Shinjuku Waseda Earthtone Apartment ligt in Shinjuku, een wijk in Tokio. Tokio Midtown en Roppongi Hills zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Uenopark en Baai van Tokio. Nationale tuin Shinjuku Gyoen en Dierentuin Ueno mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Tokio
36-15 Wakamatsucho, Tokyo, 162-0056
In de buurt
Waseda University
8 min. wandelen - 0.7 km
Nationale tuin Shinjuku Gyoen
5 min. rijden - 2.4 km
Tuin van Chinzan-so
14 min. wandelen - 1.2 km
Park van Toyama
15 min. wandelen - 1.3 km
Shinjuku Isetan
5 min. rijden - 2.4 km
Lokaal vervoer
Station Ichigaya - 3 min. rijden
Station Wakamatsu-kawada - 5 min. wandelen
Tokio (HND-Haneda) - 55 min. rijden
Restaurants
マクドナルド
6 min. wandelen
武道家
6 min. wandelen
違う家
6 min. wandelen
武蔵野アブラ學会早稲田別館
5 min. wandelen
餃子の王将
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Shinjuku Waseda Earthtone Apartment
Hotel vlak bij Waseda University
Shinjuku Waseda Earthtone Apartment bevindt zich vlak bij Nationale tuin Shinjuku Gyoen en heeft veel te bieden.
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Meer
Gebouwd in 2024
Kamervoorzieningen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.
Hoe laat kan ik bij Shinjuku Waseda Earthtone Apartment inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Shinjuku Waseda Earthtone Apartment uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Shinjuku Waseda Earthtone Apartment?
Dit hotel ligt in Shinjuku, op 0,8 km van Waseda University en op 5 km afstand van Tokyo Dome en Keizerlijk paleis van Tokyo. Ook Nippon Budokan en Nationale tuin Shinjuku Gyoen liggen op 5 km afstand. Station Wakamatsu-kawada ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Station Waseda is het 6 minuten wandelen.