dit appartement ligt in Venetië in het stadscentrum. Rialtobrug en Basiliek van San Marco zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Marina di Venezia en Lido di Venezia. Museo di Storia Naturale di Venezia en Stazione Marittima zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Appartement met een chique stijl niet ver van Grand Canal
San Polo Canal View Apartments by Wonderful Italy ligt op een steenworp van San Marcoplein en Piazzalle Roma en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd, and bieden leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Donsdekens en baby-/kinderbedden (toeslag)
Douches, bidets en haardrogers
(kleer)kasten, keukens en grote koelkasten/vriezers
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Babybed: EUR 35 per verblijf
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Slaapkamers
Donzen dekbed
Luxe beddengoed
Slaapkamer
Badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Huishoudservice (eenmaal per verblijf)
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
In een historische wijk
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
3 etages
3 units
Gebouwd in 1600
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Traditionele architectuur
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en een toegangscode te ontvangen. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Je dient 7 dagen van tevoren contact op te nemen met deze accommodatie om het inchecken te regelen.
De receptie is op 24 december van 08.30 tot 18.30 uur geopend. Op 25 december is de receptie van 10.00 tot 20.00 uur geopend en op 31 december van 08.30 tot 20.00 uur. Op 1 januari is de receptie van 12.00 tot 21.30 uur geopend.
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 35 per verblijf.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 2.80 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.40 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 4.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 2.00 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor babybed: EUR 35 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT027042B46WZVWIJQ, IT027042B4BMV9U3LM, IT027042B4CUATNGIK
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij San Polo Canal View Apartments by Wonderful Italy?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij San Polo Canal View Apartments by Wonderful Italy inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij San Polo Canal View Apartments by Wonderful Italy uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat San Polo Canal View Apartments by Wonderful Italy?
Dit appartement ligt in Venetië centrum, vlak bij Campo San Polo en Grand Canal. Ook San Marcoplein en Rialtobrug liggen op een kwartiertje wandelen. Station Venetië Santa Lucia ligt op 16 minuten wandelen en naar Venetië (XVQ-Station Venezia Santa Lucia) is het 16 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over San Polo Canal View Apartments by Wonderful Italy
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,2
Locatie
7,0
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 45 van 123 beoordelingen
10 - Uitstekend
45
Gastenscore: 8 - Goed. 45 van 123 beoordelingen
8 - Goed
45
Gastenscore: 6 - Redelijk. 12 van 123 beoordelingen
6 - Redelijk
12
Gastenscore: 4 - Matig. 12 van 123 beoordelingen
4 - Matig
12
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 9 van 123 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
9
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
binita
26 okt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Overall it was great - spacious property and right at the realto bridge so can't ask for better location.
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Katilianny
27 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Gem cOur stay overall was great!
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Kristina
8 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
This place is absolutely perfect! Super clean and convenient. The beds are pretty cozy - think of it as a holiday inn. Does the trick and it’s extremely convenient
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jonathan
7 apr 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Such a fabulous place so close to all we wanted to see in Venice. Wonderful and helpful host. Highly recommend
2 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Shefket
7 jul 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Very nice and close for walking everywhere
2 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Candace
14 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Great location. Roomy for a family. Has a washer!!
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Michelle
10 jun 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Wonderful and spacious apartment for my family of 5. We were able to walk from the train station and to St.Mark square very easily. Great cafe and restaurants near by.
2 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Troy
22 mei 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Very nice apartment that is very close to everything! Easy access via the water bus to and from the train station!
3 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Marilyne
16 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Belle emplacement, appartement fonctionnel
Communication à place à amélioration quand fut un réel besoin très difficile de parler à quelqu’un malheureusement .
Coin tranquille , nous étions 4 .
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Orfa
3 jul 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
I loved this location propertty.
I recommended check the doble bed.
2 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Igor
28 sep 2024
Positief: Netheid, communicatie
Great location and easy access.
The apartment right in the middle of center of Venice with easy access to all sightseeing. There is pier in 3 mins from the place, if you arrive by water taxi. We also liked restarants and shopping around the apartment.
