Aparthotel

MONday Apart Premium Hamamatsucho

4.0-sterrenaccommodatie
Aparthotels met kitchenettes, op wandelafstand van Park van Shiba

Kies datums om prijzen te bekijken

Fotogalerie voor MONday Apart Premium Hamamatsucho

Exterieur
Een koelkast, een microgolfoven, een kookplaat, een waterkoker
Receptie
1 slaapkamer, een kluis op de kamer, een bureau
Flatscreentelevisie, Netflix, Hulu en streamingdiensten

Populaire voorzieningen

  • Droogkast
  • Wasmachine
  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 258
31 jul - 1 aug

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Grand kamer (Family)

Hoogtepunten

Klimaatregeling
Verwarming
Kitchenette
Een koelkast
Een eettafel
Flatscreentelevisie
Een wasmachine en droogkast
Aparte slaapkamer
  • 47.57 m²
  • Studio
  • Max. aantal: 7
  • 2 eenpersoonsbedden en 3 eenpersoons zetelbedden

Kamer, niet-roken (Japanese Concept)

Hoogtepunten

Klimaatregeling
Verwarming
Kitchenette
Een koelkast
Een eettafel
Flatscreentelevisie
Een wasmachine en droogkast
Aparte slaapkamer
  • 41.97 m²
  • Studio
  • Max. aantal: 6
  • 2 eenpersoonsbedden en 2 eenpersoons zetelbedden

Traditionele kamer (Grand Japanese)

Hoogtepunten

Klimaatregeling
Verwarming
Kitchenette
Een koelkast
Een eettafel
Flatscreentelevisie
Een wasmachine en droogkast
Aparte slaapkamer
  • 47.57 m²
  • Studio
  • Max. aantal: 8
  • 2 eenpersoonsbedden, 2 eenpersoons zetelbedden en 2 eenpersoons futons

Kamer (Run of House, Bed Type not Guaranteed)

Hoogtepunten

Klimaatregeling
Verwarming
Kitchenette
Een koelkast
Een eettafel
Flatscreentelevisie
Een wasmachine en droogkast
Aparte slaapkamer
  • Studio
  • Max. aantal: 6
  • 2 eenpersoonsbedden

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
1-13-19 Shiba, Minatoku, Tokyo, Tokyo, 105-0014

In de buurt

  • Park van Shiba - 8 min. wandelen - 0.7 km
  • Tokyotoren - 17 min. wandelen - 1.5 km
  • Roppongi Hills - 3 min. rijden - 2.4 km
  • Tokio Midtown - 4 min. rijden - 3.1 km
  • Markt van Toyosu - 4 min. rijden - 5.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Mita - 8 min. wandelen
  • Station Tamachi - 10 min. wandelen
  • Tokio (HND-Haneda) - 26 min. rijden

Restaurants

  • ‪すき家 - ‬2 min. wandelen
  • ‪マクドナルド - ‬4 min. wandelen
  • ‪カジュアルダイニング・ラヴェンナ - ‬3 min. wandelen
  • ‪CURRY SHOP プチシャニ - ‬3 min. wandelen
  • ‪すき家 - ‬2 min. wandelen

Over deze accommodatie

MONday Apart Premium Hamamatsucho

Aparthotels met kitchenettes, op wandelafstand van Park van Shiba
Dit rookvrije aparthotel beschikt over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en een automaat. Elk aparthotel is voorzien van een flatscreentelevisie met Netflix en een kitchenette met een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een wasmachine/droogkast en een waterkoker, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een aparte badkuip en douche.Wekelijkse schoonmaakservice.
MONday Apart Premium Hamamatsucho heeft 9 kamers met een wasmachine/droogkast en een kluis. Het meubilair in elke kamer bestaat uit bureaus en eettafels. Alle kamers in dit aparthotel met 4 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een aparte badkuip en douche, pantoffels, een bidet en een toilet met elektronische bidet.

Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke flatscreentelevisie heeft Netflix. Ook heeft elke kamer een rijstkoker en een haardroger. Wekelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is vervanging van de handdoeken beschikbaar. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.

Talen

Chinees (Mandarijn), Japans

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Gratis verblijf voor kinderen (zie details)

Kitchenette

  • Bakplaat
  • Broodrooster
  • Diepvriezer
  • Elektrische waterkoker
  • Keukenpapier
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Rijstkoker

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • Bad of douche
  • Bidet
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels
  • Privébadkamer

Woonruimtes

  • Eettafel

Entertainment

  • Flatscreen-tv
  • Hulu
  • Netflix
  • Streamingdiensten

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine/droogkast

Werkplekken

  • Bureau

Klimaatregeling

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Automaat
  • Kluisje
  • Receptie met beperkte tijden
  • Schoonmaakservice (wekelijks)
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Wisselen van handdoeken op verzoek

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Alarmsysteem
  • Brandblusser

Algemeen

  • 9 units
  • Handdoeken (verschoond op verzoek)

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 20

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 22.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Deze accommodatie biedt een beperkte schoonmaakservice. De schoonmaakservice vindt elke 3 dagen plaats voor boekingen van 3-6 nachten en eens per 7 dagen bij een verblijf van 7 nachten of meer. Bij een verblijf van 1-2 nachten wordt geen schoonmaakservice aangeboden. Voor alle boekingen is dagelijks wisselen van handdoeken en ophalen van afval beschikbaar. Als je handdoeken wilt wisselen of afval willen laten ophalen, dien je gebruikte handdoeken of vuilniszakken vóór 12.00 uur buiten je kamerdeur te zetten om die dag gebruik te maken van de service.

