Agriturismo-B&B Colombera ligt in Quarto d'Altino. Piazzalle Roma en Rialtobrug zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je liever iets actiefs doet, kan dat bij Haven van Venetië. Ook Grand Canal en Basiliek van San Marco zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Quarto d'Altino
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: EUR 10 per persoon
Een restaurant
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Voorzieningen
Bagageopslag
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimtes
Buiten
Picknickplaats
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Handgreep naast het toilet
Noodtrekkoord in badkamer
Rolstoeltoegankelijkheid
Verhoogd toilet
Verlaagde werkbladen en wasbak
Meer
1 gebouw
Feestruimte
Klamboes
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met digitale zenders
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 10.00 uur en 23.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 17.00 uur tot 20.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 3 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 25 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 12.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 5 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 10 per persoon
Toeslag voor late check-in tussen 10.00 uur en 23.30 uur
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Toeslag voor babybed: EUR 12.0 per dag
Toeslag voor extra bed: EUR 25 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Agriturismo-B&B Colombera Agritourism property Quarto d'Altino
Agriturismo-B&B Colombera Agritourism property
Agriturismo-B&B Colombera Quarto d'Altino
AgriturismoB&B Colombera Quar
Agriturismo-B&B Colombera Quarto d'Altino
Agriturismo-B&B Colombera Agritourism property
Agriturismo-B&B Colombera Agritourism property Quarto d'Altino
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Agriturismo-B&B Colombera?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Agriturismo-B&B Colombera?
Vandaag, 17 apr. 2026, kost een verblijf bij Agriturismo-B&B Colombera van één nacht voor twee volwassenen op 20 apr. 2026 min. € 78, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Agriturismo-B&B Colombera inchecken?
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Laat inchecken kan tussen 10.00 uur en 23.30 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij Agriturismo-B&B Colombera uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken.
Waar staat Agriturismo-B&B Colombera?
Deze plattelandsaccommodatie in Quarto d'Altino ligt op 32 km afstand van Piazzalle Roma, Grand Canal en Haven van Venetië. Station Quarto d'Altino ligt op 16 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Agriturismo-B&B Colombera
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
9,2
Voorzieningen
9,8
Personeel en service
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 15 van 17 beoordelingen
10 - Uitstekend
15
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 17 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 17 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 17 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 17 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Emanuele
Reisde met familie en kleine kinderen
6 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Un soggiorno davvero piacevole: dalla camera spaziosa e davvero pulita alla gentilezza della gestione, dalla struttura ben tenuta alla posizione tattica per raggiungere Venezia e Treviso.
Assolutamente consigliato!
Emanuele
3 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Fernando
Reisde met familie
26 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Totalmente recomendable para visitar Venecia. A 20 minutos en tren, con la estación al lado. El hotel esta muy bien, con una habitación perfecta y el trato de Elisa hace que la estancia sea perfecta. Lo mejor, sin duda, los desayunos con una repostería casera riquísima
Fernando
3 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Carlo
Reisde met partner
2 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottima Pulizia e cortesia.... buona colazione... buon rapporto qualita-prezzo
Carlo
1 nacht verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Juan, Panama
26 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice place
Juan
2 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Austin
20 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was wonderful! The breakfast was super fresh. I wish we could have stayed longer to enjoy it but we had to catch our flight home. Thank you so much for a great stay!
Austin
1 nacht verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Genevieve
Reisde met familie
30 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gorgeous old farmhouse with all new finishes. Extremely clean with walking nature trails at the end of the street and a cute town a few minutes drive. This was a stopover for an early flight out of Venice airport. They packed us breakfast since we had to leave before breakfast was served. Bedding was very new and comfortable.
Genevieve
1 nacht verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Damiano
Zakenreiziger
17 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Un luogo ideale per riposare, tranquillità e pulizia a livelli veramente alti.
La camera era molto curata nei dettagli e veramente confortevole.
