Geheel appartement

Studio apartments Yucca 2min to the sea

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 156
inclusief belastingen en toeslagen
23 aug - 24 aug

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Comfort studio

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Deluxe studio

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Design studio

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Comfort studio suite

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoons zetelbed
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Studio apartments Yucca 2min to the sea ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij het strand in Trogir. Haven van Split en Haven van Split zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Boulevard van Split en Strand Bacvice. Maritiem Museum van Kroatië en Natuurhistorisch Museum zijn ook een bezoek waard. Beleef de wateravonturen die de regio te bieden heeft, zoals snorkelen, windsurfen en het maken van een rondvaart. Maar ook mensen met watervrees hoeven niet stil te zitten en kunnen wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Trogir
Meer appartementen in Trogir
Kaart
26 Ulica Gospe kraj mora, Trogir, Splitsko-dalmatinska županija, 21220

In de buurt

  • Een hoge, versierde kathedraal met ingewikkelde stenen beeldhouwwerken en een opvallende klokkentoren.
    Kathedraal van Sint-Laurentius
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Openbare Strand
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Haven van Trogir
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Hoofdplein Trogir
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Historisch Gebied van Trogir
    13 min. wandelen - 1.1 km

Lokaal vervoer

  • Kaštel Stari Station - 16 min. rijden
  • Split (SPU) - 10 min. rijden

Restaurants

  • Wild West
    9 min. wandelen
  • Baketina
    3 min. rijden
  • Konoba Skrapa
    12 min. wandelen
  • Restaurant Dionis
    11 min. wandelen
  • Vrata o'grada
    10 min. wandelen

Over deze accommodatie

Studio apartments Yucca 2min to the sea

  • Appartement vlak bij de luchthaven
  • Studio apartments Yucca 2min to the sea biedt onder andere een wasserij. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen van dit appartement zijn:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een shuttleservice van/naar de luchthaven, hulp bij uitstappen/tickets en een bagageopslagruimte
    • Rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Studio apartments Yucca 2min to the sea hebben voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
  • Er zijn extra voorzieningen zoals:
    • Kitchenettes met minikoelkasten en ijsmachines
    • Televisies van 30 inch met kabelzenders

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Zandstrand in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • 24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Kitchenette

  • IJsmachine
  • Keukenpapier
  • Minikoelkast

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Entertainment

  • Tv van 30 inch met kabelzenders

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Toeslag: EUR 50 per huisdier per verblijf
  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Bagageopslag
  • Huishoudservice op verzoek
  • Hulp met excursies en tickets
  • Lokale kaarten
  • Reisgidsen
  • Restaurantgidsen
  • Verduisterende gordijnen

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij de baai
  • Dicht bij de luchthaven

Dingen om te doen

  • Rondvaarten in de buurt
  • Snorkelen in de buurt
  • Vismogelijkheid in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt
  • Windsurfen in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 5 units
  • Geluiddichte muren
  • Schoonmaakservice (op verzoek)

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 08.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je EUR 50 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.33 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.67 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.65 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.33 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 35 per voertuig (enkele reis, voor maximum 3 personen)
  • Toeslag voor huisdieren: EUR 50 per huisdier, per verblijf
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie HR59968700742
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Studio apartments Yucca 2min to the sea?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 50 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost een verblijf bij Studio apartments Yucca 2min to the sea?

Vandaag, 19 aug. 2026, kost een verblijf bij Studio apartments Yucca 2min to the sea van één nacht voor twee volwassenen op 23 aug. 2026 min. € 156, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Studio apartments Yucca 2min to the sea inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Studio apartments Yucca 2min to the sea uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Biedt Studio apartments Yucca 2min to the sea een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 35 per voertuig.

Waar staat Studio apartments Yucca 2min to the sea?

Dit appartement ligt vlak bij de luchthaven, op 10 minuten wandelen van Openbare Strand, Kerk van St. Barbara en Kapel van Ivan Orsini. Ook Haven van Trogir en Općinska palača liggen op 10 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.