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 2 kinderen van 6 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stadsbelasting ligt tussen JPY 100 en JPY 200 per persoon per nacht en is gebaseerd op het kamertarief. De belasting is niet van toepassing op kamertarieven per nacht van onder de JPY 10.000. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen. Contacteer de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)

Accommodatie ook bekend onder de naam

Monday Apart Hamamatsucho
GATE STAY PREMIUM Hamamatsucho
hotel MONday Apart Hamamatsucho
MONday Apart Premium Hamamatsucho Tokyo
MONday Apart Premium Hamamatsucho Aparthotel
MONday Apart Premium Hamamatsucho Aparthotel Tokyo

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij MONday Apart Premium Hamamatsucho?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij MONday Apart Premium Hamamatsucho?

Vandaag, 23 jul. 2025, kost een verblijf bij MONday Apart Premium Hamamatsucho van één nacht voor twee volwassenen op 31 jul. 2025 min. € 257,94, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel berekent MONday Apart Premium Hamamatsucho voor parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij MONday Apart Premium Hamamatsucho inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij MONday Apart Premium Hamamatsucho uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat MONday Apart Premium Hamamatsucho?

Dit aparthotel ligt in Minato, op 2 km afstand van Park van Shiba en Tokyotoren. Ook Keizerlijk paleis van Tokyo en Roppongi Hills liggen op 5 km afstand. Station Mita ligt op 8 minuten wandelen en naar Station Hinode is het 9 minuten wandelen.

Beoordelingen over MONday Apart Premium Hamamatsucho

Beoordelingen

9,0

Fantastisch

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 60 van 88 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 16 van 88 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 6 van 88 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 88 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 88 beoordelingen

9,4/10

Netheid

9,0/10

Personeel en service

9,2/10

Voorzieningen

9,6/10

Staat van de accommodatie en faciliteiten

8,6/10

Milieuvriendelijkheid

Beoordelingen

8/10 – Goed

Scww

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer

Price and quality in good balance

Everything was fine and very good organised. Only the airco ventilators outside made during the night every few minutes noise. Be aware that you cannot check in before 3 hours in the afternoon Japan is very strict with this. The persons at the reception were friendly and tried to help you.
3 nachten verbleven in juli 2024

8/10 – Goed

Phan

Reisde met familie
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
There’s a small (3cm) step right before the front entrance that is hidden but the shadows. Easily can trip or slip off it’s raining. Otherwise, the staff were polite. The cleaning crew did a great job and the area was perfect. Close to grocery store, konbinis, within walking distance of several stations.
8 nachten verbleven in juni 2025

10/10 – Uitstekend

HIEU

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room service is on every 3rd day of your stay. We stayed there for 5 nights so we got 1 room service, and they did an amazing job. Our location was about an additional 2 mins walk to a nearest station than average but we know that coming in. Our family of 4 fitted cozy in that apartment, it was a nice experience.
5 nachten verbleven in juni 2025

10/10 – Uitstekend

Frances

2 nachten verbleven in mei 2025

10/10 – Uitstekend

Frances

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Good
2 nachten verbleven in mei 2025

10/10 – Uitstekend

Christine Jewel

Reisde met familie
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room is so nice. Location is close to everything. Quiet & safe neighborhood
2 nachten verbleven in mei 2025

10/10 – Uitstekend

Jason

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
3 nachten verbleven in april 2025

10/10 – Uitstekend

Patricia

Positief: Netheid
Grand family room was perfect for my family of 4. Washer and dryer was a great addition. Very clean and nice staff.
8 nachten verbleven in april 2025

10/10 – Uitstekend

Chanson

Reisde met een groep
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I had an excellent stay at this property.
11 nachten verbleven in april 2025

10/10 – Uitstekend

Matthew

Reisde met familie
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We were supposed to stay at a different property but the property told us on the day of our arrival that we were double booked. Monday Apart Premium Hamamatsucho had a room available so we booked it just a few hours before checkin time. So we really ended up here by an unplanned chance. The property is wonderful, as are the people that work there. Lots of nearby conveniences and attractions, and we found the Minato area to be less busy than other parts of Tokyo. We were a quick train ride to busier areas like Shinjuku and Shibuya. Would definitely stay here again.
3 nachten verbleven in maart 2025

8/10 – Goed

Cory

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer
1 nacht verbleven in maart 2025

2/10 – Ontzettend slecht

YUKARI

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer
1 nacht verbleven in februari 2025

