Rivamare

3.5-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,6 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Inclusief ontbijt
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Zakelijke services
  • Bar
De huidige prijs is € 95
inclusief belastingen en toeslagen
2 jun - 3 jun

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Standaard kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden

8,6 van 10
Voortreffelijk
(7 beoordelingen)
  • 15 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Klassieke eenpersoonskamer

  • 11 m²
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Standaard driepersoonskamer

8,0 van 10
Zeer goed
(3 beoordelingen)
  • 19 m²
  • Max. aantal: 4
  • 3 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Familiekamer

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
  • 23 m²
  • Max. aantal: 5
  • 1 queensize bed en 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Rivamare in Lido bevindt zich aan het water en bij het congrescentrum. Peggy Guggenheim-museum en Accademia di Belle Arti zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Dogenpaleis en Brug der Zuchten. Ook Campanile van Venetië en San Marcoplein zijn zeker een bezoekje waard.Kies voor een wateractiviteit zoals windsurfen of voor een avontuurlijke activiteit zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Kaart
Lungomare Marconi 44, Venice, VE, 30126

In de buurt

  • Lido di Venezia
    Lido di Venezia
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Spiaggia Lungomare d'Annunzio
    Spiaggia Lungomare d'Annunzio
    3 min. rijden - 2.2 km
  • Palazzo del Cinema
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Palazzo del Casinò
    10 min. wandelen - 0.8 km
  • 4 Fontane Strand
    10 min. wandelen - 0.9 km

Lokaal vervoer

  • Luchthaven Marco Polo (VCE) - 128 min. rijden

Restaurants

  • Ristorante Ai Murazzi
    18 min. wandelen
  • snack bar ristorante pizzeria da graziano
    13 min. wandelen
  • Trattoria Andri
    19 min. wandelen
  • La Pagoda
    17 min. wandelen
  • Cri Cri e Tendina
    6 min. wandelen

Over deze accommodatie

Rivamare

Hotel vlak bij Dogenpaleis
Rivamare bevindt zich dicht bij Brug der Zuchten en Campanile van Venetië en biedt een gratis ontbijtbuffet, een terras en een bar. Trakteer jezelf op een massage of andere wellness. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
  • Fietsverhuur, massage- en behandelingsruimtes en een lift
  • Meertalig personeel, bagageopslagruimte en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
  • Een kluis bij de receptie, een computerstation en rookvrije accommodatie
  • Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Rivamare hebben leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
  • Badkamers met regendouches en bidets
  • Televisies van 27 inch met satellietzenders
  • Dagelijkse schoonmaak, bureaus en telefoons

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis parkeerplaatsen binnen 20 meter van de accommodatie
  • Parkeerplaatsen op straat beschikbaar

Eten en drinken

  • Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 10.00 uur
  • Een bar/lounge

Dingen om te doen

  • Fietsenverhuur
  • Tv in gemeenschappelijke ruimtes
  • Yogalessen

Voorzieningen

  • Bagageopslag
  • Kluisje bij het onthaal
  • Receptie met beperkte openingsuren

Gastendiensten

  • Meertalig personeel
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Zakelijke diensten

  • Computerstation

Buiten

  • Aan het water
  • Terras

Spa

  • Massage
  • Spabehandelingsruimtes

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijk restaurant
  • Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie

Meer

  • 3 etages
  • Rookvrije accommodatie

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Bad of douche
  • Bidet
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer
  • Regendouche

Entertainment

  • Tv van 27 inch met satellietzenders

Meer

  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Bureau
  • Kluisje
  • Laptopvriendelijke werkplek
  • Strijkijzer/strijkplank op verzoek
  • Telefoon

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 07.30 uur tot 22.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.

Renovaties en sluitingen

De accommodatie is gesloten van 06 januari tot 11 februari.

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 2.80 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.40 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT027042A1ZALKQZBY
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Nationale beoordeling

Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Rivamare?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost een verblijf bij Rivamare?

Vandaag, 27 mei 2026, kost een verblijf bij Rivamare van één nacht voor twee volwassenen op 2 jun. 2026 min. € 95, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Je kunt in de omgeving gratis parkeren.

Hoe laat kan ik bij Rivamare inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Rivamare uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Rivamare?

Dit hotel ligt in Lido, Venetië.

Dogenpaleis (3,9 km) • Brug der Zuchten (4 km) • Campanile van Venetië (4 km) • San Marcoplein • Basiliek van San Marco (4,1 km)

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Rivamare

8,6

Uitstekend

9,0

Netheid

8,2

Locatie

9,0

Personeel en service

8,2

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 105 van 221 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 81 van 221 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 24 van 221 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 6 van 221 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 5 van 221 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Marian

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean, friendly staff, delicious breakfast!
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Bart

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Professional and very cozy service, fresh food, friendly staff, welcoming atmosphere, walking distance everywhere and a beach front location.
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Sumathipala

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room, excellent staff,
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Roger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room, clean bathroom and nice staff
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Torsten

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Freundliches Personal, tolle Lage, gutes Frühstück... Kleine
4 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Christina

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Molto carini. Colazione molto buona.
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Nusret

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gute Frühstück 🇨🇭
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Anatoliy

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
best hotel on the island..will def be back!
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Maria

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Place is nice, freshly renovated, very freindly stuff, ok breakfast with variety to choose from
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

ANA MARIA

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Café da manhã excelente, boa localização e atendimento ótimo
2 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Yuriy

Positief: Netheid, personeel en service
The room was clean with air conditioner and breakfast was fresh.
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Karen

Wonderful breakfast and staff was so very helpful.Next time we will ask for a bigger room.Amazing stay
7 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Mike

Positief: Netheid, personeel en service
Kleines cooles Hotel
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Gimmi

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottima location anche se decentrata rispetto al centro storico, ottima la colazione
2 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Jackeline P.

Ladies at the front desk were not welcoming or helpful.
6 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Marines

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Excelente

Incrível! Atendimento excelente, todos super simpáticos, alegres, local limpo, bem decorado, alimentação excepcional, recomendo.
3 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Magda

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff molto gentile, colazione buona, camera pulita, sicuro tornare
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Yasmin

Excelente, el desayuno maravilloso. Muy amables y serviciales todos. Saludos
1 nacht verbleven in oktober 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

Davide

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Week End in famiglia 2 adulti 2 bambini
1 nacht verbleven in maart 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Nathalia

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fint lille hotel, utrolig flink personale. Tæt på stranden, men et stykke fra byen.
4 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ileana

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We really liked it!
3 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

JAVIER

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Buena acomodación

La experiencia fue genial, muy bien ubicado el hotel, nos gustó mucho el servicio y todo muy limpio, es una buena opción en Venecia ya que hay algunos apartamentos que son caros y sin calidad, este hotel cumple con expectativas.
3 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Carla

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved it
2 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Brittany

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The breakfast was awesome! Room was good and clean. Minor mold in bathroom but that seems to be the case for most places.
3 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Clean hotel with great breakfast

We had a big room with private garden. Room was clean and breakfast was perfect. Thanks.
1 nacht verbleven in juni 2024