B&B Evergreen ligt in Mestre. Rialtobrug en Basiliek van San Marco zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Lido di Venezia en Marina di Venezia. San Giuliano Park en Zattere zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Mestre
Geniet van dagelijks een gratis receptie, een tuin en een spelletjesruimte bij B&B Evergreen. Gratis wifi in de kamer, een droogkuis/wasserijservice en conferentieruimte zijn beschikbaar voor alle gasten.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Fietsverhuur, een shuttleservice van/naar de luchthaven en een oplaadpunt voor elektrische auto's
Een automaat, bagageopslagruimte en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Een 24-uurs receptie, geldautomaat/bankservice en barbecues
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij B&B Evergreen bieden leuke voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en roomservice.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Verwarming en draagbare ventilators
Verrijdbare/extra bedden (toeslag) en baby-/kinderbedden (toeslag)
Douches, bidets en haardrogers
Keukens, kookplaten en kookgerei, borden en bestek
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks gratis welkomstreceptie
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Spelletjesruimte
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Extra bed (toeslag)
Keuken in de kamer
Spelletjesruimte
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Geldautomaat
Gemeenschappelijke koelkast
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Schoonmaakservice (eenmaal per verblijf)
Zakelijke diensten
2 vierkante meter aan conferentieruimte
Buiten
Barbecue
Picknickplaats
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Meer
1 gebouw
2 etages
Gebouwd in 2016
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Extra bed (toeslag)
Badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Eten en drinken
Keuken
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Roomservice
Meer
Airconditioning
Draagbare ventilator
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 10.30 uur; inchecken kan tot: middernacht
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 20.0 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 25.0 per verblijf.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Contante schadeborg: EUR 50 per verblijf
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.50 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 30 per persoon (retour)
Toeslag voor babybed: EUR 25.0 per verblijf
Toeslag voor extra bed: EUR 20.0 per nacht
De accommodatie berekent een toeslag op betalingen met een kredietkaart
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
B&B Evergreen Mestre
Evergreen Mestre
Evergreen
B&B Evergreen Mestre
B&B Evergreen Bed & breakfast
B&B Evergreen Bed & breakfast Mestre
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij B&B Evergreen?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij B&B Evergreen inchecken?
Inchecken kan vanaf: 10.30 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij B&B Evergreen uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt B&B Evergreen een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 30 per persoon.
Waar staat B&B Evergreen?
Deze bed & breakfast in Mestre ligt op 3 km afstand van Piazza Ferretto, San Giuliano Park en Forte Marghera. Ook Ospedale Villa Salus en Haven van Marghera liggen op 5 km afstand. Mestre Centro B1 ligt op 8 minuten wandelen en naar Stazione di Venezia Carpenedo is het 22 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over B&B Evergreen
5,4
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
6,0
Netheid
5,6
Locatie
5,8
Personeel en service
5,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 9 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 9 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 9 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 9 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 9 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
4 jan 2019
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Where do I start ? It was dirty, dangerous with electrical wires trailing in the bathroom, the breakfast was inedible and to cap it all there was a slug crawling across the landing carpet.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in december 2018
10/10 – Uitstekend
Soledad
26 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Volvería sin duda
Destacar la amabilidad de los responsables, estuvieron atentos a nosotros en todo momento, el desayuno abundante y un buen lugar por ubicación fuera de la locura de Venecia
Soledad
1 nacht verbleven in augustus 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
17 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Masud ahmed
Very good very nice friendly and staff helped us way round
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in augustus 2018
8/10 – Goed
Edward, Fort Worth, Tx.
15 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The owner take care of customers, nice guy, gave us coffee and tea at arrival, next day after returning to property bring to the room fresh cold watermelon. at time to check out to early for taxi or uber 4:am. he took us to air port for 30.00 euros.
Edward
2 nachten verbleven in juli 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
21 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
à 10 minutes de venise très bon emplacement
super accueil, très serviable et calme petit déjeuner correct
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in mei 2018
4/10 – Matig
Sandrine
1 mei 2018
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Detestable, sale, et donc trop cher
Pas très aimable au début, nous a fait payer 10 euros pour se garer devant chez lui, de retour de promenade pas de place, il a fallu attendre 40 mn pour qu’o Nous trouve enfin une solution (idée suggérée par nous mêmes), pas d’eau chaude , chauffe-eau des propriétaires qui se met en route toute les 5mn au dessus de notre lit, porte de la cuisine du proprio attenante à notre lit, impossible de dormir avant minuit, vieux congélateur personnel au milieu de la pièce débranché, rat qui passe juste à nos pieds, bref, detestable, je ne comprends pas comment ils ont pu avoir une habilitation
Sandrine
2/10 – Ontzettend slecht
ALDO
6 sep 2016
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
SCHIFOSOdeluso della struttura e di chi la propone
dopo 5 minuti dall'arrivo con la mia famiglia ho capito che dovevo assolutamente cercare un'altra sistemazione , magari anche in auto a causa delle condizioni fatiscenti e antigieniche della struttura ,improponibile da agenzie e siti del settore turistico si evince un mancato controllo da parte vs. deluso della struttura e di chi la propone
ALDO
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
13 aug 2016
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ich kann dieses B&B leider überhaupt nicht empfehlen. Sowohl Bed als auch Breakfast sind hierbei verfehlt. Das Zimmer, das wir zu zwei bewohnten hatte die Größe einer Abstellkammer, außer einem Bett und einem kleinen Schrank hat nichts mehr hinein gepasst. Auch hatte man sich nicht mal die Mühe gemacht, einen Mülleimer im Zimmer bereit zu stellen, sodass wir uns selbst mit Mülltüten aushelfen mussten. Auch als wir dieses Problem angesprochen hatten, wurde nichts unternommen. Dies könnte allerdings auch an der Sprachbarriere gelegen haben, denn die B&B-Betreiber sprechen nur sehr schlechtes und schwer verständliches Englisch. Auch das Frühstück verdient seinen Namen nicht: Angeboten wurden billige, abgepackte Schokocroissants, die man für 1,20 Euro beim Supermarkt um die Ecke kaufen kann und andere Plätzchen. Uns hat der Aufenthalt alles in allem leider überhaupt nicht gefallen und wir waren froh, als wir abreisen konnten.
Geverifieerde reiziger
2/10 – Ontzettend slecht
Jeslene, Toronto
8 aug 2016
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Terrible Experience - Beware of Owner
Upon arrival, the owner and family seemed extremely friendly and helpful. However, once afternoon rolled around it seemed as though the owner may have started drinking. We are two well travelled females in our mid 20's. The owner is a man in his late 40s. He became "creepy", trying to kiss us and overly touchy/feely. He made us extremely uncomfortable to the point we locked ourselves in our room for the night.
The daughter is very kind, however, it seems the family gives her too much responsibility for her age.
There was only one bathroom to be shared among far too many guests. We had a flight to catch in the morning and had to wait about 45 minutes just to use the washroom in the morning.
At night, the family had around 20 guests arrive. It was very loud and again, they were all using the washroom. The entire hotel smelled like curry due to the cooking for the party. We had a flight to catch early and could not sleep.
Overall - I would never stay here again, and to any girls travelling on their own - please be careful.