Be Mate Ponte di Rialto bevindt zich in Venetië centrum, een wijk in Venetië, en ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij een metrostation. Rialtobrug en Basiliek van San Marco zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Lido di Venezia en Marina di Venezia. San Teodoro en Stazione Marittima zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Calle dei Stagneri o de la Fava 5238, Venice, VE, 30122
In de buurt
Rialtobrug
2 min. wandelen - 0.2 km
San Marcoplein
3 min. wandelen - 0.3 km
Basiliek van San Marco
5 min. wandelen - 0.4 km
Dogenpaleis
6 min. wandelen - 0.6 km
Brug der Zuchten
7 min. wandelen - 0.6 km
Restaurants
Starbucks
1 min. wandelen
Bacaro Jazz
2 min. wandelen
Bacarando In Corte dell'Orso
2 min. wandelen
Devil's Forest Pub
1 min. wandelen
Trattoria Algazzetino
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Be Mate Ponte di Rialto
Dit rookvrije aparthotel beschikt over een conciërgeservice en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Elk aparthotel heeft een wasmachine. Verder is de keuken voorzien van een koelkast, microgolfoven en vaatwasser. Een bed met traagschuimmatras en luxe beddengoed bieden comfort, samen met gemakken zoals een eetruimte en een zitruimte. Wekelijkse schoonmaakservice.
Be Mate Ponte di Rialto heeft 12 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een espressoapparaat en een kluis. Deze kamers met een zitruimte zijn in eigen stijl ingericht en gemeubileerd. Alle bedden met een traagschuim-matras hebben donsdekens en luxe beddengoed. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. Alle kamers in dit aparthotel met 4,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een microgolfoven, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer heeft een douche met een regendouche, een bidet, gratis toiletartikelen en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Zakelijke voorzieningen zijn onder meer bureaus, printers en gratis kranten. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en verduisterende gordijnen. Vervanging van de handdoeken en verschoning van het bed zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is wekelijks beschikbaar.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Oven met roosterfunctie
Schoonmaakartikelen
Slaapkamers
Donzen dekbed
Luxe beddengoed
Matras van memory foam
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Entertainment
Flatscreen-tv van 32 inch
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasmiddel
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Printer
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Tegelvloer in de kamer
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Conciërgeservices
Gratis dagelijkse kranten
Kluisje
Mobiele toegangssleutel
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice (op verzoek) (tegen een toeslag)
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Virtuele receptie
Wisselen van handdoeken op verzoek
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de luchthaven
Dicht bij een metrostation
In een historische wijk
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
12 units
Handdoeken (verschoond op verzoek)
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Schoon beddengoed op verzoek
Schoonmaakservice (op verzoek)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 7 dagen voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie over het elektrische deurslot. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.
Toegang tot accommodatie
Privé-ingang, elektrisch deurslot
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 2.80 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.40 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 4.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 2.00 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Registratienummer van de accommodatie IT027042B4E9FFT6MW
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Be Mate Ponte di Rialto Venice
Be Mate Ponte di Rialto Aparthotel
Be Mate Ponte di Rialto Aparthotel Venice
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Be Mate Ponte di Rialto?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Be Mate Ponte di Rialto?
Vandaag, 8 apr. 2026, kost een verblijf bij Be Mate Ponte di Rialto van één nacht voor twee volwassenen op 16 apr. 2026 min. € 347, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Be Mate Ponte di Rialto inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Be Mate Ponte di Rialto uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Be Mate Ponte di Rialto?
Dit luxe aparthotel ligt in Venetië centrum, op 5 minuten wandelen van Rialtobrug en San Marcoplein. Ook Basiliek van San Marco en Dogenpaleis liggen op 10 minuten wandelen. Station Venetië Santa Lucia ligt op 23 minuten wandelen en naar Venetië (XVQ-Station Venezia Santa Lucia) is het 23 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Be Mate Ponte di Rialto
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
9,6
Voorzieningen
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 149 van 159 beoordelingen
10 - Uitstekend
149
Gastenscore: 8 - Goed. 6 van 159 beoordelingen
8 - Goed
6
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 159 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 159 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 159 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Karolien
Reisde met een groep
23 jul 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautifully styled, spacious and convenient appartments right in the center of Venice. Loved it!
Karolien
2 nachten verbleven in juli 2023
10/10 – Uitstekend
Carey
Reisde met familie en kleine kinderen
26 mrt 2026
Positief: Netheid
We absolutely loved our stay at Be Mate. Staff was very friendly and spoke English. Room was beautiful and large. Lots of room for all 5 of us. Kitchen was nice so we can eat in at times. Loved our stay at Be Mate. Will definitely stay here again.
