SORA House Tokyo ligt in Sumida, een wijk in Tokio. Sensō-ji-tempel en Keizerlijk paleis van Tokyo zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Enkele van de populaire attracties in het gebied zijn Dierentuin Ueno en Tokyo Disneyland®. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Tokyo Dome of Nippon Budokan. Bekijk onze reisgids voor Tokio
3-11-6, Kyojima, Tokyo, 131-0046
Lokaal vervoer
Station Honjo-azumabashi - 2 min. rijden
Station Keisei Hikifune - 5 min. wandelen
Tokio (HND-Haneda) - 48 min. rijden
Restaurants
めん丸 曳舟店
5 min. wandelen
サイゼリヤ
4 min. wandelen
パラダイス食堂
5 min. wandelen
浅野屋
4 min. wandelen
台湾美食城 味源
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
SORA House Tokyo
Hotel vlak bij Tokyo Skytree
SORA House Tokyo bevindt zich vlak bij Sensō-ji-tempel en heeft veel te bieden.
Andere voordelen zijn:
Parkeerplaatsen ter plaatse, een oplaadpunt voor elektrische auto's en rookvrije accommodatie
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Parkeerplekken ter plaatse (toeslag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Meer
Gebouwd in 2024
Roken is niet toegelaten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.
Hoe laat kan ik bij SORA House Tokyo inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij SORA House Tokyo uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat SORA House Tokyo?
Dit hotel ligt in Sumida, op 2 km afstand van Sumida Park en Tokyo Skytree. Sensō-ji-tempel ligt op 3,1 km. Station Honjo-azumabashi ligt op 26 minuten wandelen en naar Yotsugi Station is het 28 minuten wandelen.