Ca' Bragadin Carabba

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk
De huidige prijs is € 112
inclusief belastingen en toeslagen
1 nov - 2 nov

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Schoonmaakservice

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Klassieke tweepersoonskamer

8,6 van 10
Voortreffelijk
(4 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Suite

8,0 van 10
Zeer goed
(4 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed en 1 eenpersoons zetelbed

Appartement

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed en 1 eenpersoons zetelbed

Deluxe vierpersoonskamer

  • Uitzicht op de stad
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed en 2 eenpersoons zetelbedden OF 2 eenpersoonsbedden en 2 eenpersoons zetelbedden

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Ca' Bragadin Carabba bevindt zich in Castello, een wijk in Venetië, en ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij een metrostation. Rialtobrug en Basiliek van San Marco zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Lido di Venezia en Marina di Venezia. Stazione Marittima en Zattere zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Kaart
Calle Scaleta, 6041, Sestiere Castello, Venice, VE, 30122

In de buurt

  • Een gracht met boten en gebouwen langs het water.
    Grand Canal
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een stenen brug met bogen over een gracht, omgeven door historische gebouwen.
    Rialtobrug
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een historisch gebouw met gedetailleerde architectuur en een groot open plein.
    San Marcoplein
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Een gedetailleerde mozaïek met religieuze figuren en architectonische zuilen.
    Basiliek van San Marco
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Een statig wit gebouw met beelden en kolommen, een groot open plein met gele tafels, en een helderblauwe lucht.
    Dogenpaleis
    8 min. wandelen - 0.7 km

Restaurants

  • Bacaro Jazz
    3 min. wandelen
  • Bacarando In Corte dell'Orso
    3 min. wandelen
  • Burger King
    2 min. wandelen
  • Trattoria Da Gigi
    3 min. wandelen
  • Ai Barbacani
    2 min. wandelen

Over deze accommodatie

Ca' Bragadin Carabba

  • Hotel vlak bij Grand Canal
  • Ca' Bragadin Carabba bevindt zich op loopafstand van Rialtobrug en Basiliek van San Marco en biedt vervoer van/naar de luchthaven, een tuin en autoverhuur ter plaatse. Gratis wifi in de kamer en babysitting/kinderopvang zijn beschikbaar voor alle gasten.
  • Er zijn ook voordelen, zoals:
    • Een shuttleservice van/naar de luchthaven, snelle uitcheckservice en een bagageopslagruimte
    • Hulp bij uitstappen/tickets, meertalig personeel en conciërgeservice
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Ca' Bragadin Carabba hebben leuke voordelen zoals luxe beddengoed en (laptop)kluisjes, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en airconditioning.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Lakens van Egyptisch katoen en pillowtopmatrassen
    • Badkamers met douches en bidets
    • Hd-televisies van 45 inch met satellietzenders
    • Verwarming, dagelijkse schoonmaak en bureaus

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse
  • 24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
  • Shuttleservice van/naar de cruiseterminal (toeslag)

Gezinsvriendelijk

  • Geluiddichte kamers
  • Kinderopvang

Voorzieningen

  • Bagageopslag
  • Reisgidsen

Gastendiensten

  • Conciërgeservices
  • Hulp met excursies en tickets
  • Meertalig personeel
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Buiten

  • Tuin

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift
  • Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle

Meer

  • 1 gebouw
  • 4 etages
  • Aparte rookruimtes
  • Gebouwd in 1462

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Lakens van Egyptisch katoen
  • Pillowtop-matras
  • Verduisterende gordijnen

Badkamer

  • Bidet
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer

Entertainment

  • Lcd-tv van 45 inch met satellietzenders

Eten en drinken

  • Minibar
  • Restaurantgidsen

Meer

  • (Laptop)kluis
  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Bureau
  • Geluiddichte kamers
  • Strijkijzer/strijkplank op verzoek
  • Verwarming (met klimaatregeling)

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 08.00 uur; inchecken kan tot: 16.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de cruiseterminal en de luchthaven (hiervoor kunnen toeslagen gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 16.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Gasten die na 16:00 uur arriveren, dienen op voorhand een kopie van hun identiteitsbewijs te overleggen.
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar, ophalen van sleutel

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.

