Cozy home in Plano with private swimming pool, can be inside or outside
Gezinsvriendelijk en mooi vakantiehuis met zwembad.
Welkom in dit uitnodigende en lichte vakantiehuis in het achterland van de stad Trogir. Gelegen op een prachtig groen perceel, biedt dit comfortabele huis je alles wat je nodig hebt om te ontspannen en je thuis te voelen. Op twee verdiepingen vind je twee volledig uitgeruste appartementen, die met elkaar verbonden zijn via een interne trap. Dit betekent dat je kunt genieten van reizen met een familie van vrienden zonder je privacy op te offeren.
Geniet van de zon op het balkon en ontspan in de prachtige tuin met talloze bomen die schaduw bieden en de ideale speelplek zijn voor je kinderen. Laat je kleintjes het pierenbad ontdekken of neem samen een duik in het zwembad en sluit de dag af met een heerlijk barbecuebuffet. Speel tafelvoetbal of verken de omgeving op de fietsen van het hotel.
Kiezelstranden en dorpjes met verschillende winkels, restaurants en nog veel meer liggen in de buurt. Strijk afhankelijk van je stemming neer in een café, geniet van de zon op het strand of maak een boot- of SUP-tocht op het water. Je kunt ook de steden Trogir en Split te voet verkennen en je laten betoveren door de steegjes van de oude steden.
- Gratis parkeren op locatie
- Verbruikskosten incl.
- Bedlinnen + handdoek (inclusief)
- Eindschoonmaak (inclusief)
- Verwarmd buitenzwembad
- Privé zwembad (24m2)
- Klimaatbeheersing warm en koud
- Huisdieren: 1
Gelijkaardige accommodaties
Beautiful private villa for 8 people with A/C, WIFI, private pool, TV and terrace
Voluja
Beautiful private villa for 8 people with A/C, WIFI, private pool, TV and terrace
dit vakantiehuis ligt in Trogir. Haven van Split en Haven van Split zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Boulevard van Split en Strand Bacvice. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Jeugdpark Stadion of Poljudstadion. Bekijk onze reisgids voor Trogir
Beschikt Beautiful home in Plano with private swimming pool, can be inside or outside over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Beautiful home in Plano with private swimming pool, can be inside or outside?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Beautiful home in Plano with private swimming pool, can be inside or outside inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Beautiful home in Plano with private swimming pool, can be inside or outside uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Beautiful home in Plano with private swimming pool, can be inside or outside?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Trogir ligt en op 5 km afstand van Pantan, Openbare Strand en Gradska Plaža Trogir. Ook Historisch Gebied van Trogir en Groene Markt liggen op 10 km afstand.