Ca'Turelli Dimora Storica

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,4 op 10 –
Zeer goed
De huidige prijs is € 97
inclusief belastingen en toeslagen
4 nov - 5 nov

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Ontbijt beschikbaar

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Standaard tweepersoonskamer

9,0 van 10
Fantastisch
(6 beoordelingen)
  • 17 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed OF 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis kabelinternet

Economy tweepersoonskamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis kabelinternet

Deluxe tweepersoonskamer

  • Uitzicht op het kanaal
  • 75 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 twijfelaar zetelbed OF 1 twijfelaar zetelbed
  • Gratis kabelinternet

Standaard tweepersoonskamer

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed OF 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis kabelinternet

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Ca'Turelli Dimora Storica ligt in Dorsoduro, een wijk in Venetië. Basiliek van San Marco en Rialtobrug zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Lido di Venezia en Marina di Venezia. Zattere en Stazione Marittima zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Meer stadswoningen in Venetië
Kaart
Dorsoduro 1162 - Fondamenta Di Borgo, Venice, VE, 30123

In de buurt

  • Een gracht met boten en gebouwen langs het water.
    Grand Canal
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een rijk versierde zaal met een grote kroonluchter, klassieke beelden en gedetailleerde fresco's op het plafond.
    Ca' Rezzonico (museum)
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een gracht met gebouwen en een boot.
    Accademia di Belle Arti
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Een gracht met historische gebouwen en gondels.
    Ca' Foscari Universiteit van Venice
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Een historisch gebouw met een informatiebord, gondels op het water, en een heldere lucht.
    Peggy Guggenheim-museum
    8 min. wandelen - 0.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Venezia Tronchetto - 12 min. rijden
  • Station Venetië Santa Lucia - 19 min. wandelen
  • Luchthaven Marco Polo (VCE) - 25 min. rijden

Restaurants

  • Gelateria Nico
    5 min. wandelen
  • Osteria Al Squero
    5 min. wandelen
  • Bar alla Toletta
    2 min. wandelen
  • Panini E Vini Da Babbo
    4 min. wandelen
  • Osteria Enoteca Ai Artisti
    1 min. wandelen

Over deze accommodatie

Ca'Turelli Dimora Storica

  • Affittacamere vlak bij Grand Canal
  • Dicht bij Piazzalle Roma en San Marcoplein ligt Ca'Turelli Dimora Storica, waar gasten onder andere kunnen genieten van een restaurant. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
    • Een ontbijtbuffet (toeslag), hulp bij uitstappen/tickets en rookvrije accommodatie
    • Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het behulpzame personeel
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Ca'Turelli Dimora Storica bieden leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
  • Bidets, badkuipen of douches en gratis toiletartikelen

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Eten en drinken

  • Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 09.30 uur: EUR 6 voor volwassenen en EUR 5 voor kinderen
  • Een restaurant

Gastendiensten

  • Geen schoonmaakservice
  • Hulp met excursies en tickets

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Meer

  • Roken is niet toegelaten

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Luxe beddengoed

Badkamer

  • Bad of douche
  • Bidet
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Tv

Meer

  • Airconditioning (met klimaatregeling)

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 25 als je incheckt tussen 23.00 uur en 14.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.30 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 2 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 35.0 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 20.0 per verblijf.

Betalingsmethoden

  • Mastercard
  • Visa

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 2.80 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.40 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 4.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 2.00 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 6 voor volwassenen en EUR 5 voor kinderen
  • Toeslag voor late check-in: EUR 25 als je incheckt tussen 23.00 uur en 14.00 uur
  • Toeslag voor babybed: EUR 20.0 per verblijf
  • Toeslag voor extra bed: EUR 35.0 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT027042B4TETMNZEV
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Ca'Turelli Dimora Storica?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost een verblijf bij Ca'Turelli Dimora Storica?

Vandaag, 5 okt. 2026, kost een verblijf bij Ca'Turelli Dimora Storica van één nacht voor twee volwassenen op 4 nov. 2026 min. € 97, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Ca'Turelli Dimora Storica inchecken?

Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 25 kun je bij deze accommodatie tussen 23.00 uur en 14.00 uur laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Ca'Turelli Dimora Storica uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.

Waar staat Ca'Turelli Dimora Storica?

