Sumida Ryogoku Midori House

2.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Parking beschikbaar

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven

Double Room

  • Max. aantal: 2
  • Gratis wifi

Cozy 2-bedroom And 1-living Room Suite

  • Max. aantal: 6
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Sumida Ryogoku Midori House ligt in Sumida, een wijk in Tokio. Sensō-ji-tempel en Keizerlijk paleis van Tokyo zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Uenopark en Baai van Tokio. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Tokyo Dome of Nippon Budokan. Bekijk onze reisgids voor Tokio
Kaart
Midori 2-3-6, Tokyo, 130-0021

In de buurt

  • Edo-Tokio Museum
    Edo-Tokio Museum
    11 min. wandelen - 0.9 km
  • Ryogoku Kokugikan (sportarena)
    Ryogoku Kokugikan (sportarena)
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Ekoin-tempel
    Ekoin-tempel
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Theater X
    Theater X
    13 min. wandelen - 1.2 km
  • Tokyo Skytree
    Tokyo Skytree
    6 min. rijden - 2.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Kikukawa - 9 min. wandelen
  • Station JR Ryogoku - 16 min. wandelen
  • Tokio (HND-Haneda) - 39 min. rijden

Restaurants

  • 資さんうどん
    4 min. wandelen
  • よかろうもん
    6 min. wandelen
  • 酒蔵駒忠
    3 min. wandelen
  • 緑町生駒
    4 min. wandelen
  • ビリー・ザ・キッド 両国店
    6 min. wandelen

Over deze accommodatie

Sumida Ryogoku Midori House

Hotel vlak bij Tokyo Skytree
Sumida Ryogoku Midori House bevindt zich vlak bij Sensō-ji-tempel en heeft veel te bieden.
Er zijn ook voordelen, zoals:
  • Parkeerplaatsen ter plaatse, een oplaadpunt voor elektrische auto's en een lift
  • Rookvrije accommodatie

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
  • Parkeerplekken ter plaatse (toeslag)
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift

Meer

  • Gebouwd in 2024
  • Rookvrije accommodatie

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.

Hoe laat kan ik bij Sumida Ryogoku Midori House inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Sumida Ryogoku Midori House uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Sumida Ryogoku Midori House?

Dit hotel ligt in Sumida, op 3 km afstand van Ryogoku Kokugikan (sportarena), Tokyo Skytree en Sensō-ji-tempel. Uenopark ligt op 4,1 km. Station Kikukawa ligt op 9 minuten wandelen en naar Station Morishita is het 11 minuten wandelen.