Geheel appartement
Ca' Longo Palace Apartments
Dit appartement biedt onder andere een keuken. Je vindt het nabij Piazzalle Roma.
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Ca' Longo Palace Apartments





Beoordelingen
9,8 op 10 –
Uitzonderlijk
Populaire voorzieningen
Kameropties
Alle foto's voor Superior appartement laden

Superior appartement
Hoogtepunten
Airconditioning
Verwarming
Een gratis babybed
Keuken
Een koelkast/vriezer
Een vaatwasser
Een wasmachine en droogkast
Lakens van Egyptisch katoen
Alle foto's voor Luxe appartement laden

Luxe appartement
Hoogtepunten
Airconditioning
Verwarming
Keuken
Een koelkast/vriezer
Een vaatwasser
Flatscreentelevisie
Een wasmachine en droogkast
Een donzen dekbed
Misschien vind je dit ook leuk

Ausonia Hungaria
Lido
- Zwembad
- Spa
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 252 beoordelingen
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Fondamenta de la Misericordia 2591, Venice, VE, 30121
Over deze accommodatie
Gelijkaardige accommodaties

Ca' Foscolo Residence
Ca' Foscolo Residence
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
- Gratis wifi
9.8 van 10, Uitzonderlijk, 779 beoordelingen
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.50 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en middernacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
In overeenstemming met nationale en gemeentelijke richtlijnen is airconditioning alleen tijdens bepaalde uren beschikbaar van 01 oktober tot 30 april.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Ca'longo Palace Damasco
Ca'Longo Palace Damasco Apartment Venice
Ca'Longo Palace Damasco Apartment Apartment
Ca'Longo Palace Damasco Apartment Apartment Venice
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Ca' Longo Palace Apartments
Beoordelingen
9,8
Uitzonderlijk
24 externe beoordelingen
Expedia's nieuwste trends
Hotels
- Hotel Cipriani, A Belmond Hotel, Venice
- Hotel Danieli, Venice
- Motels Antwerpen
- Hotel Villa Stella
- Avani Rio Novo Venice Hotel (previously NH Venezia Rio Novo)
- Hotel Giorgione
- Hotels in Canterbury
- All’Angelo Art Hotel
- The Gritti Palace, a Luxury Collection Hotel, Venice
- Camping Fusina
- Hotels in Herbeumont
- INNSiDE by Meliá Luxembourg
- Hotel Botterweck
- Jupiter Algarve Hotel
- Hotel ILUNION Valencia 4
- Hilton Molino Stucky Venice
- Hotel Indigo Venice - Sant'Elena by IHG
- Hu Venezia Camping in Town