Deze accommodatie in een affittacamere ligt in Dorsoduro, op 5 minuten wandelen van Zattere en Grand Canal. Ook Piazzalle Roma en San Marcoplein liggen op 2 km afstand. Station Venezia Tronchetto ligt op 27 minuten wandelen en naar Station Venetië Santa Lucia is het 19 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Ca'Turelli Dimora Storica

8,4

Zeer goed

9,0

Netheid

8,8

Locatie

8,6

Personeel en service

8,2

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 62 van 160 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 68 van 160 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 23 van 160 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 160 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 160 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La propreté
3 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Slecht

Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid
There were tiny little ants. I found some in my bed…..
3 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We enjoyed our stay at Ca’Turelli. AC was good (very necessary during the hot summer days!). The information sheet in the room says they serve breakfast, but this is untrue. This didn’t matter, since I would rather try the cafes and shops in Venice! Ultimately, a great option for a great neighbourhood.
4 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service
No breakfast served and staff seemed confused when asked about the complimentary breakfast despite it being advertised as such. Website should be changed to reflect this. Other than that, beautiful property and location
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was a great trip, hotel was excellent, clean, beautiful quiet area, close to all tourist attractions and restaurants. Highly recommend to everyone.
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Slecht

Negatief: Personeel en service, voorzieningen
There was no breakfast availability, we still don‘t know why. Works on the building near by made the rest really difficult. Rooms were really cold.
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Foi muito boa, quarto grande, super confortável, fizemos tudo a pé, ficaria novamente sim
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, clean room, satisfying breakfast.
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room is very clean. Near to wharf from and to the airport. For a budget accomodation, it is a great catch. Thank you, Matteo. Only issue was the weather and heaps of walking.
4 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Great stay for Venice

Very nice & clean place with very friendly staff and nice breakfast!
4 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved this place ! Great location and priced very well with breakfast available :) We would return !!!
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente propiedad, bien ubicada, excelente servicio
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The innkeeper was super friendly and nice. Excellent stay, would definitely recommend the place!
2 nachten verbleven in november 2023
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very friendly staff. Nice breakfast
3 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Lungt och trevlig

Väldigt bra läge i en lungnare del av Venedig. Jättetrevligt personal
4 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Lovely stay

Great location. Very clean room and cleaned daily. Hot fresh breakfast every morning and the host was very friendly and helpful. Great stay
3 nachten verbleven in februari 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très bon séjour dans ce B&B. Bon quartier, calme. Hotel propre, facile d'accès. Je recommande.
3 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Basic but clean and comfortable large room
3 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Netheid, personeel en service
Points positifs : Logement situé dans un quartier calme à l’écart de la foule. Literie de bonne qualité Chambre spacieuse Points négatifs: Établissement en travaux sans que l’on ait été prévenus au préalable. Pas de petits déjeuners possibles à cause des travaux (il a fallu que l'on demande le petit déjeuner pour nos 3 jours pour que lon nous dise la veille de l’arrivée que ce n’était pas possible pour cause de travaux) Enfin, une attente d’une heure environ à la porte de l’établissement à notre arrivée ! Nous avons même cru à une arnaque sur le moment car nous avions déposé nos bagages à l’entrée de l’établissement comme convenu préalablement le temps du déjeuner et au retour porte close… Donc globalement expérience mitigée qui n’enlève rien à un super week-end ensoleillé
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottima permanenza ! B&B situato in una zona comoda sia per traghetti con destinazione burano e Murano sia per piazza San Marco. Colazione abbondante con brioches appena sfornate ogni mattina! Unica pecca: le stanze essendo in un corridoio e una vicina all’altra sono molto numerose, si sente tutto!
2 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Our room was in mint condition. A lovely place in the middle of Venice. Mateo was a great host, ready to cover every single detail or request. Highly recommended!
1 nacht verbleven in mei 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This hotel was very difficult to find. It is not well marked. We walked a long distance and had trouble finding it at night. It is not centrally located nor near the tourist area. A map was sent, but not early enough for us to see it prior to arrival.The host was charming and helpful, the room was adequate. It was clean and cool.
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Tres bien liei idéal

Chambre spacieuse rien a redire. Lit enfant parfait. Salle de bain fonctionnelle meme si on voit quil y a du passage. Les radiateurs marche tres tres bien. Petit déjeuner exceptionnel beaucoup de choix, cafe et chocolat chaud excellent. La personne du petit déjeuner est tres sympathique et comprend parfaitement le francais en plus. Lieu idéalement situé pour tout faire à pied sans problème
4 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was the perfect location; out of busy Venice and off in a quiet street. Everything was just a few minutes walk away & close to the vaporetto (water taxi). The owners were easy to communicate with & quick to respond to messages. The breakfast was simple yet delicious, especially the warm croissants & cappuccinos made fresh! I highly Re recommend Ca’ Turrelli!
2 nachten verbleven in juli 2023