6 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Tenzin
12 dec 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
We absolutely loved this property! It was just an easy 15-minute walk from the main station, with plenty of excellent restaurants and shopping nearby. Communication with the host was seamless. The area was quiet and peaceful at night, yet lively and charming during the day. Its proximity to the ferry stop was ideal for exploring the rest of Venice. Perfect location for our stay!
2 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Alfonso
18 jul 2024
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Bien ubicado, limpio y con buenos servicios
Apartamento correcto, bien ubicado en el centro de la vieja Venecia. Recomendable.
3 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Lisa
4 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
A great option
We stayed in this apartment with three children: 14, 11 and 8. We fit well. The air conditioner worked fine for us. The apartment is centrally located to sites, shops and restaurants. We were on the third floor, but given our heavy meals, the stairs seemed like a positive.
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Rachael Jane
2 jan 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Good location. Spacious for family of 3-4. Dishwasher and washing machine available. Third floor so need to be aware there are lots of steps. Great directions given to property.
4 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
MILBERT
1 aug 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Communicatie
The stairs were horrible. Place an elevator
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Arnold
27 jul 2024
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Charming apartment
Everything about the apartment was wonderful. I didn't like the stairs but, who does?
2 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Christina
21 jul 2024
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Perfekt til familie
Det indfriede alle ønsker. Rent og pænt, faciliteterne var gode og vi fik både vasket tøj og lavet mad, og lejligheden lå centralt. Mindre end 1 minut derfra er der en Coop, så indkøb er lige ved hånden.
Venedig er svært at finde rundt i, vejledningen til at komme frem til lejligheden skal man bruge. Stol ikke på GoogleMaps.
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Timothy
17 jul 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Well equipped apartment in the heart of Venice. Good directions for arrival/entry. Communication could have been more efficient. Air conditioning is undersized for apartment.
2 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Paulina
23 jun 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very old, not cleaned properly.
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Charbel
11 aug 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Negatief: Communicatie
A/C Doesn’t work
A/C Only works 1 day, try to call with management and nobody answers
3 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Sarita DeVries
21 mrt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
The property was good and central to Rialto bridge. The apartment did not have a safe which most hotels have so we were surprised by this considering it is code entry into the building and a code into the unit. A neighbouring building around the area suffered from construction and throwing bricks to the ground so the morning was noisy. Someone took a massive dump outside the unit door and it seemed others were using the area to pee so it smells bad when you enter the unit. There was also barf around the corner so because it is a dead end and public WCs are limited in Venice, it was not great around the unit. Otherwise it was a suitable unit for families and larger groups that need up to 6 people. The kettle is broken so be careful not to burn yourself because when pouring, boiling water goes everywhere and could result in a terrible burn. The property managers are responsive and helpful. The directions/map with photos provided are good but there has since been a new front door installed so the map shows photos with a door having windows above but now there are no windows in the door which could be very confusing if you are looking for the exact door in the photos provided. Thus instructions/photos need updating.
4 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Kristy
6 aug 2026
Negatief: Netheid, communicatie en accuraatheid advertentie
Upon arrival in a heat wave, fridge, freezer and air conditioning were not functioning. AC was repaired our second day but not properly and did not work our second night either. Was repaired a second time but was not blowing cool air. Host communication was spotty and not always clear.
3 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Melinda
22 jul 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Great location but somewhat challenging to find but I feel that that was because we have never been to Venice. We had apt 3 at very top and while we knew there wasn’t an elevator, managing the luggage and the stairs could be a challenge. I feel that is probably very representative of any of the places to stay so not a negative, just be prepared. It was clean and well maintained with hot shower with air conditioning. No issues with check in or check out and had all the codes in a timely manner. I would stay there again.
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
santiago
19 aug 2024
Negatief: Voorzieningen, communicatie
Close to Ponte Rialto and its market. At 15-20min from st Mark Square.
The apartment is old and without basics(no bath gel, no shampoo, no basics for kitchen cleaning).
Air condition only in corridor, not in bedrooms. The air condition machine very very noisy at night
Communication with owner not existent. Only answers when is related to pay the taxes. If you have any need there’s no answer.