Hotel Vinci Sirmione ligt in Sirmione in het stadscentrum. Verken de prachtige natuur van het gebied bij Parco Giardino Sigurtà of bezoek populaire attracties zoals Gardaland en Canevaworld Aquapark. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Claudio Lana Professional Surf Center of Gym Garda Fitness & Pilates. Bekijk onze reisgids voor Sirmione
Via XXV Aprile 2, Sirmione, BS, 25019
In de buurt
Castello Scaligero
9 min. wandelen - 0.8 km
Santa Maria Maggiore
9 min. wandelen - 0.8 km
Grotte di Catullo
3 min. rijden - 1.8 km
Aquaria spa en wellnesscentrum
14 min. wandelen - 1.2 km
Jamaica Beach
7 min. rijden - 2.1 km
Lokaal vervoer
Station Desenzano del Garda Sirmione - 20 min. rijden
Brescia (VBS-Gabriele D'Annuzio) - 40 min. rijden
Restaurants
Bar Alla Torre
10 min. wandelen
Barracuda
3 min. wandelen
Al Pescatore
11 min. wandelen
Erica
1 min. wandelen
Il Girasole
11 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Vinci Sirmione
Hotel met een chique stijl in het stadscentrum
Een gratis continentaal ontbijt, een poolbar en een terras verwelkomen je bij Hotel Vinci Sirmione. Geniet van een gezichtsbehandeling, aromatherapie of een sportmassage bij het wellnesscentrum ter plaatse. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een tuin en een droogkuis/wasserijservice.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een oplaadpunt voor elektrische auto's, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en bagageopslagruimte
Hulp bij uitstappen/tickets, conciërgeservice en gratis kranten
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Vinci Sirmione hebben volop comfort met luxe beddengoed en kussenmenu's, naast voordelen zoals (laptop)kluisjes en laptopwerkplekken.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Hypoallergeen beddengoed en donsdekens
Badkamers met regendouches en milieuvriendelijk toiletgerief