Sercotel Valencia Alameda 41

4.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Ontbijt beschikbaar
  • Zakelijke services
  • Wasvoorzieningen
  • Schoonmaakservice
De huidige prijs is € 153
inclusief belastingen en toeslagen
31 mei - 1 jun
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor à la carte ontbijt: ongeveer EUR 14 voor volwassenen en EUR 8.50 voor kinderen
  • Toeslag voor parking in de buurt: EUR 18 per dag (op 100 meter afstand)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Er geldt mogelijk een speciaal annuleringsbeleid of aparte toeslag voor groepsboekingen (meer dan 8 kamers voor dezelfde accommodatie/verblijfsdatums).
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Sercotel Valencia Alameda 41?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Sercotel Valencia Alameda 41?

Vandaag, 22 mei 2026, kost een verblijf bij Sercotel Valencia Alameda 41 van één nacht voor twee volwassenen op 31 mei 2026 min. € 153, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Sercotel Valencia Alameda 41 inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Sercotel Valencia Alameda 41 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat Sercotel Valencia Alameda 41?

Dit hotel ligt in Camins al Grau, op 15 minuten wandelen van Hemisfèric en Ciudad de las Artes y las Ciencias. Ook Playa de la Malvarrosa en Haven van Valencia liggen op 5 km afstand. Station Ayora ligt op 18 minuten wandelen en naar Station Amistat is het 19 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over

9,4

Uitzonderlijk

9,6

Netheid

10

Locatie

9,8

Personeel en service

9,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 259 van 368 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 90 van 368 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 15 van 368 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 368 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 368 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

8/10 – Goed

Marjolein

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima locatie, genoeg eetgelegenheden in de omgeving. Bijzonder dat he in het naastgelegen roze Sushirestaurant het ontbijt geserveerd krijgt.
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Willem

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Een aanrader.

Mooi nieuw hotel, mooie ruime kamer. Prima bed. Wel veel te dik goedkoop niet ademend dekbed. Voor de rest top. Prima ligging tegenover de turia. Meerdere restaurants in de nabijheid. Kortom prima plek.
2 nachten verbleven in mei 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

HENNY

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Het hotel is centraal gelegen t.o.v. de oude stad, de haven en het fantastisch aangelegde park. Heel aardig en behulpzaam personeel. Kamer was (kleine) om te slapen prima maar verwacht geen plaats om te relaxen qua inrichting, neem de grotere kamers om ook wat tijd op de kamer door te brengen.Het hotel heeft een ontbijt ruimte en verder niets, geen bar of restaurant. in de directe omgeving zijn er veel restaurants en terrassen. wij hadden een pakket reis waarbij we dachten ontbijt te hebben, dat was niet zo en we konden ontbijt nemen a 20 euro per persoon een nogal forse prijs aangezien in de omgeving goede ontbijt mogelijkheden zijn tegen prima prijzen. Op de kamer is een koffie apparaat waarbij 2 cupjes "gratis" worden geleverd, wil je meer dan moet je daarvoor betalen. Water koker en magnetron staan ook op de kamer maar verder iets van een bordje, schaaltje o.i.d is er niet dus zie daarvan het nut niet. 1 maal in de nacht brandalarm (mensen die op de kamer aan het roken waren) iedereen naar de gang om te zien wat er aan de hand was, maar geen enkele informatie dat het loos alarm was en dus uiteindelijk gaat iedereen weer terug zijn kamer in. 2e maal brandalarm midden op de dag, zelfde verhaal, iedereen naar de gang en weer geen info wat te doen of wat er gaande is, bij navraag bleek een gast iets te hebben verbrand in de magnetron, geeft geen heel veilig idee. Misschien iets te bespreken met de hotelleiding.
7 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

MARIA CARMEN

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy buena ubicacion y camas muy comodas . Se oia la gente pasando por los pasillos, desayuno justito
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

João

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Bom atendimento, quarto aconchegante, bem localizado.
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Sylvain

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very helpful staff, comfortable beds and useful kitchen corner. Convenient location for the Science Museum, Oceanographic Park, Gulliver Park, and an easy bus ride to the old part of town. The only oddity was the glass wall between the bathroom and the bedroom - not much in the way of privacy, though fine as a family with young children.
4 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

marino

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel e camera pulita giornalmente. Personale superdisponibile. Buoni ristoranti nelle vicinanze, consigliati anche dal personale dell’hotel. Nelle vicinanze ci sono anche servizi come noleggio bici, panifici e supermercati oltre che centri commerciali. Vicinissimo alla città della scienza! Consigliato
6 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Guillaume

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
La chambre etait parfaite et le personnel très agréable
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Gisela

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente estadia, muy amable el servicio, el hotel bien centrado, nos encantó
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Philippe

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Location is perfect. Staff are super nice and Marta was a star..:) Hotel design is a bit strange but it was perfect for 2 nights
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Haily

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great experience, recommended
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ruben aguilarte

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Hotelazo

Todo perfecto desde la recepción hasta la habitación, camas super cómodas y baño excelente.
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd

6/10 – Matig

James

Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen
Bare bones hotel, paid for upgraded room with city view. That was a view of the street behind the hotel apparently. Room was at the farthest end of the building. Comfort was ok
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ian

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice room with welcoming staff. Will definitely be booking the hotel again.
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Scott

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice hotel, nice people, Valencia Arts and Science Museum across the street, good dining options, GREAT gelato cafe next door (Gina)
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Leyla

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
My second stay and I will come back
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

David

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent location, friendly staff, good service and easy access.
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Luz

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Recommended if you want to visit the arts and ciences area
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Sylvia

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Habitación amplia, cómoda, moderna. El persona muy atento y amable. Fue una estancia perfecta
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Oleh

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location if you travel on car
1 nacht verbleven in maart 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Thorsten

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Die Lage des Hotels ist sehr schön, da gegenüber direkt die Oper und weitere Kultureinrichtungen sind. In der direkten Umgebung gibt es zu dem viele Restaurants und Cafés.
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Yselb

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ubicación inmejorable
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Roberto

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Best stay

Un lugar increíble Atención A+ súper recomendado
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ana

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel near La Ciudad De las Artes y de las Ciencias, walkable, kind staff at the hotel
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Daniel

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice hotel, nice staff, good parking. Overall stay was great!
1 nacht verbleven in februari 2025