Geheel appartement·Particuliere eigenaar
SAN SILVESTRO HOUSE VENICE FIRST FLOOR
Appartement in Venetië, op 3 minuten stappen van Rialtobrug
Fotogalerie voor SAN SILVESTRO HOUSE VENICE FIRST FLOOR





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 7
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 694
inclusief belastingen en toeslagen
18 dec - 19 dec
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

RABOSO Grand 9~windows
RABOSO Grand 9~windows
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Uitzicht op het water
9.8 van 10, Uitzonderlijk, 6 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Venezia, Città Metropolitana di Venezia
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over SAN SILVESTRO HOUSE VENICE FIRST FLOOR
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster10
Netheid
10
Locatie
10
Milieuvriendelijkheid
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
3 jul 2025
Positief: Netheid
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Lucille G.
29 sep 2024
Positief: Netheid
Loved Venice
Lucille G.
2 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Barbara
Reisde met familie
26 sep 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Barbara
2 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Julie J.
23 sep 2024
Positief: Netheid
Great apartment!
Julie J.
1 nacht verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Amanda H.
16 mei 2024
Positief: Netheid
Italy
Amanda H.
1 nacht verbleven in mei 2024








