Ca' dell'Arte

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Wasvoorzieningen
  • Schoonmaakservice
De huidige prijs is € 235
inclusief belastingen en toeslagen
7 jun - 8 jun

Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access

Als lid krijg je meer

  • Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
  • Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
  • Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment

Snelle incheckservice

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Contactloos uitchecken

Snelle uitcheckservice

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de cruiseterminal, de veerbootterminal en het treinstation (hiervoor kunnen toeslagen gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 48 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.

De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 20.00 uur.

Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.

Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in

Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.

Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.

Toegang tot accommodatie

Toegangscode, receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 30.0 per dag.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.50 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor extra bed: EUR 30.0 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een beveiligingssysteem
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Ca' dell'Arte?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Ca' dell'Arte?

Vandaag, 24 mei 2026, kost een verblijf bij Ca' dell'Arte van één nacht voor twee volwassenen op 7 jun. 2026 min. € 235, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Ca' dell'Arte inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Ca' dell'Arte uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Ca' dell'Arte?

Deze luxe bed & breakfast ligt in Venetië centrum, op 15 minuten wandelen van Palazzo Grassi, San Marcoplein en Rialtobrug. Ook Basiliek van San Marco en Dogenpaleis liggen op een kwartiertje wandelen. Station Venetië Santa Lucia ligt op 22 minuten wandelen en naar Venetië (XVQ-Station Venezia Santa Lucia) is het 22 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over

9,4

Uitzonderlijk

9,6

Netheid

9,4

Locatie

9,2

Personeel en service

9,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 167 van 241 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 59 van 241 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 9 van 241 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 5 van 241 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 241 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Savannah

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely staff, lovely place! Perfect location. One complaint is beds were somewhat uncomfortable.
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

laura

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is a quaint little boutique hotel. Very good bathroom. Rooms exceptionally with limited lighting. Staff VERY helpful. Be aware- rooms upstairs, now elevator. Staff carried our bags up and down. Location was 4 min walk from a couple different water taxi/publix transports. 15 min walk to st marks. Would definitely recommend
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Owen

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Overall experience was delightful and the front desk staff was friendly and knowledgeable about the area
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Carlen

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was incredible! We had a suite of rooms—a huge bedroom, and an even larger living room. The room was only eclipsed by the staff—Marke, Marco, and Benvolio. I would definitely stay at this hotel again!
Bedroom— there are additional pillows in the armoire.
Coffee or tea?  The refrigerator is located in the armoire as well.
The living room.
Our personal stairwell.
4 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Kevin

Positief: Netheid
Friendly staff. They were very helpful in figuring my way around Venice. Great location and clean rooms.
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Mathias

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Alles super

Wir hatten einen sehr angenehmen Aufenthalt mit unserer 2 jährigen Tochter. Der Empfang war sehr herzlich und das Personal im Hotel sehr nett. Das Hotel ist im venezianischem Flair und aufwändig dekoriert. Es war unser dritter Aufenthalt in Venedig und für uns war es bis jetzt (für diesen Preis) das beste Hotel.
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Harout

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was wonderful! Room was spacious and clean!
1 nacht verbleven in oktober 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Raleigh

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Pleasantly surprised at this quaint hotel. Perfect customer service experience. Very clean. Quiet. Easy to access from boat taxi. Would definitely recommend and would stay again in the future.
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Carlos

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Perfecto

La estancia ha sido perfecta. Hotel muy tranquilo y silencioso. Bien ubicado. Lastima no haber conocido a los dueños ya que todo se hace oír código.
3 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jessica

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Situated less than 5 minutes from the square. Great staff. Clean rooms. Great breakfast
2 nachten verbleven in februari 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

Edward

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice property, confusing check in process, good breakfast. Location was good but not great.
2 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerd

8/10 – Goed

Serge

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Bon séjour en amoureux. A recommander...

Très belle chambre dans une rue calme. Très bien situé. Le manque vient de l'absence de réception. Communication par Whatsapp... L'accueil par Bateau-Taxi était top. Par contre, l'excursion en bateau privé, était en fait un tour en Taxi. On a fini debout près du pilote pendant 45minutes, sans aucun commentaire... dommage. Le reste était vraiment bien.
3 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Julia

Positief: Netheid, personeel en service
On the top floor ..too many stairs! Also, could not reach the air conditioner to turn it on.
2 nachten verbleven in oktober 2022
Geverifieerd

6/10 – Matig

Isil

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service
Property itself is fine! Nicely decorated room and halls with vintage furniture; closed in outdoor space to sit and rest. However, I wasn't impressed by the communication by the property and it was rather hard to find the hotel. Every other place we stayed in contacted us prior to our arrival and sent detailed info to find the place; not this one! No answer to phone calls. Contactless check in/no lobby, if it's your thing. You need to read a 15 page booklet (not kidding), to figure everything about property and some forms which I didnt even bother to fill in. Upon our arrival, we found our key taped to the main entrance in an envelope with my name on it (where anyone could have grabbed it) because we arrived after hours (after 4pm or something ridiculous). Also not sure about the security within the property as there was a note in the booklet about not to leave windows AND shutters unlocked. Lastly, breakfast is included but according to the map in the booklet; a 10 minute complicated walk to the breakfast place which didnt sound good in the first place. We didnt feel like treasure hunting and just skipped it. It was a joke honestly! Bottom line is, nice property and grounds with rather romantic but small room with ZERO customer service
1 nacht verbleven in juli 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Alice

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Je voelt de venetiaanse sfeer in dit hotel

Ontbijt was heerlijk en uitgebreid! Kamer was groot en schoon. Badkamer was groot en schoon. Bed was heerlijk. Op korte loopafstand van het centrum. Lekkere restaurantjes in de buurt.
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Hugo

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Enrico

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Personale molto preparato ed efficiente La camera era davvero confortevole e ben pulita. Posizione strategica per visitare la città
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Chris

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Awesome stay, friendly staff and very helpful with booking tours and places to eat.
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

marcus vinicius

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Maravilhoso

Quarto excelente, ficaria mais vezes sem dúvidas! Um pouco longe do centrinho, mas pela qualidade valeu muito!!! TUDO LIMPO, NOVO, CONFORTÁVEL, EXCELENTE
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr schöne Unterkunft, zentral und ruhig.Gerne wieder.
2 nachten verbleven in februari 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Luis

Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy bien situado y habitaciones muy bonitas y cómodas.
2 nachten verbleven in december 2022
Geverifieerd

8/10 – Goed

pierre

Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
On nous a donné une chambre dans un autre etablissement affilié compte tenu d’un imprévu à l’endroit initialement réservé. Lorsque nous sommes arrivé au nouvel endroit des employés y faisait le ménage, mais ont sans doute manqué de temps pour terminer, car il y avait de la poussière à plusieurs endroits.
2 nachten verbleven in mei 2022
Geverifieerd

8/10 – Goed

Christian

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La propreté et l’emplacement
2 nachten verbleven in mei 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Angelina

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Excellent

It was absolutely amazing ! The staff the hotel the breakfast the extra touches loved it !
2 nachten verbleven in februari 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The place is in a good central spot to reach everywhere , plus the room was really clean and big and the staff was nice and welcoming. I reccomend this place because it's really nice and not expensive at all.
1 nacht verbleven in juni 2021