Ca' Rebeka Venice

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,2 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Wasvoorzieningen
  • Roomservice
  • Keuken
De huidige prijs is € 62
inclusief belastingen en toeslagen
5 jul - 6 jul

Kameropties

Deluxe tweepersoonskamer, privébadkamer

8,4 van 10
Zeer goed
(5 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 20 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Tweepersoonskamer, balkon (Suite)

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de stad
  • 22 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Ca' Rebeka Venice ligt in het stadscentrum en vlak bij de luchthaven in Mestre. Rialtobrug en Basiliek van San Marco zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Haven van Marghera en Haven van Venetië. San Giuliano Park en Zattere zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Mestre
Meer pensions in Venetië
Kaart
Via Col di Lana, 18, Mestre, VE, 30171

In de buurt

  • Een historisch plein met een klokkentoren, traditionele gebouwen en terrassen.
    Piazza Ferretto
    18 min. wandelen - 1.5 km
  • M9 Mestre Museum
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Toniolo theater
    18 min. wandelen - 1.5 km
  • Haven van Marghera
    2 min. rijden - 1.8 km
  • Stadstoren van Mestre
    10 min. rijden - 6.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Venezia Mestre - 4 min. wandelen
  • Mestre Centro B1 - 4 min. rijden
  • Luchthaven Marco Polo (VCE) - 22 min. rijden

Restaurants

  • Da Michele
    7 min. wandelen
  • McDonald's
    4 min. wandelen
  • Chef Express
    3 min. wandelen
  • Ristorante Cinese Delizie
    1 min. wandelen
  • Arcimboldo
    8 min. wandelen

Over deze accommodatie

Ca' Rebeka Venice

  • Pension met een chique stijl niet ver van Haven van Venetië
  • Ca' Rebeka Venice ligt vlak bij Haven van Marghera en biedt gasten een terras, een shoppingcenter ter plaatse en een tuin. Naast een wasserij genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
    • Een shuttleservice van/naar de luchthaven, rookvrije accommodatie en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
    • Bagageopslagruimte
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Ca' Rebeka Venice hebben leuke bijkomstigheden zoals airconditioning en badjassen, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
    • Bubbelbaden, bidets en gratis toiletartikelen
    • Flatscreentelevisies met kabelzenders
    • (kleer)kasten, gemeenschappelijke keukens en koelkasten

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse
  • 24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)

Dingen om te doen

  • Tv in gemeenschappelijke ruimtes
  • Winkelcentrum

Gezinsvriendelijk

  • Geluiddichte kamers
  • Koelkast op de kamer
  • Microgolfoven op verzoek
  • Wasserij

Voorzieningen

  • Bagageopslag
  • Gemeenschappelijke koelkast
  • Gemeenschappelijke microgolfoven
  • Receptie met beperkte openingsuren
  • Reisgidsen
  • Wasserij

Buiten

  • Terras
  • Tuin

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)

Meer

  • Roken is niet toegelaten

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen
  • Verduisterende gordijnen

Badkamer

  • Bad/douchecombinatie
  • Badjassen
  • Bidet
  • Bubbelbad
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels

Entertainment

  • Flatscreen-tv met kabelzenders

Eten en drinken

  • Beperkte roomservice
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven op verzoek
  • Toegang tot gemeenschappelijke keuken

Meer

  • Airconditioning
  • Bureau
  • Geluiddichte kamers
  • Kluis
  • Strijkijzer/strijkplank

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.30 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 10.00 uur tot 22.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.50 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 30 per voertuig (enkele reis)
  • Toeslag luchthavenshuttle per kind: EUR 30 (enkele reis), (tot 12 jaar oud)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT027042B4E2Y8AO48
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Ca' Rebeka Venice?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Ca' Rebeka Venice?

Vandaag, 3 jul. 2026, kost een verblijf bij Ca' Rebeka Venice van één nacht voor twee volwassenen op 5 jul. 2026 min. € 62, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Ca' Rebeka Venice inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Ca' Rebeka Venice uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.

Biedt Ca' Rebeka Venice een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 30 per voertuig.

Waar staat Ca' Rebeka Venice?

Dit pension ligt in het centrum van Mestre, op 2 km afstand van M9 Mestre Museum en Haven van Marghera. Ook Piazza Ferretto en Forte Marghera liggen op 5 km afstand. Station Venezia Mestre en Venetië (XVY-Station Venezia Mestre) liggen op 5 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Ca' Rebeka Venice

8,2

Zeer goed

8,6

Netheid

6,0

Locatie

8,0

Personeel en service

8,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 31 van 69 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 23 van 69 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 7 van 69 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 69 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 69 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Samet

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Konumu güzel
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Pamela

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La chambre était conforme aux photos et très propre. Par contre, un énorme bémol car pas de machine à café, alors qu'il y a des recharges de café. Juste une bouilloire mais sans sachets de thé non plus.
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Hua

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
They have all you need.
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Alessandro

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Struttura molto accogliente e silenziosa
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Colin

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
good value
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Stefano

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Struttura pulita e ben tenuta, zona tranquilla, veramente piacevole
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Michael

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Check-in could have been a little better. But the space was clean and it was very easy to get to the train station to reach Santa Lucia Station in Venice.
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

safaa

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Every thing was great except the check in was very bumpy!
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Juri

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Stanza pulita ed accogliente, climatizzata in maniera indipendente, personale accogliente
2 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ivan Moran

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Está bien para pasar unos días en Mestre, parece una zona tranquila aunque a unas calles del alojamiento parecía haber gente de malos hábitos
4 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Jadelin

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Hyvä paikka yöpyä

Hyvä paikka yöpyä. Mukava, siisti huone ja hyvä sijainti. Kauppoja ja ravintoloita lähellä. 1,5km päässä on viihtyisämpi Mestren alue, jossa paljon kuppiloita, ravintoloita yms. Ainoa miinus on se, että majoittajalle tarvitsee soittaa paikanpäältä, eikä tästä ollut ilmoitusta missään. Joten tarkista että pystyt soittamaan puhelimestasi.
1 nacht verbleven in oktober 2023
Geverifieerd

6/10 – Matig

Dilson

Its not a hotel,it’s an apartment with four bedrooms and reception that never has anyone to help you.
3 nachten verbleven in januari 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Clio

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Clean and close by to the train station, 5 minute walk. Great location for a short visit to visit Venice. Room and bed was clean. Washroom was clean there is no stand-up shower there is a handheld shower head. Could use an update in the shower as there was a bit of mildew. Common area was nice and clean , there is a fridge, stove and kettle. Overall the place was fine if you just need a place to sleep.
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Aditya

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten

Decent stay

Decent stay and close to the Mestre station. Not very obvious to find as the hotel is in an apartment complex and there is no big sign board in front. The staff sits somewhere else and they arrive only when called. The city tax is 4 euro per person per day and not 1 euro per person per day as mentioned in hotels.com. The bed was not the best and was sinking inside in the middle.
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Antonino

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Informazioni discordanti

Prenotato sia per la posizione, a pochi minuti dalla stazione di Mestre che per il prezzo sui 60 euro una matrimoniale. Ho prenotato una camera matrimoniale con letto king size ma era un normalissimo letto , in bagno neanche una mensola per apportare qualcosa, specchio molto alto ( inutile per me ) mancava il bidet , almeno mettere un doccino , non puoi farti la doccia tutte le volte... personale alla reception che capiva poco e parlava poco l'italiano meglio in inglese ma siamo in Italia! Tassa di soggiorno 4 euro a persona ( non era questo il prezzo scritto sulla prenotazione ( avremmo dovuto pagare 57,00 euro compreso tassa di soggiorno, ne abbiamo pagato 62 . Non c'è disponibilità di fare la colazione a buffet, non c'è nessuna macchina per il caffè ( solo un bollitore) ma siamo in Italia o no? Per tutti questi motivi , per la non correttezza delle informazioni non lo riprenoterei, per la vicinanza alla stazione e per la pulizia della camera si
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Anne Capucine

Negatief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Je ne recommande pas. Premièrement quasiment impossible de les joindre avant le Check-in, j’ai envoyé de nombreux messages avant sans réponses, et pas de numéro pour appeler. Nous avons du nous déplacer sur place le matin afin de vérifier que l’hôtel existait bien et pouvoir obtenir un numéro qui est indiqué sur la porte et avoir quelqu’un : seul point positif nous avons pu du coup faire le Check-in plus tôt, et laisser nos bagages après le check-out. La personne est réactive au téléphone et arrive en quelques minutes au logement pour nous ouvrir. Sinon concernant la chambre, draps sales (traces noires), très mal isolée, nous avons subi la conversation Téléphonique d’une voisine jusqu’à 1h du matin. Salle de bain approximative. Et pour finir, la taxe de séjour indiquée lors de la réservation et applicable à Venise pour tous les logements est de 1€ par nuit et par personne. On nous a fait payer 4€/nuit/personne, j’ai fait remarquer l’erreur sur le moment, il m’a dit que non c’était moi qui m’était trompée. Mais après vérifications c’est bien ce qu’il y avait d’indique, 1€/nuit/personne et ce montant est le même pour TOUS les hébergements dans la ville. Désormais impossible de me faire rembourser la différence. Bref hormis le check-in en avance, et la possibilité de laisser ses affaires après le Check-out, rien de positif.
2 nachten verbleven in februari 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Maurizio

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
All rooms are on the first floor of a small building in a quiet road just four minutes from the Mestre train station where you can get trains to Venice for 1.5€. It is also just two minutes from a bus stop where you can catch the number 2 bus that also go to Venice for the same 1.5€ tariff. My room was spacious, comfortable and very quiet. The bathroom benefited from a window. Air conditioning worked well and there was a small fridge. There is also available a communal kitchen with a larger fridge, hob, kettle, crockery, etc. There are plenty of restaurants within five minutes walking and a large and convenient supermarket within two. Beds are a bit too soft for my taste but not uncomfortable. Rooms get tidied and towels changed daily providing you leave by 10 am. Staff are not on site all the time but they are flexible and very helpful. Wi fi is poor and should be improved but other than that I was very satisfied and would certainly stay there again should I return to Venice.
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Gilbert

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
On est totalement libre
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Elise

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

GENIAL

Séjour formidable, lit confortable, chambre spacieuse avec balcon et salle de bain. Ravie d’y avoir séjourné, je recommande !!
2 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Janusz

Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten

Polecam

Bardzo miły pobyt. Wszystko tak, jak mogłem sobie wyobrazić w tej cenie.
1 nacht verbleven in januari 2025
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Henriette S.

Så som så

Sengen er veldig god, men dusjen hadde ingen trykk. Rant så vidt vann igjennom dusjhodet. Det går ikke Ann å vaske håret for ei jente der.
2 nachten verbleven in december 2022
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotellin sijainti junaradan lähellä plussaa. Paikka oli siisti ja siivouspalvelu kävi joka päivä. Huone oli pieni, mutta äidille ja aikuiselle pojalle ihan riittävä. Sijainti rauhallinen, meteliä kuului ainoastaan ajoittain viereisestä huoneesta.
3 nachten verbleven in december 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Benjamin

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Recommendé

Très bon séjour. Pensez à téléphoner pour indiquer l'heure de votre arrivée, afin que tout se fasse plus aisément. Du reste, impeccable, et personnel très serviable.
2 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Alessio

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
personale molto disponibile e struttura pulita
3 nachten verbleven in februari 2022
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Geverifieerde reiziger

Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten

Décevant

La chambre de 3 est petite, la salle de bain n’a pas de douche, uniquement une petite baignoire avec de l’eau chaude au bout de quelques minutes et qui ne reste que par période. Le plafond et les murs de la salle de bain sont tout abîmés.
3 nachten verbleven in december 2021