Betalingsmethoden

  • American Express
  • Mastercard
  • Visa

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.50 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 150 per kamer (enkele reis)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT027042B4ZG92BQZ2, IT027042B4E75PVS7P, IT027042B4DM586JP4
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Ca' Bragadin Carabba?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Ca' Bragadin Carabba?

Vandaag, 2 okt. 2026, kost een verblijf bij Ca' Bragadin Carabba van één nacht voor twee volwassenen op 1 nov. 2026 min. € 112, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij Ca' Bragadin Carabba zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Ca' Bragadin Carabba inchecken?

Inchecken kan vanaf: 08.00 uur; inchecken kan tot: 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Ca' Bragadin Carabba uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Biedt Ca' Bragadin Carabba een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 150 per kamer.

Waar staat Ca' Bragadin Carabba?

Dit hotel ligt in Castello, op 5 minuten wandelen van Casa di Marco Polo, Grand Canal en Rialtobrug. Ook San Marcoplein en Basiliek van San Marco liggen op 10 minuten wandelen. Station Venetië Santa Lucia ligt op 23 minuten wandelen en naar Venetië (XVQ-Station Venezia Santa Lucia) is het 23 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Ca' Bragadin Carabba

8,8

Uitstekend

9,2

Netheid

8,8

Locatie

9,0

Personeel en service

8,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 492 van 1001 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 376 van 1001 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 94 van 1001 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 23 van 1001 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 16 van 1001 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly staff great location. Clean rooms with an old school vibe
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Was very clean, the host was great.
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly staff
3 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Unbeatable location, just 5 mins from Rialto! It was like staying at a museum. Super clean and rooms and very spacious!
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
All was good lovely little hotel close to everything.
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
You can hear people talking and walking from your room. Friendly staff and clean space
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, large and clean rooms that are sound proofed so our toddler (2yo) could easily nap and sleep at night. Nearby Rialto making it easy for public transport.
3 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bien
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
clean room, air condition very good.
3 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
The room was clean and quaint. The staff was very accommodating. The only problem was finding the hotel initially. Directions need to be improved.
3 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved the vibe of the hotel and great location to everything. Staff was great!
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fabulous location, without definitely stay here again!
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Buena opción muy buena ubicación
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very friendly, authentic, beautiful building and roomS
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was a very cool hotel/apartment to stay at.
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Todo bien la atención, la habitación, lo malo es el aire acondicionado, no funcionaba bien , y el calor r estaba terrible
3 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
Very spacious and clean room. Allowed us to check in early. However the AC couldn't handle the heat wave, we had miserable sweaty nights during our stay. We were dreading going back to our room at the end of the day.
2 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
There was language barrier as staff did not speak good English. The property was clean , modern amenities but internet did not work in our room. That is the only reason for 3 star otherwise it was good place to stay
3 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a great stay at this charming little boutique hotel. We booked 2 rooms (a double and a triple) both of which were spacious, had big, comfortable beds and modern shower rooms. The air conditioning was adequate and there was an added extra of a mini-bar fridge in each room with cold drinks and snacks (at reasonable prices, unlike some hotels!). The area was perfect for exploring Venice and the receptionist was very helpful at making sure we booked a gondola ride for a fraction of the price at the major tourist spots. I would definitely recommend staying here and will certainly rebook next time I come to Venice!
2 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Totally enjoyed breakfast with the other guests! Host was great! Absolutely loved time we was there! Elevator was a adventure everytime! Just a really great stay!
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Slecht

Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service
Some room have no Wi fi . No help from the staff .
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I had to make two bookings because my plans changed and they were kind enough to let me stay in my upgraded room without charging extra.
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I loved this hotel! It's easily accessible and Patricia was amazingly helpful! The early check in was also so appreciated. I do wish the air conditioning worked better but it was the middle of a historic heatwave and it was doing its best!
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ficamos 3 dias em Veneza. Excelente acomodação, boa localização, tudo ótimo! Adoramos!
3 nachten verbleven in maart 2026