Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Convenient to San Marco
Fotogalerie voor Convenient to San Marco





Beoordelingen
8,4 op 10 –
Zeer goed
Geheel appartement
3 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 8
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Een plek voor jezelf
Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

San Marco Square Canal View
San Marco Square Canal View
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Airconditioning
8.6 van 10, Uitstekend, 36 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Venezia, Città Metropolitana di Venezia
In de buurt
San Marcoplein2 min. wandelen - 0.2 km
Basiliek van San Marco3 min. wandelen - 0.3 km
Rialtobrug5 min. wandelen - 0.4 km
Dogenpaleis5 min. wandelen - 0.4 km
Brug der Zuchten6 min. wandelen - 0.4 km
Restaurants
- Hard Rock Cafe Venice3 min. wandelen
- Venchi Cioccogelateria1 min. wandelen
- Ai Mercanti3 min. wandelen
- Ostaria A La Campana2 min. wandelen
- Starhotels Splendid Venice3 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Convenient to San Marco
Beoordelingen
8,4





