Geheel appartement
Mario Apartment 2578
Dit appartement biedt onder andere een kitchenette. Je vindt het nabij San Marcoplein.
Fotogalerie voor Mario Apartment 2578





Beoordelingen
8,0 op 10 –
Zeer goed
Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 350 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Preziosa palace Apartments
Preziosa palace Apartments
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Airconditioning
7.6 van 10, Goed, 25 beoordelingen
De prijs is € 160
inclusief belastingen en toeslagen
3 mrt - 4 mrt
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.50 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Mario Apartment 2578 Venice
Mario 2578 Venice
Mario 2578
Mario Apartment 2578 Venice
Mario Apartment 2578 Apartment
Mario Apartment 2578 Apartment Venice
Over deze buurt

Corte de l'Anzolo, 2578, Castello, Venice, VE, 30122
In de buurt
Arsenaal van Venetië1 min. wandelen - 0.1 km
Riva degli Schiavoni3 min. wandelen - 0.3 km
Bacino San Marco5 min. wandelen - 0.5 km
San Marcoplein11 min. wandelen - 1.0 km
Dogenpaleis11 min. wandelen - 1.0 km
Restaurants
- Gelateria Bucintoro Ristorante6 min. wandelen
- Osteria Alla Rampa4 min. wandelen
- Trattoria Da Giorgio6 min. wandelen
- Ristorante al Gabbiano5 min. wandelen
- Caffé' Libano7 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Mario Apartment 2578
Beoordelingen
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster8,0
Netheid
10
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
Reisde met een groep, Zakenreiziger
11 nov 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
2 nachten verbleven in november 2018