Carey
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Yorelis
16 mrt 2026
Positief: Netheid
The apartment is spacious , modern and clean and it is literally 3 minutes away from the Rialto water bus stop. The views are spectacular!! I will love to stay here again!!
Yorelis
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Chad
Reisde met familie en kleine kinderen
14 mrt 2026
Positief: Netheid
Very centrally located in Venice. Close to Rialto but also a short walk to Piazza San Marco. The staff were very accommodating and responsive to texts prior to check-in and during our stay. The apartment was very clean and had plenty of space for our family of four. We would absolutely stay here again!
Chad
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Peter
Reisde met familie
31 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was clean and well appointed. A few marks on the walls from guests and their luggage mishandling. Nice bathrooms and bedrooms. Quiet building in central area of Venice.
Staff was friendly and accomodating. Only small criticism was they locked us out before 10 and it was a hassle to get back in our day of departure. Overall highly recommended.
Peter
2 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Shalini
Reisde met familie
17 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Check in process was all digital and poor. Didn’t get key access to the apartment, had to re- request for access to apartment to be reactivated. Was Not allowed to enter the lobby area in the building and wait, Had to wait outside until check in time. Didn’t get the canal view- this was the only reason I booked this apartment. The apartment was nice and unfortunately that was the only positive.
Shalini
2 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Diego
Reisde met familie
1 jan 2026
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen
It was very spacious and comfortable
Diego
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Kionna
Reisde met familie
18 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Our stay was perfect. It’s the perfect location and the room was beautiful’. The staff was so accommodating and responsive. Stay here…you won’t be disappointed!
Kionna
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Lisa, Windermere
29 nov 2025
Lisa
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Elizabeth
Reisde met familie
3 nov 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
We absolutely loved this place, almost made me want to move to Venice permanently! Had minor issues like check in involved a lot of technology and the bedsheets to one room seemed stained. Other than that everything was perfect
Elizabeth
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Jennifer
Reisde met partner, Reisde met familie
8 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was great and always got back to me quickly. Very helpful booking transportations.
Jennifer
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Andrew
5 okt 2025
Andrew
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Catharine
Reisde met partner
8 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Waterway entrance is Venice perfection. Our suite was very large and well appointed. Electronic communications were very good and I would recommend you coordinate for water taxi transport to and from the airport. Fabulous!
Catharine
3 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Gaku
18 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Gaku
3 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Laurence
24 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff friendly and helpful. Great stay. Apt for 4 had two bedrooms and sofa bed. Great stay. Would stay here again.
Laurence
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Neil, Seattle
Reisde met familie en kleine kinderen
10 jul 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
This place is A+. Clean, good lock/app, safe, walkable... Awesome.
Neil
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
chad
25 jun 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
chad
2 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
ADELINE YUEN HENG
21 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The apartment is spacious and clean, perfect for our family of 4. Location is super convenient, walkable to all the attractions. Staff is helpful and friendly. We had a very pleasant stay.thank you!
ADELINE YUEN HENG
3 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Birgir
Reisde met familie
16 jun 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Flott fullbúin íbúð. Fór mjög vel um okkur fjögur í tvær nætur. Mjög góð staðsetning. Mun klárlega skoða Be Mate íbúðir þegar við ferðum næst til Ítalíu eða Spánar.
Birgir
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Curt
Reisde met familie
16 jun 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Venice with the fam
Easy to access by foot or water taxi. Near many restaurants and shops. Large room. enough for our family of 6 to be comfortable. All modern conveniences. Very friendly and helpful hostess.
Curt
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Gurmit
Reisde met familie en kleine kinderen
30 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We have stayed at Bemate Rialto in 2023 and we were so amazed with the apartment which was absolutely wonderful, clean and very high end at reasonable price and not to mention the location which was so convenient, central and accessible. Also the staff was really helpful, polite and very professional.We would highly recommend this apartments.
Gurmit
4 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Jonas
Reisde met familie
24 mei 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Jonas
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Maria
Reisde met familie
19 apr 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had stayed here before. Very nice place and modern how I like it. Feels like home. I would highly recommend. You won’t regret it.
Maria
2 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Ericka
Reisde met familie
9 apr 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is an appartament hotel, rooms are big and beautiful. Area is safe and many option for shopping and eating. Yoy can arrive by water taxi or water public transport. I suggest it, it it only 15 euros besides 90 or 120 euros for the water taxi.