10/10 – Uitstekend

BONA

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer

가족 여행에 아주 만족스러웠던 숙소

5명 가족이 머무르기에 아주 좋았던 숙소였습니다. 숙소와 침구 모두 깨끗했고, 침구 및 가운이 인원 수에 맞게 마련되어 있었습니다. 타월도 충분했습니다. 샤워실과 화장실이 분리되어 있어 좋았고 욕실도 넓었습니다. 숙소에 대한 한국어 설명서가 비치되어 있어 좋았고, 체크인시 프론트에서 번역 앱 사용해서 주의사항 및 안내사항을 친절히 안내하주셨습니다.
2 nachten verbleven in januari 2025

10/10 – Uitstekend

Daniel

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean, large size, quiet, helpful staff, reasonable location
3 nachten verbleven in januari 2025

10/10 – Uitstekend

Geverifieerde reiziger

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer
8 nachten verbleven in december 2024

10/10 – Uitstekend

David

Positief: Netheid, comfort kamer

Great stay - Mr. Ishii at the front desk was great

I was very impressed with the help I got at the front desk throughout my stay. The young man (Mr. Ishii) was wonderful and made sure I was well taken care of, and he answered all my questions very well. He's a pro. Thank you!
1 nacht verbleven in december 2024

10/10 – Uitstekend

Jared

Reisde met een groep, Reisde met partner
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were very polite and helpful. My group really enjoyed the concept room we booked. I’d given the opportunity we would book a room with MONday again.

8/10 – Goed

JAEHYEOK

Zakenreiziger
Positief: Netheid, comfort kamer
3 nachten verbleven in november 2024

10/10 – Uitstekend

Kristine

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
5 nachten verbleven in november 2024

8/10 – Goed

Joanne

Positief: Netheid, comfort kamer

You will get exercise with this location!

The bed is not comfortable. I like a firm mattresses but this mattress was like sleeping on the floor. Only two small smelly pillows are provided, along with flimsy disposable slippers and nightshirts that had a sweat odor. We had to cover the pillows with towels and I had to wash the nightshirts before using them. We ended up moving the kitchen table nearby the window because the pointy corners were hazardous to go around. The two twin beds were also moved because although they were against each other, they were both pushed against the wall and you would have to crawl on your knees across the length of the bed to go to sleep. The checkout time of 10:00 is a horrible early time that hardly any hotel has. If you wanted to stay an hour longer, the up charge was quite expensive. This location is quite far from all subway stations. If you use the washer, you must wash, rinse and spin together. If you add the drying feature, it will not work properly because it basically only spins for a few minutes and the dryer will attempt to dry sopping wet clothes to no avail. So wash, rinse and spin. When done, separately set the dryer for a long cycle. We liked the no key feature. However, you must safeguard the tiny paper with the instruction codes because you will need this precious piece of paper to check out. The noise from the constant trains can only be heard if you open the balcony door.
5 nachten verbleven in oktober 2024

10/10 – Uitstekend

Nicoline

Reisde met familie
Positief: Netheid, voorzieningen en comfort kamer
5 nachten verbleven in oktober 2024

6/10 – Redelijk

Rui

Reisde met een groep, Reisde met familie en kleine kinderen
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Good things about this hotel is that it can fit up to 6-8 ppl and it has a good washing/dryer combine machine which make it very easy to wash dirty clothes at night and will be very dry and soft in the morning. If you are sensitive to train noises, probably not this hotel as it located just one block away from JR and train lines. There are two safety hazards: one being the little steps/kerbs at the entrance which 3 person from my group had a fall and the other one is the super slippery dry bathroom floor(not the shower and bath tub room).my friend’s husband found a boarding pass dated in Jim under one of his pillow. Not sure if it was an accident or the staff skip to change the linens. It’s about 13 mins walking to the train station which is not too bad. There are staff at the reception between 7am-7PM and they are very helpful.
3 nachten verbleven in september 2024

10/10 – Uitstekend

Jason

Reisde met familie
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very comfortable place to stay in Tokyo if you're looking for an aparthotel. The accommodation is fairly spacious with all the amenities you'll need including washing machine and a fully equipped kitchen. The location has nearby grocery and convenience stores and is situated fairly close to the metro lines. The only downside is that this location is very close to a subway line, hence there is a lot of noise if the windows are not fully closed. Asides from that, the hotel is secure and your experience is very isolated. Each floor has a single room and you'll likely never run into another guest. Check in experience is smooth and hotel staff is very helpful.
5 nachten verbleven in september 2024

10/10 – Uitstekend

Jocelyn

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer

Home away from home.

This place was very nice and clean! Sleeps 6 comfortably (two will be on a mattress on the floor). Nice food places nearby and a nice neighborhood. Denny's not to far away for Americans who want to see something familiar.
3 nachten verbleven in augustus 2024

6/10 – Redelijk

bo kyung, bellevue

Reisde met familie
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I would give a 5 star if the location was good. The building is located literally right next to a rail. The train goes by every few mins all night long. If you must stay here, bring ere plugs. Also, the subway station is about 10 min away. The room has more than you can think of. Too bad the location isn't good. Also, the AC was broken for one day. It was hard to sleep, but was fixed the next day. We were not happy because it was about 95 degrees average this month. The staff downstairs speaks very limited English, so it was hard to communicate about the broken AC.
2 nachten verbleven in augustus 2024