Hotel Cris ligt in Mestre vlak bij een treinstation. Rialtobrug en Basiliek van San Marco zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Lido di Venezia en Marina di Venezia. San Giuliano Park en Zattere zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Mestre
Via Monte Nero 3/A, Mestre, VE, 30171
In de buurt
Piazza Ferretto
14 min. wandelen - 1.2 km
M9 Mestre Museum
13 min. wandelen - 1.1 km
Toniolo theater
14 min. wandelen - 1.2 km
Stadstoren van Mestre
18 min. wandelen - 1.5 km
Haven van Marghera
7 min. rijden - 2.5 km
Lokaal vervoer
Venetië (XVY-Station Venezia Mestre) - 5 min. wandelen
Mestre Centro B1 - 19 min. wandelen
Luchthaven Marco Polo (VCE) - 22 min. rijden
Restaurants
Da Michele
7 min. wandelen
McDonald's
7 min. wandelen
Chef Express
6 min. wandelen
Puro Gusto
6 min. wandelen
Soul Kitchen
6 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Cris
Hotel vlak bij Haven van Venetië
Hotel Cris ligt in de buurt van Haven van Marghera en verwent gasten met een gratis ontbijtbuffet, een tuin en een kapsalon. Gratis wifi in de kamer en een bar zijn beschikbaar voor alle gasten.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Parkeerplaatsen ter plaatse, meertalig personeel en bagageopslagruimte
Een kluis bij de receptie, wasservice en hulp bij uitstappen/tickets
Rookvrije accommodatie en conciërgeservice
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Cris bieden leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 15 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet
Een bar/lounge
Voorzieningen
Bagageopslag
Kapsalon
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Noodtrekkoord in badkamer
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijkheid
Verhoogd toilet
Verlaagde werkbladen en wasbak
Meer
1 gebouw
2 etages
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Kluis
Laptopvriendelijke werkplek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 13.30 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.30 uur tot 22.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 4 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 2.40 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.20 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 3.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren: EUR 15 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Cris?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Cris?
Vandaag, 14 jul. 2026, kost een verblijf bij Hotel Cris van één nacht voor twee volwassenen op 12 aug. 2026 min. € 101, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 15 per dag.
Hoe laat kan ik bij Hotel Cris inchecken?
Inchecken kan vanaf: 13.30 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Cris uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Cris?
Dit hotel in Mestre ligt op 2 km afstand van M9 Mestre Museum en Haven van Marghera. Ook Piazza Ferretto en Forte Marghera liggen op 3 km afstand. Mestre Centro B1 ligt op 19 minuten wandelen en naar Venetië (XVY-Station Venezia Mestre) is het 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Cris
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
8,4
Locatie
9,8
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 314 van 467 beoordelingen
10 - Uitstekend
314
Gastenscore: 8 - Goed. 126 van 467 beoordelingen
8 - Goed
126
Gastenscore: 6 - Redelijk. 21 van 467 beoordelingen
6 - Redelijk
21
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 467 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 467 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
martine
19 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Verblijf van 1 nacht door ryanairstaking. Goede verbinding
met Venetië op 5 min van hotel: lijn 2 12 min. Mestre centrum op wandelafstand. Gezellige stadskern met mooie terrassen restaurants winkels en minder duur/druk.
Zeer vriendelijk personeel. Hebben ontbijt voorzien toen we zeer vroeg moesten vertrekken. Txs voor de warme ontvangst.
martine
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Morris
14 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good breakfast, friendly staff-Anna & Georgia, clean & neat place.
Morris
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maryann
18 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room, very good breakfast
Maryann
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Joelle
30 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bel hôtel et bien situé près de la gare de train. Personnel gentil et attentionné. Bon petit déjeuner
Joelle
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Wyman
11 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good place. Convenient to transport and restaurants. Good breakfast. Excellent staff.
Wyman
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Helen
2 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely little hotel. The owner was so friendly and helpful and I felt really welcomed. I slept well and the breakfast was a welcome extra. I hope to come back one day!
Short walk from the train station and it's so easy to get the bus across to Venice.
Helen
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nicola
14 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The Hotel Cris is a great hotel. The staff are very welcoming and helpful, the room was clean and spacious with a very comfortable bed and great shower, and the breakfast was fabulous with loads of choices. It would have been good to have a small fridge and kettle in the room and the WiFi didn't work well but I wouldn't let this put me off staying again.
Nicola
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lena
7 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ihana hotelli, hyvä aamiainen ja palvelu täydellistä❤️
Lena
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Wing Keung
9 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good breakfast and nice staff.
Wing Keung
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Robson
5 feb 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff at the hotel were excellent.
Kaoru
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Seacle
24 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean quite small hotel close transport station, nice staff for travel information everything, thanks!
Seacle
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sarah
7 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean hotel with friendly and attentive staff conveniently located in Mestre near transportation hubs
Sarah
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
David
16 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good management, friendly staff, satisfactory breakfast and convenient location
David
2 nachten verbleven in oktober 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
mario
2 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tres belle endroit tranquille avec tres bon hote
mario
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
James
9 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was outstanding! The building and most facilities were ver good and the bed was okay.
We asked for dinner recommendation and Georgia (sp?) not only gave a couple but then made a reservation for us. Our dinner at a local spot was excellent.
James
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
shirley
16 okt 2024
Very clean and friendly hotel
shirley
1 nacht verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jaeheon
15 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
객실은 깨끗하고, 직원은 친절했습니다. 조식시간보다 일찍 체크아웃을 해야돼서 조식을 못먹을 뻔했는데, 저를 위해 빵과 음료를 미리 준비해줬습니다.
Jaeheon
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Johanna
20 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fint hotell
Fint hotell med väldigt bra läge. Uteplatsen med pool är riktigt mysig. Fin frukost buffe.
Johanna
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Coreen
17 sep 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly and helpful staff, easy in access to Venice, very clean.....I'd definitely stay there again and recommend to others!
Coreen
5 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
NAOKI
25 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
小さなホテルですがベネチア市街への移動もバス停が近くにあり便利です。
朝食も美味しかったです。
NAOKI
2 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Silviya
16 apr 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent
Good breakfast, clean, high standard, but most importantly amazing staff !
Silviya
5 nachten verbleven in april 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
TSUYOSHI
17 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
快適に過ごせました。
清潔で快適なプチホテルでした。
スタッフに大変美味しいイタリア料理のお店を教えていただけました。
TSUYOSHI
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mary Ann
4 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good location, clean and spacious rooms with free breakfast. The staff were very helpful and accommodating. Highly recommended!
Mary Ann
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Fuminori
16 okt 2024
Positief: Personeel en service, voorzieningen
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten