Melia Recoletos ligt in het stadscentrum en vlak bij het strand in Valladolid. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Museo Casa de Cervantes en Monument voor Zorrilla. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Casa de la India en Feria de Valladolid een bezoekje brengen. Centro Cultural Miguel Delibes en Museo de la Ciencia zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Valladolid
Valladolid (Treinstation XIV-Campo Grande) - 5 min. wandelen
Valladolid (VLL) - 28 min. rijden
Restaurants
La Ferroviaria
4 min. wandelen
Sabores restaurante
3 min. wandelen
Sesentta
1 min. wandelen
La Molona
1 min. wandelen
Burger King
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Melia Recoletos
Hotel met een chique stijl in het stadscentrum
Een terras, een koffiebar/café en een tuin vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Melia Recoletos. Het plaatselijke restaurant met Mediterrane gerechten, El Hereje Restaurant, serveert ontbijt, lunch en diner. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een droogkuis/wasserijservice en autoverhuur ter plaatse.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een lift, rookvrije accommodatie en een feestzaal
Hulp bij uitstappen/tickets, vergaderruimtes en een kluis bij de receptie
Een 24-uurs receptie, bagageopslagruimte en conciërgeservice
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de locatie
Kamervoorzieningen
De 80 kamers zijn inclusief leuke voordelen zoals airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met bidets en badkuipen of douches
Televisies met satellietzenders
Waterkokers, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens Ecostars, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
El Hereje Restaurant
La Fontana Cafe-Bar
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
130 vierkante meter aan conferentieruimte
Vergaderruimtes
Buiten
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Luisterhulpmiddelen
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
1 gebouw
5 etages
Feestruimte
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Bidet
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Minibar
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluis
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
De houder van de kredietkaart waarmee is geboekt, dient deze kaart te tonen tijdens het inchecken, samen met een identiteitsbewijs met foto. Voor overige regelingen dien je voor aankomst met de accommodatie te overleggen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Deze accommodatie staat geen naamswijzigingen in boekingen toe. De naam op de boeking dient overeen te komen met de naam van de gast die incheckt en in de accommodatie verblijft; een identiteitsbewijs met foto is vereist.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 2 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 30.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor extra bed: EUR 30.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Er geldt mogelijk een speciaal annuleringsbeleid of aparte toeslag voor groepsboekingen (meer dan 8 kamers voor dezelfde accommodatie/verblijfsdatums).
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
De accommodatie bevestigt dat ze de schoonmaak- en desinfectiemaatregelen van Stay Safe with Meliá (Meliá) hanteert.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Melia Recoletos?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Melia Recoletos?
Vandaag, 10 jul. 2026, kost een verblijf bij Melia Recoletos van één nacht voor twee volwassenen op 12 jul. 2026 min. € 95, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Melia Recoletos zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Melia Recoletos inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Melia Recoletos uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Melia Recoletos?
Dit hotel ligt in het centrum van Valladolid, op 5 minuten wandelen van Plaza de Zorrilla en Monument voor Zorrilla. Ook Monument van Columbus en Monumento Regimiento Alcántara liggen op 10 minuten wandelen. Valladolid (Treinstation XIV-Campo Grande) ligt op 5 minuten wandelen en naar Station Valladolid Campo Grande is het 6 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Melia Recoletos
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
9,4
Locatie
9,2
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 310 van 498 beoordelingen
10 - Uitstekend
310
Gastenscore: 8 - Goed. 144 van 498 beoordelingen
8 - Goed
144
Gastenscore: 6 - Redelijk. 29 van 498 beoordelingen
6 - Redelijk
29
Gastenscore: 4 - Matig. 11 van 498 beoordelingen
4 - Matig
11
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 498 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
CPM
23 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Zeer fijn hotel centraal gelegen
CPM
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
alfredo
2 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent stay
alfredo
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Aaron
24 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice hotel in a great location.
Aaron
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Cristian
6 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente hotel cerca de la estaciónnde tren y a corta distancia del centro histórico. A pasos de la casa múseo Cervantes
Cristian
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
carolina
11 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel location is fantastic, room was spacious and great, staff was friendly, which all contributed to a wonderfull time in Valladolid!
carolina
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Daniel
31 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Un sitio que repetiré por su proximidad al centro y lujosa estancia
Daniel
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Eamon
10 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Parking right next door, very convenient. Brief but pleasant walk into town. Wonderful experience first thing in the morning in the park opposite - abundant wild life, magical.
Eamon
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Doris
7 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente!
Doris
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Christine
17 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, friendly staff, good room size, clean, breakfast was good and could order hot food. Only thing that let this place down was the patchy internet connection.
Christine
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Juan C
23 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent hotel and location
Juan C
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Elena
28 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Great place and friendly staff
Elena
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Michel
22 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tout était parfait mais pour l'accès à l’hotel il faut utilisé des sens interdits sauf pour les clients et se fier au GPS.
Michel
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Timothy
10 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Good
Timothy
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Carlos
5 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
buena localizacion
Carlos
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Timothy
2 jan 2026
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Great clan place
Timothy
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maria C
9 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We loved the hotel for many reasons. The staff was very friendly, the location is excellent, at 6 minutes walking from main station, next to a beautiful park and close to the city center. The breakfast is very extensive and varied. The room and bathroom were large, clean and elegant.
Maria C
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
David
21 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Lovely hotel. Beautiful, classic small place that has plenty of space, without any comprises. Fantastic staff, excellent food, wonderful decor. Really good value.
David
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
patrick
4 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
tout est parfait.
le restaurant est pratique mais n'est qu'un dépannage
choix au petit déjeuner restreint
patrick
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
MAURICIO
6 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing place in the heart of Valladolid. Great staff.
MAURICIO
4 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mariana
7 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent
Mariana
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kevin
23 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ideal location in the city centre. Next to a beautiful park and short walk to the train station. Professional friendly staff in all areas of the hotel. Comfy large room but no air con. Good parking for suv just a little tight to enter through the door. Would definitely come back to this hotel and visit the wonderful city and people of Valladolid again.
Kevin
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Karina
30 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean and comfortable room. Very helpful staff. Close to Valladolid train station.
Karina
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
daniela
6 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
TODO FUE EXCELENTE GRACIAS
daniela
4 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kurt
8 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
It was a great hotel for our family!
Kurt
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Julián
21 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El personal de recepción, camarero y limpieza maravillosos todos