Casa del Patriarca in Centrum van Valencia bevindt zich bij een trein-/metrostation. Catedral de Santa María de Valencia en Estación del Norte zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Enkele van de populaire attracties in het gebied zijn Ciudad de las Artes y las Ciencias en Bioparc Valencia. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estadio Mestalla of Estadio Ciudad de Valencia. Bekijk onze reisgids voor Valencia
Casa del Patriarca ligt in de buurt van Catedral de Santa María de Valencia en Central Market en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Snelle uitcheckservice en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Casa del Patriarca hebben veel comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Voorzieningen
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Goed verlicht pad naar de ingang
Pad zonder treden naar de ingang
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 10.00 uur tot 14.00 uur.
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, sleutelkastje
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Per geregistreerde volwassene kan één kind van 2 jaar of jonger gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Neem van tevoren contact op met de accommodatie als je niet goed de trap op kunt lopen. Liften zijn niet aanwezig.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie staat geen alcoholische dranken toe.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Casa del Patriarca?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Casa del Patriarca?
Vandaag, 3 aug. 2026, kost een verblijf bij Casa del Patriarca van één nacht voor twee volwassenen op 30 aug. 2026 min. € 95, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Casa del Patriarca zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Casa del Patriarca inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Casa del Patriarca uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Casa del Patriarca?
Dit pension ligt in Centrum van Valencia, op 10 minuten wandelen van Plaza Patriarca, Plaza Ayuntamiento (plein) en Catedral de Santa María de Valencia. Ook Central Market en Estación del Norte liggen op een kwartiertje wandelen. Station Colón ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Xativa is het 10 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Casa del Patriarca
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,6
Locatie
9,0
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 82 van 145 beoordelingen
10 - Uitstekend
82
Gastenscore: 8 - Goed. 43 van 145 beoordelingen
8 - Goed
43
Gastenscore: 6 - Redelijk. 12 van 145 beoordelingen
6 - Redelijk
12
Gastenscore: 4 - Matig. 5 van 145 beoordelingen
4 - Matig
5
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 145 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Kevin
16 jan 2026
Fijn hotel met een perfecte ligging in het centrum, zonder drukte of lawaai. Snelle check-in en vriendelijk personeel. Wel miste ik een bureau en een koelkast, en de open badkamer is minder prettig omdat na het douchen de hele kamer vochtig wordt. Ik had de kamer 102 .
Kevin
4 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Michel
10 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location
Michel
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Francisco
9 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great Location
Francisco
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Isabella
8 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great experience
Isabella
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
RAFAEL
5 jun 2026
Positief: Personeel en service
Hotel Location Good, hotel room too small and uncomfortable, cleanest is ok
RAFAEL
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Nikolle
4 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perto de tudo, lojas, bares, restaurantes, a estadia valeu muito a pena
Nikolle
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Marcelo
24 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Localização espetacular
Marcelo
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Claire
11 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely compact room, great location
Claire
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Lumar
22 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service
El aire no enfriaba mucho, y si hubiese alguien que ayudara con el equipaje por la subida de las escaleras.
Si, bien ubicado y buena atención…
Lumar
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
carlos
12 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sobre la habitacion, todo bien. Se podria mejorar aumentando los espacios donde apoyar maletas y bolsos, y donde guindar la ropa
Con respecto a Expedia publican a la Casa del Patriarca como bed and breakfast lo cual es falso ya que ellos no incluyen el desayuno
carlos
4 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Serpil
4 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Top
Serpil
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Victoria
31 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The view from the balcony was beautiful and the staff was extremely kind!
Victoria
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Aaron
1 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
In a great neighbourhood. Very comfortable bed. Super cute mini balcony. They seem to have a venting problem so there is often a sewage smell in the room and halls.
Too bad because the rest is great.
Aaron
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
JOAO PAULO DA
14 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service
A localização é muito boa, mas a propriedade é antiga, sem elevador e com poucas comodidades.
JOAO PAULO DA
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Anna Karin
28 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Rummet hade allt vi önskade. Var dock osäkra på brandsäkerhet.
Anna Karin
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Cina
27 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Väldigt trevligt mottagande. Är enkelt men fräscht, dock lyhört mellan balkonger och ut i korridoren, även lite mellan rummen också. Men för den natten vi var där var det inga bekymmer. Fanns även ett fik bredvid entrén.
Cina
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Chris
5 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen
Basic room (no kettle, water, wardrobe, fridge etc.), but clean and warm welcome on arrival by helpful staff. Noise an issue, can hear everything from corridors and next rooms. Paying for location in city centre, which was great for walking.
Chris
4 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
PRISCILA
15 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
O Hotel é charmoso e bem cuidado.
PRISCILA
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Danielle
16 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room smelled terrible and looked quite different from the photos. Plus, the reception isn’t always open so you have to be strategic about check in and check out if you’re storing bags.
Danielle
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Kimberly
29 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Quaint hotel in an excellent area. Front desk staff was extremely helpful and friendly.
Kimberly
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Norman
21 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
AC wasnt needed
Norman
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Daniele
30 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottima struttura in centro vicina ai servizi
Daniele
4 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jennifer
2 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was lovely
Jennifer
1 nacht verbleven in maart 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Elika
6 nov 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean room and a comforting stay! The hotel is situated perfectly and is close to everything! We had a room with a balcony, and it’s nice to sit there in the morning and watch the world go by!
It’s a bit noisy early morning but we didn’t mind. It acted as an alarm clock for us to wake up and make the most of the day!
The reception and cleaning staff were all very friendly and professional !
All in all a convenient and budget friendly hotel if you want to explore Valencia!
Elika
3 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Amy
15 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great Location
Excellent location in city center. No coffee maker or kettle in the room but it did have a/c. Very nice room.