Gehele flat

VALTOUR New apartment Downtown+Wifi+A/C+Terrace

Fotogalerie voor VALTOUR New apartment Downtown+Wifi+A/C+Terrace

Een moderne eethoek met een ronde tafel, witte stoelen en een decoratieve spiegel aan de muur.
Een moderne keuken met een eethoek, barstoelen en uitzicht op de woonkamer.
Een moderne woonkamer met een bank, een salontafel en een eethoek met een tafel voor vier personen. Er is een boekenkast en een televisie in de kamer.
Een moderne hotelkamer met een bed, een zithoek met een tafel en stoelen, een keukenhoek en een woongedeelte met een bank en een plant.
Een moderne keuken met een zwart aanrecht, roestvrijstalen apparatuur en een houten vloer. Er is een eethoek met een tafel en stoelen.

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele flat

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 6

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

VALTOUR New apartment Downtown+Wifi+A/C+Terrace

  • UITSTEKEND ONTWERP appartement onlangs gerenoveerd.
    2 kamers met verwarming, airconditioning, WiFi en SmartTV 43 "met Netflix.
    Vanwege de distributie en de grootte is het ideaal voor 1 stel of 2 of gezinnen of vrienden tot 6 personen.
    Het ligt dicht bij de kerk van San Pablo, het Nationaal Museum van Beeldhouwkunst en het Huismuseum Zorrilla en op een paar minuten lopen van de Pza Mayor en omgeving, waar het belangrijkste commerciële en restaurantaanbod van de stad is.
    Volledig UITGERUST.

    Toegang tot het portaal vrij van architecturale barrières en met lift in fabriek met wat ideaal is voor ouderen of met beperkte mobiliteit.
    Zowel de indeling als de inrichting van het appartement zijn ontworpen om een ​​zeer gezellige en functionele ruimte te creëren waar u zich thuis kunt voelen.
    Het appartement is onlangs gerenoveerd en in een onberispelijke staat.

    Het heeft een grote woonkamer met een slaapbank voor 2 personen, een bureau en een eettafel. Het heeft ook een mooi en mooi balkon met meubels en kunstgras. Allemaal ontworpen om een ​​zeer GEZELLIGE sfeer te creëren.

    De Amerikaanse keuken is volledig uitgerust met moderne apparatuur, wasmachine, vaatwasser, koelkast, oven, kookplaat, afzuigkap, magnetron, Nesspreso koffiezetapparaat, compleet met pannen, pannen, bestek, servies en diverse gebruiksvoorwerpen. We voltooien het ook met de basis om te koken en seizoensproducten en salades, olie, zout, azijn, kruiden ...

    De twee kamers, een met een queen size bed en de andere met 2 eenpersoonsbedden, zijn ontworpen voor ontspanning en rust voor onze bezoekers. Visco-elastische matrassen en kussens, Scandinavische dekbedden voor de koudere maanden, kasten en tafels zeer praktisch en licht ontworpen om warmte te bieden. Wij bieden het nodige beddengoed voor elk bed.

    Het bestaat uit een complete badkamer met een moderne en praktische douchebak waarin we een set handdoeken voor elke bezoeker bieden.

    Wij ontvangen onze huurders persoonlijk door hen alle nodige informatie te verstrekken over het appartement en de stad.
    Ons doel is dat bezoekers zich thuis voelen, dus verlaten we het appartement om in te trekken, onberispelijk, volledig uitgerust en met lakens en handdoeken.
    Wij zullen onze telefoons leveren om de huurders te kunnen helpen bij elke vraag die zij nodig hebben.

    We nemen thee- en koffiecapsules, en als welkomstgeschenk iets om het ontbijt compleet te maken.

    Bij een verblijf langer dan een week wordt een schoonmaak inbegrepen die apart in rekening wordt gebracht. (€ 18)

    Het is noodzakelijk om het identiteitsbewijs te tonen bij aankomst in het appartement voor alle bezoekers ouder dan 16 jaar.

    Het gebied waar het appartement zich bevindt is een traditionele en rustige buurt naast het centrum van de stad. Met allerlei diensten, winkels, supermarkten, bars, restaurants ... Parkeren in het gebied is niet geregeld met wat GRATIS is.

    De beste manier om de stad te leren kennen is te voet. Alle bevinden zich in een interval van 2 en 15 minuten. Toch is het mogelijk om een ​​stadsbus met een stop dicht bij het portaal te nemen. De luchthaven ligt op 13 km afstand. En een taxi naar het treinstation is ongeveer € 5.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Parkeren en vervoer

  • Auto niet vereist

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapbank

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Haardroger

Woonruimtes

  • Eettafel

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Patio

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Werkplekken

  • Bureau
  • Bureaustoel

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In het stadscentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

- We have a travel crib available for babies; we'll set it up for you if needed. The fee is €12 per stay.
- All our visitors are expected to respect their neighbors, their peace and quiet, and the common areas. No noise is allowed between 11:00 p.m. and 9:00 a.m.
- Smoking is allowed only on the terrace and with the door closed. Smoking is prohibited inside the apartment.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Valladolid in het stadscentrum. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Parque Ribera de Castilla en Playa de las Moreras. Daarnaast kun je ook Nationaal Museum van Beelden en Casa Museo de Jose Zorilla bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Nuevo Zorrilla Stadion of Estadio José Zorrilla. Bekijk onze reisgids voor Valladolid
Meer flats in Valladolid
Kaart
Valladolid, CL

In de buurt

  • Nationaal Museum van Beelden
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Museo de Vallodolid
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Universiteit van Valladolid
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Kathedraal van Valladolid
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Plaza Mayor
    13 min. wandelen - 1.1 km

Lokaal vervoer

  • Valladolid Universidad Station - 10 min. rijden
  • Valladolid (VLL) - 20 min. rijden

Restaurants

  • Bar Eclipse
    2 min. wandelen
  • Via Veneto
    7 min. wandelen
  • Cafeteria Museo
    8 min. wandelen
  • Camera Café Copas
    5 min. wandelen
  • gondomatik
    6 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij VALTOUR New apartment Downtown+Wifi+A/C+Terrace?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij VALTOUR New apartment Downtown+Wifi+A/C+Terrace inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij VALTOUR New apartment Downtown+Wifi+A/C+Terrace uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat VALTOUR New apartment Downtown+Wifi+A/C+Terrace?

Dit appartement ligt in het centrum van Valladolid, op 10 minuten wandelen van Plaza de San Pablo, Kerk van San Pablo en Palacio Marques de Villena. Ook Palacio de Pimentel en Casa Museo de Jose Zorilla liggen op 10 minuten wandelen. Valladolid Universidad Station ligt op 25 minuten wandelen en naar Valladolid (Treinstation XIV-Campo Grande) is het 27 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over VALTOUR New apartment Downtown+Wifi+A/C+Terrace

9,8

Uitzonderlijk

9,6

Netheid

8,8

Locatie

10

Personeel en service

10

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 9 van 10 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 10 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 10 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 10 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 10 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The apartment was great, spacious, clean and very close to downtown. I highly recommend this place!
1 nacht verbleven in juni 2019
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great apartment

The apartment was very clean and true to its description. We found the location to be great for catching the bus to other parts of the city. The hosts were great to work with. We enjoyed our time and would recommend the apartment to others.
3 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Lovely and comfortable

A lovely and comfortable apartment for 4 adults. Well furnished with amenities. Walk score so-so, but clean efficient buses run all day 2 minutes from apartment, taxis 5 minutes walk.
5 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Adorable apartment

A lot of thought went into making us feel comfortable. Alfred and Alvaro left maps and info about places to go. We had an issue with the door lock and contacted the property manager and they responded immediately to solve the problem. Great little market across the street. Only a 15 minute walk to Plaza Mayor. We would most definitely stay here again.
5 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Muy recomendable

Muy bueno, a quince minutos del teatro Calderon, un paseo agradable y ameno.
4 nachten verbleven in oktober 2022
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken en locatie
Negatief: Accuraatheid advertentie

Fantástico

Es ideal, precioso piso, decorado con mucho gusto, muy bien situado, todos los servicios al alcance y un propietario amable, cordial y atento. Mencionar que al principio, echamos de menos, la ubicación que no aparece al contratar. Aspecto que vrbo ha de mejorar.
5 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

Apartamento muito aprazível

Apartamento muito aprazível. Decorado com bom gosto e com todo o conforto. Bons colchões. Proprietários disponíveis para qualquer ajuda/esclarecimento. Relativamente próximo da zona central, permite deslocação a pé até lá.
2 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Bonita Estancia!!!!

Alojamiento realmente bueno. Apartamento de 2 habitaciones, totalmente reformado y en un sitio céntrico. Bien preparado para pasar día y noche como en tu propia casa
1 nacht verbleven in juni 2021
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Como en casa

Nos ha gustado mucho el apartamento, buena decoración y no falta ningún detalle. Todo tipo de utensilios y otros detalles para el día a día. Hemos estado como en casa.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfecto para visitar Valladolid en familia. Bien situado, sin problema de aparcamiento en la zona y el apartamento sensacional dotado de todo.
5 nachten verbleven in augustus 2019