dit vakantiehuis ligt in Toshima, een wijk in Tokio. Keizerlijk paleis van Tokyo en Sensō-ji-tempel zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Uenopark en Baai van Tokio. Nationale tuin Shinjuku Gyoen en Dierentuin Ueno mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Tokio
Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Maison Nagasaki Five
Dit vakantiehuis bevat een keuken met een koelkast en microgolfoven, naast gratis wifi en een lcd-televisie met digitale zenders. Een balkon, een aparte badkuip en douche en een haardroger zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer met airconditioning in dit vakantiehuis is voorzien van een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. Elke kamer heeft een balkon. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een aparte badkuip en douche en gratis toiletartikelen.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 25+ Mbps). Elke lcd-televisie van 32 inch heeft digitale zenders.
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 19
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
Het wordt aanbevolen om de mobiele app van de accommodatie, Expedia, te downloaden voor je incheckt
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Ophalen van sleutel, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Maison Nagasaki Five Tokyo
Maison Nagasaki Five Private vacation home
Maison Nagasaki Five Private vacation home Tokyo
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Maison Nagasaki Five?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Maison Nagasaki Five?
Vandaag, 31 mrt. 2026, kost een verblijf bij Maison Nagasaki Five van één nacht voor twee volwassenen op 27 apr. 2026 min. € 178, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Maison Nagasaki Five inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Maison Nagasaki Five uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Maison Nagasaki Five?
Dit vakantiehuis ligt in Toshima, op 1,7 km van Rikkyo-universiteit en op 5 km afstand van Sunshine City Shopping Mall en Waseda University. Ook Tuin van Chinzan-so en Warner Bros. Studio Tour Tokyo - The Making of Harry Potter liggen op 5 km afstand. Station Higashi-Nagasaki ligt op 6 minuten wandelen en naar Station Ochiai-minami-nagasaki is het 10 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Maison Nagasaki Five
7,4
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,4
Netheid
10
Voorzieningen
6,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 3 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
SUNGMIN
Reisde met een groep, Reisde met familie
25 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
여행기간 동안 편히 있을 수 있었습니다
SUNGMIN
5 nachten verbleven in februari 2026
2/10 – Ontzettend slecht
??
23 nov 2025
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This property was so great! Literally 5 metres from a local grocery store and next to it a 711. Very pleasant 5 min walk to the train station.
The property inside was also great, lots of room for a family of 5 and could accommodate twice that.
Highly recommend! We hope to be back soon!
Thanks