La colazione è molto varia e fatta con tanti prodotti di buona qualità. La ragazza che gestisce la struttura e’ davvero molto professionale e cordiale.
Molto comodo anche il parcheggio interno.
Damiano
1 nacht verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Log
25 mei 2024
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Bellisimo!
A very beautiful place in the country, away from the rush and push of Venice! Quiet, peaceful and cosy place. Very clean, comfortable and a very friendly host. The breakfast was amazing, plenty of quality food and great coffee too.
The location was perfect for visiting Venice, with a local train station taking you straight there and back. The train runs regularly every day.
The little village of Quarto d' altrino is lovely, well worth a look. It's walkable with a few bars and shops.
If you want somewhere just outside of Venice I'd definitely recommend this place. I can't wait to return
Log
2 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Renee
Reisde met familie
20 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Highly recommend
My son and I were hesitant to leave Venice. Venice hotels were EXPENSIVE one night and so we decided to overcome our fear.
Grateful we did. This was a highlight. Our reception was warm and friendly. She helped us find dinner. Pictures of walk to pizzavia and double decker pizza box below.
Breakfast buffet was WONDERFUL. Would recommend coming just for her fresh baked breakfast. Room was spacious and spotless. Surrounding area is beautiful. Felt safe. Train station was easy to figure out. So grateful.
If we come back, we will likely stay here entire trip verse City of Venice.
Renee
1 nacht verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Damiano
Zakenreiziger
20 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tranquillità, pulizia, gentilezza, colazione. tutto veramente ad ottimi livelli.
Damiano
1 nacht verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
Gino
2 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Siamo stati accolti con cortesia e gentilezza dalla receptionist. Tutto è stato perfetto, accoglienza, pulizia, colazione, sicuramente lo consiglieremo e se dovessimo tornare da quelle parti andremo all'agriturismo Colombera di Quarto d'Altino
Gino
1 nacht verbleven in juli 2023
8/10 – Goed
JOSE
14 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
JOSE
1 nacht verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
Federica
Reisde met familie
1 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Struttura pulita, accogliente, comoda per raggiungere Venezia, personale gentilissimo e colazione ottima.
Federica
1 nacht verbleven in april 2023
10/10 – Uitstekend
Flaminia
Reisde met familie
2 nov 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
B&B con 10 ampie stanze ristrutturato e molto pulito.Personale accogliente e cordiale . Ottima colazione. Dista 2 minuti in macchina dalla stazione. Il treno porta direttamente a Venezia in circa 30 minuti. La struttura non ha ristorante. I più vicini sono nel centro abitato distante 5 minuti in macchina. Lo consiglio vivamente a chi arriva in macchina e cerca una situazione tranquilla per Visitare Venezia e dintorni.
Flaminia
10/10 – Uitstekend
Mauro Cesar
Reisde met familie
30 mei 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excelente
Mauro Cesar
2 nachten verbleven in mei 2022
10/10 – Uitstekend
Andreas
Reisde met familie
9 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hier ist der Gast König!
Sehr netter Empfang und schöne, gepflegte Zimmer, alles TipTop. Das Highlight war jedoch das Frühstück! Als wir einen kleinen Morgenspaziergang machten, roch es schon köstlich nach frisch gebackenen Gebäck und als wir zum Frühstück kamen, war der Tisch reichlich gedeckt mit allen nur erdenklichen Köstlichkeiten, von Cornflakes, Fruchtjoghurt, Kuchen, frische, noch warme Kipferl, Schinken, Käse, Juice u.v.m. - In summe SEHR empfehlenswert!
Andreas
1 nacht verbleven in augustus 2021
10/10 – Uitstekend
Paolo
23 mei 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tutto perfetto
Cordialità e professionalità, camera comoda e pulita, silenziosissima. Ho dormito benissimo. Colazione abbondante e variegata, senza esagerazioni. Efficienza nel servizio. Pienamente soddisftto. Tornerò.