Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Il Pelèr
Appartement met een seizoensgebonden buitenzwembad en een bubbelbad in Toscolano Maderno
Fotogalerie voor Il Pelèr





Geheel appartement
1 slaapkamer Max. aantal: 2 40 m²
Populaire voorzieningen
Over deze accommodatie
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Hotel Internazionale
Hotel Internazionale
- Zwembad
- Parkeren inbegrepen
- Gratis wifi
- Restaurant
7.0 van 10, Goed, 131 beoordelingen
De prijs is € 132
inclusief belastingen en toeslagen
1 aug - 2 aug
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Schadeborg: EUR 100 per verblijf
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 29 februari betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 maart tot 31 oktober betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
- Schoonmaakkosten: EUR 100 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor parking in de buurt: EUR 30 per dag (op 500 meter afstand)
- Toeslag voor babybed: EUR 5.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT017187C2Q7PGSG2O, 017187-CNI-00359
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 01 juni tot 04 september
Accommodatie ook bekend onder de naam
Il Pelèr Apartment
Il Pelèr Toscolano Maderno
Il Pelèr Apartment Toscolano Maderno
Over deze buurt

Viale Ugo Foscolo n. 134, Toscolano Maderno, BS, 25088
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Il Pelèr
Beoordelingen
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.
Expedia's nieuwste trends
Hotels
- Hotel Porta del Sole
- Hotel Cruise
- Hotel La Paul
- Hotel Royal Village
- Hotel Mercedes
- Hotel Oliveto
- La Limonaia Hotel & Residence
- Hotel Villa Aurora
- Villa Rosa Hotel
- EALA My Lakeside Dream - Adults Friendly
- Hotel Ilma
- Hotel Nord
- ibis Como
- Relais Corte Cavalli
- Club Del Sole Desenzano Boutique Resort
- Mandarin Oriental, Lago di Como
- Garda Hotel San Vigilio Golf
- Splendido Bay Luxury Spa Resort
- Hotel Splendid Palace
- Albavilla Hotel & Co.
- Hotel Leonardo da Vinci
- Hotel Piccola Vela
- Hilton Lake Como
- Hotel Capriolo
- Hotel Vinci Sirmione
- Lefay Resort & SPA Lago di Garda
- Esprit D'Hotel Panoramico
- Grand Hotel Fasano
- HSM Hotel San Martino
- Hotel Rivalago