Residenza Quaggio Ca Grimani

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,8 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven

Tweepersoonskamer, en-suite badkamer

  • 18 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Vierpersoonskamer

  • 27 m²
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Residenza Quaggio Ca Grimani ligt in Castello, een wijk in Venetië. Rialtobrug en Brug der Zuchten zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Lido di Venezia en Marina di Venezia. San Teodoro en Museo di Storia Naturale di Venezia zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Meer B&B's in Venetië
Kaart
Castello 4860, Venice, VE, 30122

In de buurt

  • Een stenen brug met bogen over een gracht, omgeven door historische gebouwen.
    Rialtobrug
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Een historisch gebouw met gedetailleerde architectuur en een groot open plein.
    San Marcoplein
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Een gedetailleerde mozaïek met religieuze figuren en architectonische zuilen.
    Basiliek van San Marco
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Een gracht met een gondel, een stenen gebouw met boogvensters en een brug op de achtergrond.
    Brug der Zuchten
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Een statig architectonisch gebouw met versierde zuilen en een trap naar een hoger gelegen niveau.
    Dogenpaleis
    8 min. wandelen - 0.7 km

Restaurants

  • Magna Bevi Tasi
    3 min. wandelen
  • Pasta Go Express
    3 min. wandelen
  • Dal Moro‘s Fresh Pasta To Go
    4 min. wandelen
  • Trattoria Da Gigi
    3 min. wandelen
  • Al Vecio Canton
    2 min. wandelen

Over deze accommodatie

Residenza Quaggio Ca Grimani

  • Bed & breakfast vlak bij San Marcoplein
  • Residenza Quaggio Ca Grimani ligt op een steenworp van Basiliek van San Marco en Rialtobrug. De accommodatie biedt een terras en nog veel meer. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Verder zijn er nog deze extra voordelen:
  • Hulp bij uitstappen/tickets, rookvrije accommodatie en een kluis bij de receptie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Residenza Quaggio Ca Grimani hebben leuke voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
    • Verrijdbare/extra bedden (toeslag) en baby-/kinderbedden (toeslag)
    • Gratis toiletartikelen en haardrogers
    • Flatscreentelevisies met digitale zenders

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Babybed (toeslag)
  • Extra bed (toeslag)

Voorzieningen

  • Kluisje bij het onthaal

Gastendiensten

  • Hulp met excursies en tickets

Buiten

  • Terras

Meer

  • Roken is niet toegelaten

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Babybed (toeslag)
  • Extra bed (toeslag)

Badkamer

  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Flatscreen-tv met digitale zenders

Meer

  • Airconditioning
  • Kluis

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 03.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Toeslag voor late check-in: EUR 20 als je incheckt tussen 19.00 uur en 01.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 48 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar, sleutelkastje

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 20.0 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 30.0 per verblijf.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.50 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor late check-in: EUR 20 als je incheckt tussen 19.00 uur en 01.00 uur
  • Toeslag voor babybed: EUR 30.0 per verblijf
  • Toeslag voor extra bed: EUR 20.0 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Residenza Quaggio Ca Grimani?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze bed & breakfast zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Residenza Quaggio Ca Grimani inchecken?

Inchecken kan vanaf: 03.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 20 kun je bij deze accommodatie tussen 19.00 uur en 01.00 uur laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Residenza Quaggio Ca Grimani uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Residenza Quaggio Ca Grimani?

Deze bed & breakfast ligt in Castello, op 5 minuten wandelen van Chiesa di Santa Maria Formosa, San Marcoplein en Brug der Zuchten. Ook Rialtobrug en Dogenpaleis liggen op 10 minuten wandelen. Station Venetië Santa Lucia ligt op 28 minuten wandelen en naar Venetië (XVQ-Station Venezia Santa Lucia) is het 28 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Residenza Quaggio Ca Grimani

7,8

Goed

8,2

Netheid

9,4

Locatie

8,4

Personeel en service

7,2

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 7 van 20 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 8 van 20 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 20 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 20 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 20 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

4/10 – Slecht

Alain

Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer

On se moque du monde

Difficile trouver ! Une chambre avec une armoire un frigo bruyant un climatiseur HSbc et une salle de douche au fond du couloir tout ça pour 200 € la nuit !
1 nacht verbleven in oktober 2019
Geverifieerd

6/10 – Matig

Geverifieerde reiziger

Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Saving grace is the breakfast served right on time and location is really close to San Marco square but otherwise, the building is really old, the bed is unstable and at one point, I saw an insect (cockroach?) crawling on the floor. At $200/night, I expected at least a well lit room with a good mattress/bed. I wish I took pictures of the real state of the room vs the one shown online.
2 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super Lage und sehr hübsch eingerichtet. Frühstück war ok, aber sehr süß lastig. Denke das ist Geschmackssache. Alles in allem ein schöne Unterkunft!
2 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

peter

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Great

Amazing stay very helpful and great location
3 nachten verbleven in mei 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Luigi

Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Comfort kamer

Ottimo rapporto qualità prezz

posizione strategica e ottimo servizio, purtroppo i servizi erano esterni alla camera
1 nacht verbleven in april 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Sandra

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Estadia perfeita !

Maravilhosa ! O Nicola nos receber muito bem e deu dicas de toda a cidade! Guest House maravilhosa ! Local excelente !
2 nachten verbleven in september 2018
Geverifieerd

8/10 – Goed

Barbara

Fine!

Basic but very adequate room. Nice sitting area!
1 nacht verbleven in maart 2018
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Giorgia

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Ottimo b&b a due passi da Piazza San Marco

Siamo stati in questa residenza io e il mio ragazzo un weekend di marzo. Il posto è in un'ottima posizione, comodo, pulito e con un personale disponibile e gentile. Ti lasciano anche una lista di ristoranti e bacari in cui degustare i piatti tipici di Venezia. Torneremo sicuramente.
1 nacht verbleven in maart 2018
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Schönes B&B in perfekter Lage

Unser Aufenthalt im B&B war sehr angenehm, wir blieben 5 Nächte. Wir hatten ein Zimmer mit Tageslicht und mit Blick auf einen Innenhof. Das Bett war in Ordnung, es war alles sauber, bloß das Bad war schlecht beleuchtet. Das B&B ist perfekt gelegen aber dennoch ruhig.
Geverifieerd

8/10 – Goed

ANJA

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
2 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd

6/10 – Matig

Anthony

Positief: Netheid, comfort kamer
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
1 nacht verbleven in februari 2021
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

LEONEL DE SOUZA

Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
1 nacht verbleven in december 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

René

Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
2 nachten verbleven in november 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Marion

Positief: Personeel en service
2 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

David

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
5 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Judith

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

sehr gute Lage, super Betreuung und Zuvorkommend!

1 nacht verbleven in augustus 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Christopher

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
2 nachten verbleven in mei 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Joel

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
3 nachten verbleven in maart 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

4 nachten verbleven in oktober 2018
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
3 nachten verbleven in februari 2018