Kashiwaya Honten

2.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Zakelijke services

Over deze buurt

Kashiwaya Honten ligt in Ueda in het stadscentrum. Bezoek Warmwaterbronnen Bessho en Ishiyu als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Kasteel van Ueda en Historisch Park Joyama en Bergkasteel Arata-Jo. Bekijk onze reisgids voor Ueda
Meer pensions in Ueda
Kaart
1654 Bessho-onsen, Ueda, Nagano-ken, 386-1431

In de buurt

  • Een traditioneel Japans gebouw met rieten dak en houten constructie.
    Warmwaterbronnen Bessho
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een traditioneel Japans gebouw met rieten dak en houten constructie.
    Joraku-ji-tempel
    6 min. wandelen - 0.5 km
  • Ishiyu
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Kitamuki-Kannon-tempel
    1 min. wandelen - 0.2 km
  • Anrakuji tempel
    4 min. wandelen - 0.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Bessho-Onsen - 1 min. wandelen
  • Matsumoto (MMJ-Shinshu - Matsumoto) - 78 min. rijden

Restaurants

  • 味処 こまゆみ
    10 min. rijden
  • すけっちぶっく
    1 min. wandelen
  • きのこむら深山
    6 min. rijden
  • そば処倉乃
    3 min. rijden
  • 焼匠 正宗
    4 min. wandelen

Over deze accommodatie

Kashiwaya Honten

  • Pension in het stadscentrum
  • Kashiwaya Honten biedt onder andere shoppen ter plaatse.
  • Andere voordelen zijn:
  • Vergaderruimtes en een kluis bij de receptie

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Kaiseki-maaltijd

Dingen om te doen

  • Winkelen

Voorzieningen

  • Kluisje bij het onthaal

Zakelijke diensten

  • Vergaderruimtes

Spa

  • Yukata (Japanse zomerkimono)

Meer

  • 2 etages
  • Genkan (entree)

Kamervoorzieningen

Entertainment

  • Kabel-/satellietzenders

Meer

  • Tatamivloer (geweven matten)

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Hoe laat kan ik bij Kashiwaya Honten inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Kashiwaya Honten uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat Kashiwaya Honten?

Dit pension ligt in het centrum van Ueda, vlak bij Warmwaterbronnen Bessho, Kitamuki-Kannon-tempel en Ishiyu. Ook Anrakuji tempel en Joraku-ji-tempel liggen op 10 minuten wandelen. Station Bessho-Onsen ligt op maar 1 minuten wandelen.