afstand)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT027042A1JJ2AGDKQ
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Zijn huisdieren welkom bij Staycity Aparthotels, Venice, Mestre?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Staycity Aparthotels, Venice, Mestre?
Vandaag, 7 mei 2026, kost een verblijf bij Staycity Aparthotels, Venice, Mestre van één nacht voor twee volwassenen op 17 mei 2026 min. € 148, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Staycity Aparthotels, Venice, Mestre inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Staycity Aparthotels, Venice, Mestre uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Staycity Aparthotels, Venice, Mestre?
Dit hotel in Mestre ligt op 8,7 km van Haven van Venetië en op 8,9 km van Piazzalle Roma. Tramhalte Venezia Mestre ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Mestre Centro B1 is het 20 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Staycity Aparthotels, Venice, Mestre
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
9,2
Locatie
9,4
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 560 van 814 beoordelingen
10 - Uitstekend
560
Gastenscore: 8 - Goed. 185 van 814 beoordelingen
8 - Goed
185
Gastenscore: 6 - Redelijk. 42 van 814 beoordelingen
6 - Redelijk
42
Gastenscore: 4 - Matig. 15 van 814 beoordelingen
4 - Matig
15
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 12 van 814 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
12
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
18 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean and new hotel. We were recieved in a very nice and friendly way. Very soft bed and A smart tv with netflix. Would definitely revisit
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in december 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
7 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Goede locatie, je bent met de bus binnen 15 minuten in Venetië. Mooie en schone kamers, alles is nog gloednieuw.
Kamer wordt niet schoongemaakt en handdoeken niet vervangen als je korter dan zeven nachten verblijft, dit was voor ons geen probleem maar wel goed om te weten.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in november 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
27 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Het was heel modern ingericht. Mooie kleuren en fijn personeel.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in oktober 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
21 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfecte locatie voor een bezoek aan Venetië. Bus stopt voor de deur en brengt je op ongeveer 20 naar Venetië (2 keer per uur). Treinstation is vijf minuutjes wandelen en hier rijdt ongeveer elke tien minuten een trein in tien minuten naar Venetië.
Vriendelijk onthaal.
Kamer is perfect in orde,
Enkel het ontbijt viel wat tegen. Volgens de brochure zou er een grote variatie zijn aan vers fruit, fruitsalades, verschillende soorten brood en koffiekoekjes, maar in werkelijkheid slechts 1 soort brood en enkel croissants, geen fruitsalade, enkel twee soorten vers fruit, enkel een gekookt eitje, maar ook hier geen keuze voor bvb roerei / spek
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Claudia, celaya
Reisde met familie en kleine kinderen
3 mei 2026
Positief: Netheid
Muy amplia, limpia, flexible desayuno bastante bien, fácil acceso a transporte para ir a venecia lo y nico es que pagábamos el desayuno un dia síntesis y tardaban bastante como que no tienen buena co.unicacion con el sistema, y les falta una televisión en la recamara ya eue se encuentra en la salita y una puerta corrediza porque tiene una cortina nada mas para dividir pero en general muy bien
Claudia
2 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Jack
Reisde met familie
27 apr 2026
Positief: Netheid
Staff was really helpful and polite. The room was clean and fully equipped. Breakfast buffet was very good. Laundry room. Totally recommended.
Very disappointing check-in experience at Staycity Venice near the train station. The front desk staff (Alexandra) was rude and unprofessional. It took 20 minutes to check in one room, and she held my passport as a guarantee but refused to provide a receipt, which made me very uncomfortable. She even suggested I shouldn’t book this hotel again. Based on this experience, I won’t—and I wouldn’t recommend it to others, as there are many newer hotels nearby, some even closer to the station.
Jing
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
sarah
13 apr 2026
Positief: Netheid
Staff are very friendly and helpful
sarah
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Uzma
Reisde met familie en kleine kinderen
11 apr 2026
Positief: Netheid
Super clean, great Location , supermarket, restaurants , ice cream shops all near by. Station close by to get into Venice effortlessly for only 1.50 euro . Very helpful friendly staff. Can’t fault it .
Uzma
3 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Sarah
Reisde met partner
11 apr 2026
Positief: Netheid
Staff were very friendly upon check in, ensured we were aware of the Venice Fee to enter and ensured we knew how to get the exemption. Clean and quiet rooms with a very comfortable bed. We didn’t pay for the breakfast but it is on offer if you wish.
Sarah
2 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Yeter
Reisde met familie en kleine kinderen
10 apr 2026
Positief: Netheid
Hotel war ok, Mestre hat uns weniger gefallen.
Yeter
3 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Tabatha
Reisde met een groep
24 mrt 2026
Positief: Netheid
Several machines were out of order. We did not use parking.
Tabatha
5 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Ana Laura
20 mrt 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tres bonne localisation et rapport qualité prix
Ana Laura
2 nachten verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Umme kulsum
Reisde met partner
18 mrt 2026
It was suppose to be a king size bed but they gave us a double bed which was joined together . It very new and clean but has a railway track just behind the building which can be seen from the window . Very difficult if you are sensitive to noise while sleeping .
Umme kulsum
1 nacht verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Tuyet Anh
5 mrt 2026
Positief: Netheid
The location is convenient, being close to the train station. The staff is attentive, and the room is clean. I would come back.
Tuyet Anh
5 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
DONALD
Reisde met partner
4 mrt 2026
Positief: Netheid
We only stayed two days, the hotel far exceeded our expectations. The staff were fantastic. Hotel was close to train and bus station for our travel to Venice. The room was clean and the bed, what can we say, we slept like babies.
DONALD
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Jose Alejandro
18 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Really nice place to stay. Near the main train station of Venice. Easy to go to the island from there
Jose Alejandro
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Vilma Ofelia
17 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
Todo estuvo perfecto. La habitación amplia y cómoda, impecable la limpieza, el personal excelente en la atención, muy serviciales. Siempre vuelvo a este hotel cuando voy a Venecia
Vilma Ofelia
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Changsook
14 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
직원들 너무 친절하고 위치 좋고 다시 묵을 의향있습니다.
Changsook
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Minna
10 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
Henkilökunta oli ystävällistä, auttavaista ja joustavaa. Huone oli siisti ja hotelli oli täydellisellä sijainnilla!