Pesaro Palace bevindt zich in Venetië centrum, een wijk in in Venetië, en ligt vlak bij de luchthaven en aan het water. Haven van Venetië en Terminal Fusina zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Grand Canal en Marina di Venezia. San Teodoro en Stazione Marittima zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Cannaregio 3935, Calle Ca' d'Oro, Venice, VE, 30121
In de buurt
Galleria Giorgio Franchetti alla Ca' d'Oro
1 min. wandelen - 0.0 km
Rialtobrug
3 min. wandelen - 0.3 km
San Marcoplein
9 min. wandelen - 0.8 km
Basiliek van San Marco
11 min. wandelen - 1.0 km
Dogenpaleis
12 min. wandelen - 1.1 km
Lokaal vervoer
Station Venetië Santa Lucia - 17 min. wandelen
Restaurants
McDonald's
1 min. wandelen
Rizzo
1 min. wandelen
Zikiya
2 min. wandelen
Bar Santa Sofia Venezia
1 min. wandelen
Ai Botteri
7 min. wandelen
Over deze accommodatie
Pesaro Palace
Hotel met een chique stijl niet ver van Rialtobrug
Pesaro Palace ligt op een steenworp van San Marcoplein en Piazzalle Roma en biedt een gratis ontbijtbuffet, een droogkuis/wasserijservice en een bar. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, snelle uitcheckservice en snelle incheckservice
Meertalig personeel, een 24-uurs receptie en bagageopslagruimte
Geldautomaat/bankservice, hulp bij uitstappen/tickets en een feestzaal
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Pesaro Palace bieden voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 10.30 uur
Een bar/lounge
Dingen om te doen
Piano
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Geldautomaat
Kluisje bij het onthaal
Waterkoeler
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Buiten
Aan het water
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Handgreep naast het toilet
Lift
Noodtrekkoord in badkamer
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijkheid
Verhoogd toilet
Verlaagde werkbladen en wasbak
Meer
1 gebouw
3 etages
Feestruimte
Gebouwd in 1400
Gebruik van de waterautomaat wordt aangemoedigd
Geen frisdrank in plastic flessen
Geen plastic rietjes
Geen plastic roerstaafjes
Geen water in plastic flessen
Herbruikbaar tafelgerei
Herbruikbare kopjes
Minstens 10% van de winst wordt geïnvesteerd in gemeenschap en duurzaamheid
Rookvrije accommodatie
Ten minste 80% biologische voedingsproducten
Ten minste 80% van de voedingsproducten komt van lokale producenten
Tours en activiteiten van lokale aanbieders
Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem
Waardige omgang met wilde dieren in gevangenschap
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met digitale zenders
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Telefoon
Waterbesparende douches
Waterbesparende toiletten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 48 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 60.0 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 20.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 3.10 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.60 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 4.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 2.20 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 130 per voertuig (enkele reis, voor maximum 4 personen)
Toeslag voor babybed: EUR 20.0 per nacht
Toeslag voor extra bed: EUR 60.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT027042A1IG3WGWQJ, 027042-ALB-00071
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
In overeenstemming met nationale en gemeentelijke richtlijnen is airconditioning alleen tijdens bepaalde uren beschikbaar van 1 juni tot 30 september.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Pesaro Palace
Pesaro Palace Hotel
Pesaro Palace Hotel Venice
Pesaro Palace Venice
Hotel Pesaro Palace Province Of Venice
Pesaro Palace Hotel
Pesaro Palace Venice
Pesaro Palace Hotel Venice
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Pesaro Palace?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Pesaro Palace inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Pesaro Palace uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Pesaro Palace een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 130 per voertuig.
Waar staat Pesaro Palace?
