Locanda Sant'Agostin bevindt zich in Venetië centrum, een wijk in in Venetië, en ligt vlak bij een treinstation en aan het water. Rialtobrug en Basiliek van San Marco zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Marina di Venezia en Lido di Venezia. Museo di Storia Naturale di Venezia en Stazione Marittima zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Campo Sant'Agostin, S.Polo 2344, Venice, VE, 30125
In de buurt
Grand Canal
5 min. wandelen - 0.4 km
Palazzo Pisani Moretta
5 min. wandelen - 0.5 km
Rialtobrug
6 min. wandelen - 0.6 km
Piazzalle Roma
11 min. wandelen - 1.0 km
Basiliek van Santa Maria Gloriosa dei Frari
3 min. wandelen - 0.3 km
Lokaal vervoer
Station Venetië Santa Lucia - 11 min. wandelen
Restaurants
Muro Venezia San Stae
4 min. wandelen
Antiche Carampane
4 min. wandelen
Ristorante Osteria Da Fiore S.R.L.
1 min. wandelen
Birraria La Corte
3 min. wandelen
Trattoria AL Campanile
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Locanda Sant'Agostin
Affittacamere vlak bij Grand Canal
Locanda Sant'Agostin bevindt zich op loopafstand van Rialtobrug en Piazzalle Roma en biedt een gratis continentaal ontbijt, een koffiebar/café en een bar. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Conciërgeservice, een kluis bij de receptie en hulp bij uitstappen/tickets
Rookvrije accommodatie en een bagageopslagruimte
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Locanda Sant'Agostin hebben leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met badkuipen of douches en haardrogers
Flatscreentelevisies met satellietzenders
Koelkasten, baby-/kinderbedden en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Geluiddichte kamers
Koelkast op de kamer
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Aan het water
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Meer
1 etage
1 gebouw
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Koelkast
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluis
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 19.30 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.30 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 1 januari tot 30 juni.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, sleutelkastje, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 20.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 2.10 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.00 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 3.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.50 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor babybed: EUR 20.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT027042B4UHHC5CNE
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Locanda Sant'Agostin?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Locanda Sant'Agostin?
Vandaag, 9 okt. 2026, kost een verblijf bij Locanda Sant'Agostin van één nacht voor twee volwassenen op 9 nov. 2026 min. € 217, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Locanda Sant'Agostin zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Locanda Sant'Agostin inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Locanda Sant'Agostin uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Locanda Sant'Agostin?
Deze accommodatie in een affittacamere ligt in Venetië centrum, op 10 minuten wandelen van Campo San Polo, Grand Canal en Rialtobrug. Ook Piazzalle Roma en San Marcoplein liggen op 2 km afstand. Station Venezia Tronchetto ligt op 26 minuten wandelen en naar Station Venetië Santa Lucia is het 11 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Locanda Sant'Agostin
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
9,0
Locatie
9,4
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 241 van 414 beoordelingen
10 - Uitstekend
241
Gastenscore: 8 - Goed. 130 van 414 beoordelingen
8 - Goed
130
Gastenscore: 6 - Redelijk. 33 van 414 beoordelingen
6 - Redelijk
33
Gastenscore: 4 - Matig. 5 van 414 beoordelingen
4 - Matig
5
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 5 van 414 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
5
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Florence
4 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean, spacious, nice personelw
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
JaneTerese
1 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent breakfast and our room was very nice.
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Robert
8 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We loved our stay at this cute boutique hotel! The breakfast was amazing and the staff was accommodating and helpful! The location was quiet but a nice walk to all the sights!
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
James
3 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service
overall a good stay. great location.
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Michael
17 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It is a boutique hotel but our room was excellent. The room was clean and the bathroom was spacious and nice. The staff was helpful with everything we asked. Breakfast was great and the air condition was working fine in August.
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Jacek
15 jun 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean room clean, stuff five stars, very nutritious breakfast that will be much needed for the first sightseeing tour of the city, overall good stay
5 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Adriana
2 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful place, great location! Walkable to all of Venice. Easy check in, helpful staff. Delicious breakfast. Would stay here again!
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Daria
15 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel is very small and has a lovely boutique-hotel feel. The staff was absolutely amazing, so friendly and helpful! The location is close to everything, but we really enjoyed that the hotel itself was quiet and less crowded.
The breakfast was decent as well. We booked a family room, which was essentially two adjacent rooms, so there was plenty of space for everyone. Overall, we really enjoyed our stay and would happily come back!
2 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Fereydoon
15 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Family of four traveling on May 2026 from Canada , we had a great stay here, Tressa on check- in and check -out was so friendly and helpful,
Inviroment of this smal hotel is great
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Krisztina
15 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had an amazing stay. The staff was very helpful and friendly. The room was very clean and the breakfast was great!! Highly recommend this place!!
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Cristian Andres
8 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente estadía, repetiría sin duda
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Samaris
13 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bien ubicado agradables las habitaciones
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Andrew
19 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fabulous to have A/C in the room. Facilities generally fine although basic - suited our needs.
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Cornelia
10 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Personal freundlich, Lage gut, das Frühstück war eher spärlich ausgefallen.
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Tal
20 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had an absolutely wonderful stay at this hotel in Venice. Everything exceeded our expectations. The room was spacious, spotless, comfortable, and beautifully appointed. The location was perfect— feeling peaceful and authentic. The staff were exceptional: friendly, professional, and always eager to help with recommendations and directions. We visited with two teenagers and felt very comfortable. Breakfast was outstanding, with a wide variety of fresh and delicious options. We truly loved our stay and would highly recommend this hotel to anyone visiting Venice. We would gladly stay here again!
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Marc
7 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nous avons passé 3 nuits est nous avons bien profité les personnes sont très gentils et serviable et le petit déjeuner était correct .
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Maysa
29 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Localizaçao muito boa, funcionario muito prestayivo. Restaurante em frente é maravilhoso! Distancia caminhavel da estacao de trem .
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jamie
8 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I had a fantastic stay! Great and affordable location that had everything you needed including a fridge. The room was beautiful and clean and I wish my stay could’ve been longer. Didn’t get to experience the breakfast as we were on the go, but it smelled wonderful!
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Stefan
21 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Överlag ett trevligt litet hotell med bara 6 rum. Något sparsam frukost men helhetsintrycket är klart godkänt.
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Dustin
15 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a late check in - hotel had provided instructions to accommodate our arrival and everything worked perfectly (once we realized which building we were looking for, it’s very dark late in the evening). Room was great, breakfast was nice and they held our bags for the majority of the day
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Kimberly
15 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Breakfast was great. Room was everything advertised.
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Margarita
17 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Every thing was great the staff was extremely nice and attentive, the location is great, would recommend to everyone in Venice.
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Fabienne
4 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Chambre propre et spacieuse
Petit déjeuner complet et diversifié
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Pedro
5 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Custo benefício muito bom, quartos amplos, acomodações agradáveis, recepção foi extremamente gentil e nos acomodou muito bem. Café da manhã aconchegante (ótimo croissant de chocolate e destaque para o chocolate quente). Localização muito boa, entre estação e San Marco. Recomendamos!
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Chester
1 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten