Hotel met een luxe stijl niet ver van San Marcoplein
Dogenpaleis en Basiliek van San Marco zijn niet ver van Ca' di Dio - VRetreats, SLH Collection. De accommodatie biedt een koffiebar/café, een tuin en een bibliotheek. Verwen jezelf met een diepe bindweefselmassage, een manicure/pedicure of een gezichtsbehandeling bij Pura City Spa, het wellnesscentrum ter plaatse. Gratis wifi in de kamer, een droogkuis/wasserijservice en een bar zijn beschikbaar voor alle gasten.
Populaire voorzieningen
Spa
Huisdiervriendelijk
Gratis wifi
Restaurant
Airconditioning
Sportschool
De huidige prijs is € 728
€ 728
inclusief belastingen en toeslagen
3 jun - 4 jun
VIP Access
Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Ca' di Dio - VRetreats, SLH Collection in Castello bevindt zich bij een trein-/metrostation. Dogenpaleis en Basiliek van San Marco zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Lido di Venezia en Marina di Venezia. Museo Storico Navale en San Teodoro zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Riva de la Ca' di Dio 2182, Sestiere Castello, Venice, VE, 30122
In de buurt
Riva degli Schiavoni
1 min. wandelen - 0.1 km
Bacino San Marco
1 min. wandelen - 0.1 km
Arsenaal van Venetië
3 min. wandelen - 0.3 km
San Marcoplein
8 min. wandelen - 0.7 km
Dogenpaleis
8 min. wandelen - 0.7 km
Restaurants
Gelateria Bucintoro Ristorante
3 min. wandelen
Winter Garden
3 min. wandelen
Ristorante al Gabbiano
2 min. wandelen
C'e Pizza e Pizza
5 min. wandelen
Bar Gelateria Bellavista
6 min. wandelen
Over deze accommodatie
Ca' di Dio - VRetreats, SLH Collection
Hotel met een luxe stijl niet ver van San Marcoplein
Dogenpaleis en Basiliek van San Marco zijn niet ver van Ca' di Dio - VRetreats, SLH Collection. De accommodatie biedt een koffiebar/café, een tuin en een bibliotheek. Verwen jezelf met een diepe bindweefselmassage, een manicure/pedicure of een gezichtsbehandeling bij Pura City Spa, het wellnesscentrum ter plaatse. Gratis wifi in de kamer, een droogkuis/wasserijservice en een bar zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een kluis bij de receptie, een lift en hulp bij uitstappen/tickets
Een feestzaal, bagageopslagruimte en conciërgeservice
Geldautomaat/bankservice, gratis kranten en rookvrije accommodatie
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel, de algehele staat van de accommodatie en de locatie
Kamervoorzieningen
De 66 kamers hebben leuke bijkomstigheden zoals airconditioning en badjassen, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met bidets en badkuipen of douches
Flatscreentelevisies van 24 inch met satellietzenders
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Dingen om te doen
Bibliotheek
Sportschool
Stoombad
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Geldautomaat
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Tuin
Tuinmeubels
Volledig uitgeruste spa
Body scrubs
Gezichtsbehandelingen
Manicures/pedicures
Massages voor diepe bindweefsels
Sauna
Spa dagelijks geopend
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Badjassen
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 24 inch met kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
Gratis mineraalwater
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 40 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 3.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 5.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 2.50 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 40 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Servicetoeslag: 5 procent
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT027042A1QD8T9DAW
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Ca' di Dio - VRetreats, SLH Collection?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 40 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Ca' di Dio - VRetreats, SLH Collection?
Vandaag, 12 mei 2026, kost een verblijf bij Ca' di Dio - VRetreats, SLH Collection van één nacht voor twee volwassenen op 3 jun. 2026 min. € 728, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Ca' di Dio - VRetreats, SLH Collection inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Ca' di Dio - VRetreats, SLH Collection uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Ca' di Dio - VRetreats, SLH Collection?
Dit luxe hotel ligt in Castello, op 10 minuten wandelen van Bacino San Marco, San Marcoplein en Dogenpaleis. Ook Basiliek van San Marco en Rialtobrug liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Ca' di Dio - VRetreats, SLH Collection
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
9,6
Voorzieningen
9,8
Personeel en service
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 234 van 264 beoordelingen
10 - Uitstekend
234
Gastenscore: 8 - Goed. 24 van 264 beoordelingen
8 - Goed
24
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 264 beoordelingen
6 - Redelijk
4
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 264 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 264 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
J.
13 nov 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
J.
3 nachten verbleven in november 2022
8/10 – Goed
Jacopo
Reisde met familie en kleine kinderen
10 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
In un 5 stelle la spa così piccola e per di più chiusa il lunedì per mancanza di personale non è all altezza delle aspettative
Jacopo
2 nachten verbleven in mei 2026
10/10 – Uitstekend
Jamie
Reisde met familie en kleine kinderen
23 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is a must stay if you’re going to Venice and seeking a luxury hotel. The rooms are beautiful, as well as the hotel overall. There is a courtyard that felt so indulgent after a day of exploring. The location allowed us to pop in and out and explore at our own pace.
While all of that was excellent, the main reason you should stay here is because of the service. Everyone was attentive and truly made our stay a 5-star one. From Ivan, Maria, Filipo and Buba as well as the rest of the staff they went above and beyond for us.
Jamie
2 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Kenneth
Reisde met partner
22 apr 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very attentive staff
Kenneth
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Jacqueline
9 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great service, excellent breakfast, can accommodate celiac
Jacqueline
2 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Bin
Reisde met familie en kleine kinderen
25 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff are hospitable. I don’t like the stairs to our room level without any lift. We have to drag our luggage down when we leave.
Bin
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Scott
Reisde met een groep
17 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gym is small but adequate
Spa and massage were top tier
Scott
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Jana
10 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful hotel, rooms and staff
Jana
4 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Miri
Reisde met partner
25 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff is wonderful. They can book all the attractions for you right there. Location was great! 10 min walk to all the major sights. Right on the water so can take the water taxi straight from the airport and be dropped off at their dock so you don’t have to struggle with luggage in the city! Resort is very updated and modern but still has the authentic Venetian feel. Bar was wonderful some of the best drinks I have ever had and the best spritz we have had in Italy.
Miri
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Bennett
6 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing stay!
Bennett
4 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Romain
31 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Emplacement idéal, chambre magnifique et personnel très disponible
Romain
3 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Denise
Reisde met familie
28 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
The room was perfect with personal notes from the staff. The staff were incredible! All of them were extremely nice, super helpful and spoke perfect English! From the front desk to the restaurant. 5 Stars all around
Denise
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Daniel
28 jan 2026
Daniel
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
ying
3 jan 2026
ying
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Jorge, The Colony
1 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Location, very nice room
Jorge
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
chris
30 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Wonderful stay , room was amazing with everything you could ask for , the staff were also excellent
chris
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Peter
Reisde met partner
26 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ca’ do Dio was just perfect in every way.
Peter
5 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Hansol
25 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
객실이 매우 만족스러웠고 직원들도 모두 다 너무 친절했습니다 베니스 여행중 호텔이 최고였습니다
Hansol
3 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Jesper
21 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Absolutely impeccable - from service, to room standard, to breakfast / restaurants
Jesper
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Maria Eugenia
18 nov 2025
Maria Eugenia
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Brennon
13 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The location, staff and room were all wonderful!
Comfortable beds with great amenities!
Brennon
3 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Todd
21 okt 2025
Todd
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Lucy
Reisde met partner
20 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is a truly special place. From the moment we arrived we were made to feel so welcome. Our room, with its amazing view across the lagoon, was spotlessly clean with all you could possibly need. A special mention must go to Ivan for all his care and wonderful recommendations and also to Marco in the bar for making us feel so welcome. We will be back!
Lucy
4 nachten verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
YE
Reisde met partner
18 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Overall good and clean hotel. However, the additional 15% service charge at the checkout on top of 10% service charge really adds a bitter taste on the experience.
YE
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Steven
11 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Just a beautiful property. Outside courtyard serene. Staff could not be more friendly and accommodating. Nice touches on arrival and throughout the stay.