Dit hotel ligt in Venetië centrum, op 10 minuten wandelen van Galleria Giorgio Franchetti alla Ca' d'Oro en Rialtobrug. Ook San Marcoplein en Basiliek van San Marco liggen op een kwartiertje wandelen. Station Venetië Santa Lucia ligt op 17 minuten wandelen en naar Venetië (XVQ-Station Venezia Santa Lucia) is het 17 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Pesaro Palace
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,6
Locatie
8,8
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 563 van 1000 beoordelingen
10 - Uitstekend
563
Gastenscore: 8 - Goed. 282 van 1000 beoordelingen
8 - Goed
282
Gastenscore: 6 - Redelijk. 73 van 1000 beoordelingen
6 - Redelijk
73
Gastenscore: 4 - Matig. 43 van 1000 beoordelingen
4 - Matig
43
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 39 van 1000 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
39
Beoordelingen
8/10 – Goed
Sarah
15 aug 2025
Positief: Netheid
Everything ok.
Sarah
4 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Hong
Reisde met familie
22 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Vriendelijke personeel, mooi locatie, waterbus is meteen voor de Hotel. Straatje uit, kom jij gelijk aan de winkel straat en veel eten gelegenheid in de buurt
Hong
1 nacht verbleven in februari 2024
10/10 – Uitstekend
Jan
14 mrt 2022
Jan
1 nacht verbleven in maart 2022
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
8 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
De ligging van het hotel is zeer gunstig, bedden heerlijk en de rustige sfeer, alles was goed.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in december 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
19 nov 2019
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in november 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
6 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Vriendelijk personeel. Sfeervol hotel. Mooie kamers. Goed ontbijt. Goede locatie.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in november 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
5 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in september 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
10 mei 2019
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in mei 2019
10/10 – Uitstekend
Ricardo Antonio
Reisde met familie
16 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location to visit Venice.
Ricardo Antonio
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Cheryl
Reisde met familie
8 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean and safe with a water taxi stop at the door. Walkable to shops, restaurants and most sights in Venice. Would stay here again.
Cheryl
2 nachten verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Candice
4 mrt 2026
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
Location is great - lots of shops nearby. Very difficult to get to with luggage.
Candice
3 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Robert, Fürstenwalde/Spree
1 mrt 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
Ein prächtiger Palazzo am Canale Grande mit toller Aussicht. Das Mobiliar müsste allerdings mal erneuert werden.
Robert
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
David
Reisde met familie en kleine kinderen
21 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved my stay here. The room was spacious and comfortable, the staff were genuinely friendly, the breakfast had a great variety to choose from, and the hotel’s central location made it perfect for exploring
David
4 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Tara
19 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly, helpful staff. Fantastic room, location and views. Fabulous fluffy towels. Bathroom had a bath with jets and separate shower cubicle. Breakfast had lots of variety and very tasty. A fantastic stay.
Tara
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Maria
Reisde met een groep
9 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful hotel , fabulous location ! The hotel was clean and hospitable with excellent service. I would really recommend a stay !
Maria
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
JORGE
8 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente ubicación, atención e instalaciones
JORGE
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Remus
7 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was amazing. Room was cleaned, and staf was very friendly. The hotel is very close to the water. It was a great experience staying at this hotel, I highly recommend it.
Remus
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Carlo
Reisde met partner
30 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastic location. Lovely staff. Nice room albeit very warm even for winter and u cannot regulate temperature. Good breakfast. Lovely spot!!!!
Carlo
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Kadira, London
Reisde met partner
25 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were lovely and i really enjoyed my stay there.
Kadira
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Mercy
Reisde met partner
22 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent service, great location, and spotless rooms and breakfast was great also. Would definitely stay again!
Mercy
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Tiffany
Reisde met een groep
16 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good location, good breakfast, beautiful decor, helpful staff, right on the grand canal next to a water bus stop.
Tiffany
4 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
David, Bath
Reisde met familie
2 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, really central. Lovely rooms and the great views. Average breakfast buffet.
David
3 nachten verbleven in oktober 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Tetyana
19 dec 2025
This is not 4 star hotel
Tetyana
4 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Dr. Leone, City island
Reisde met familie
16 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We stayed at Pesaro Palace in the Junior Suite with two friends and had a wonderful experience. The room was spacious, beautiful, and very elegant. The food was delicious, and the location was absolutely perfect. Highly recommended!
Dr. Leone
1 nacht verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Claire
Reisde met een groep
15 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer